Народні рецепти від болю в горлі

Народні рецепти від болю в горлі

Зміст:

Найчастіше, біль в горлі з’являється внаслідок запалення глотки, яке викликають вірусні або бактеріальні інфекції. Потрапляючи на поверхню слизової і мигдаликів, вони проникають в клітини епітелію і приступають до руйнівної діяльності, в результаті чого утворюється запалення і набряк. Також хворобливі відчуття в горлі може викликати алергія і сильні навантаження голосових зв’язок.

Від болю в горлі, які супроводжують легку форму ангіни, грип або застуду, цілком можна позбутися за допомогою перевірених народних методів. А ось при виникненні більш серйозних захворювань, наприклад, таких як, фарингіт або фолікулярна ангіна, Краще звернутися до лікаря, оскільки вони можуть викликати безліч ускладнень. Тому якщо після двох або трьох днів лікування, не наступає поліпшення, якщо біль посилюється, супроводжується дуже високою температурою, утрудненим диханням, ломота в суглобах, загальною слабкістю і ознобом, варто скористатися допомогою фахівця.

Пиття при болях в горлі

Вживання великої кількості рідини дозволяє Змити шкідливі мікроорганізми з мигдалин і слизової горла, які потрапляючи в шлунок, швидко знешкоджуються шлунковим соком. Можна пити чисту воду, тепле молоко, з додаванням меду, брусничний або журавлинний морс, а також чаї з лимоном і малиною. Для максимально швидкого позбавлення від неприємних симптомів, також варто скористатися деякими народними рецептами:

Полоскання при болях в горлі

Дана процедура Очищає горло від бактерій і вірусів, а також запобігає подальшому розвитку захворювання. Її рекомендується проводити приблизно кожні дві години, при цьому можна використовувати абсолютно різні розчини для полоскання, навіть звичайну підсолену воду. Але, звичайно ж, найбільш ефективними будуть засоби, що сприяють зняттю запалень і загоєнню.

Компреси при болях в горлі

Непогано себе зарекомендували в боротьбі з болями в горлі, компреси. Вони здатні Прискорювати кровообіг, знеболює, а також боротися з інфекцією. Найпростіший рецепт від болю в горлі — це Спиртовий компрес. Такий компрес можна робити з одного тільки, розведеного в рівній пропорції з водою, спирту або Додавати до нього всілякі компоненти, наприклад, сік алое, мед, камфорне масло і т. д. Однак варто пам’ятати, що дану процедуру не можна робити при підвищеній температурі тіла, а також при гнійних формах захворювання.

Інгаляції при болях в горлі

Інгаляції, одне з найпопулярніших засобів боротьби з простудними захворюваннями і болями в горлі. Вдихання гарячого пара, з додаванням лікарських засобів, Швидко позбавляють від неприємних симптомів, набряків і запалень. Для проведення інгаляцій добре підходять ефірні масла лаванди, шавлії, м’яти, ялиці, евкаліпта. Робити процедуру рекомендується протягом 6 хвилин, над розчином з температурою 80 градусів.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: