Народні засоби від подагри

Народні засоби від подагри

Зміст:

Пару століть назад ця недуга вважався хворобою королів і представників знатних станів, які мали можливість вживати м’ясо і молочні продукти у великих кількостях, і більшу частину часу проводити в лежачому положенні. Сьогодні нестачі в продуктах харчування немає, та й рухається більшість з нас внаслідок умов роботи дуже мало. Тому подагра все більше косить людей середнього віку, особливо чоловіків.

Ознаки та симптоми подагри

Причини захворювання обумовлені порушенням обміну пуринових речовин, в результаті чого сечова кислота починає накопичуватися в організмі, відкладаючись в суглобах у вигляді кристалів. Як висловлює себе подагра? Ознаки цього захворювання пов’язані із запаленням і болем, причому такої сили, що людині здається, що його кінцівку закута в лещата, які поступово стискаються. Які суглоби найчастіше зачіпає подагра? Симптоми цієї недуги виражаються в запаленні великого пальця на нозі, але не рідше можна спостерігати почервоніння гомілковостопного, колінного суглоба, а також пальців рук і сухожиль.

При ускладненні захворювання, коли напади мучать хворого часто і протягом досить тривалого періоду часу, може спостерігатися серйозне пошкодження суглоба і обмеження рухливості. У важких випадках під шкірою проглядаються білий вузлики, звані тофусами, які і виступають скупченнями кристалів сечової кислоти.

Лікування подагри в домашніх умовах

Подагра: лікування в домашніх умовах в першу чергу пов’язано з повним спокоєм ураженої кінцівки. Хвору руку або ногу потрібно покласти на подушечку, надавши піднесене положення і при сильному запаленні прикласти грілку з льодом, а коли больовий синдром піде, то кінцівку слід зігріти. Необхідно з’ясувати, що спровокувало дана недуга і який тип порушення пуринового обміну присутня в організмі: метаболічний, нирковий або змішаний. У будь-якому випадку перед призначенням традиційних лікарських засобів хворому рекомендують змінити звичний раціон, відмовитися від алкоголю і спробувати знизити вагу, якщо мова йде про ожиріння.

Як лікується подагра? Харчування передбачає обмеження продуктів, багатих пуринами. Йдеться про м’ясо, рибу, бобових, міцному чаї і кави. Рекомендують дотримуватися дієти №6, що обмежує споживання жирів і білків до 1 грама на 1 кілограм ваги, при цьому потреба в калоріях задовольняється за рахунок вуглеводів. Хворому рекомендують більше пити — до 2-3 літрів рідини в день, як простої води, так і компотів, морсів, киселів, лужних розчинів і ін. Дуже корисно регулярно відвідувати баню або сауну, щоб прискорити виведення з організму сечової кислоти. Показані фізіопроцедури, бальнеотерапія, лікування ультразвуком.

Народні засоби від подагри

Подагра: як лікувати в домашніх умовах? Способи вгамувати біль і зняти запалення люди шукали в усі часи. І хоча сьогодні медицина знаходиться далеко не на тому рівні, що кілька століть тому, які страждають «хворобою королів», як і раніше застосовують нетрадиційні засоби лікування і досить успішно. Ось деякі з них:

Народне лікування подагри при загостренні

Подагра: лікування народними засобами цієї недуги покликане продовжити стан ремісії або зняти біль і зменшити запалення при загостренні захворювання. Попередні рецепти ефективні для профілактики і лікування недуги в стадії ослаблення перебігу захворювання. Але якщо вас турбує сильний больовий синдром, набряки, обмеження рухливості, безсоння і відсутність апетиту, зверніться за допомогою до наступних засобів:

Ось всі поради і рекомендації. Ведіть здоровий спосіб життя, займайтеся спортом, і така хвороба як подагра обійде вас стороною. Будьте здорові!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: