Народні засоби від подагри

Народні засоби від подагри

Зміст:

Пару століть назад ця недуга вважався хворобою королів і представників знатних станів, які мали можливість вживати м’ясо і молочні продукти у великих кількостях, і більшу частину часу проводити в лежачому положенні. Сьогодні нестачі в продуктах харчування немає, та й рухається більшість з нас внаслідок умов роботи дуже мало. Тому подагра все більше косить людей середнього віку, особливо чоловіків.

Ознаки та симптоми подагри

Причини захворювання обумовлені порушенням обміну пуринових речовин, в результаті чого сечова кислота починає накопичуватися в організмі, відкладаючись в суглобах у вигляді кристалів. Як висловлює себе подагра? Ознаки цього захворювання пов’язані із запаленням і болем, причому такої сили, що людині здається, що його кінцівку закута в лещата, які поступово стискаються. Які суглоби найчастіше зачіпає подагра? Симптоми цієї недуги виражаються в запаленні великого пальця на нозі, але не рідше можна спостерігати почервоніння гомілковостопного, колінного суглоба, а також пальців рук і сухожиль.При ускладненні захворювання, коли напади мучать хворого часто і протягом досить тривалого періоду часу, може спостерігатися серйозне пошкодження суглоба і обмеження рухливості. У важких випадках під шкірою проглядаються білий вузлики, звані тофусами, які і виступають скупченнями кристалів сечової кислоти.

Лікування подагри в домашніх умовах

Подагра: лікування в домашніх умовах в першу чергу пов’язано з повним спокоєм ураженої кінцівки. Хвору руку або ногу потрібно покласти на подушечку, надавши піднесене положення і при сильному запаленні прикласти грілку з льодом, а коли больовий синдром піде, то кінцівку слід зігріти. Необхідно з’ясувати, що спровокувало дана недуга і який тип порушення пуринового обміну присутня в організмі: метаболічний, нирковий або змішаний. У будь-якому випадку перед призначенням традиційних лікарських засобів хворому рекомендують змінити звичний раціон, відмовитися від алкоголю і спробувати знизити вагу, якщо мова йде про ожиріння.

Як лікується подагра? Харчування передбачає обмеження продуктів, багатих пуринами. Йдеться про м’ясо, рибу, бобових, міцному чаї і кави. Рекомендують дотримуватися дієти №6, що обмежує споживання жирів і білків до 1 грама на 1 кілограм ваги, при цьому потреба в калоріях задовольняється за рахунок вуглеводів. Хворому рекомендують більше пити — до 2-3 літрів рідини в день, як простої води, так і компотів, морсів, киселів, лужних розчинів і ін. Дуже корисно регулярно відвідувати баню або сауну, щоб прискорити виведення з організму сечової кислоти. Показані фізіопроцедури, бальнеотерапія, лікування ультразвуком.

Народні засоби від подагри

Подагра: як лікувати в домашніх умовах? Способи вгамувати біль і зняти запалення люди шукали в усі часи. І хоча сьогодні медицина знаходиться далеко не на тому рівні, що кілька століть тому, які страждають «хворобою королів», як і раніше застосовують нетрадиційні засоби лікування і досить успішно. Ось деякі з них:

Народне лікування подагри при загостренні

Подагра: лікування народними засобами цієї недуги покликане продовжити стан ремісії або зняти біль і зменшити запалення при загостренні захворювання. Попередні рецепти ефективні для профілактики і лікування недуги в стадії ослаблення перебігу захворювання. Але якщо вас турбує сильний больовий синдром, набряки, обмеження рухливості, безсоння і відсутність апетиту, зверніться за допомогою до наступних засобів:

Ось всі поради і рекомендації. Ведіть здоровий спосіб життя, займайтеся спортом, і така хвороба як подагра обійде вас стороною. Будьте здорові!


Автор: Валентина Мальгіна.

Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи:

Народні засоби від нетримання сечі

Зміст: Нетримання сечі у жінок Нетримання сечі у чоловіків Народні засоби від нетримання сечі Поради при лікуванні Нетримання сечі виражається нездатністю людини контролювати процес сечовипускання. Дана проблема характерна як для…

Як завагітніти за допомогою народних засобів

Зміст: Причини жіночого безпліддя Причини чоловічого безпліддя Психологічні способи Народні засоби для вагітності Відвар споришу Відвар червоною щітки Народні рецепти від безпліддя Прагнення народити дитину для жінки природно. Деяким в…

Як вивести алкоголь з організму в домашніх умовах

Зміст: Що здатне вивести алкоголь з організму Медичні засоби Допомога народних засобів Чи допомагають рекламні засоби? Зорекс Алкозельцер Алька-прим Перебрати зі спиртним досить легко. Начебто спочатку все добре: за спілкуванням…