Лікування нежиті народними засобами

Лікування нежиті народними засобами

Зміст:

Одним з найбільш частих супутників вірусних інфекцій і простудних захворювання є нежить. Він доставляє масу неприємних відчуттів, утруднює дихання і заважає спати. Звичайно, дана напасти може пройти і сама по собі, однак, в деяких випадках, не вилікуваний нежить може стати хронічним і перейти в гайморит, синусит і т. п. Для того щоб лікування було максимально успішним і допомогло в найкоротші терміни, його необхідно починати при появі перших симптомів.

При перших ознаках нежитю

Відчувши сухість, свербіж або печіння в носі необхідно негайно вживати заходів. Якщо приступити до лікування хвороби на початковій стадії, існує ймовірність її запобігання або проходження захворювання в більш легкій формі.

При лікуванні нежиті народними засобами, насамперед, рекомендується виключити будь-яку ймовірність переохолодження і добре «прогріти» організм. Для цього можна Прийняти ванну з відварами лікарських трав, наприклад, ромашкою, або з додаванням ефірних масел евкаліпта, туї або чайного дерева. Для цих цілей також підійде і морська сіль. Хороший засіб проти нежитю — це гарячі ножні ванни з додаванням гірчиці. Таку процедуру бажано робити перед сном і надягати після неї теплі шкарпетки.

На початковій стадії захворювання непогано Допомагає йод. Їм необхідно змастити перед сном ступні і надіти зверху теплі шкарпетки. Після кількох процедур ви повністю позбудетеся від нежиті. Подібний ефект дають і нічні компреси для ніг з гірчицею. Для цього потрібно просто насипати в теплі шкарпетки суху гірчицю і лягти в них спати.

До ефективних методів лікування нежиті відносяться Прогрівання в районі гайморових пазух. Для цих цілей можна використовувати зварені круто яйця, добре нагріту сіль у мішечках, теплу картоплю в мундирах і навіть гречану крупу. Такі прогрівання рекомендується робити кілька разів на день.

Лікування почалося нежиті

Лікування нежиті у дорослих і дітей можна здійснювати різними способами, до найбільш розповсюджених відносяться: промивання, закапування і протирання слизової носа, також досить часто використовуються інгаляції.

Інгаляції

Інгаляції проводяться за допомогою спеціальних інгаляторів, які можна придбати в будь-якій аптеці. Також їх можна робити і над ємністю з гарячою водою, але не окропом, вдихаючи пар, попередньо накрившись рушником. Такі процедури не рекомендується застосовувати при температурі тіла понад 37,5 градусів, дихальної недостатності, а також хворобах серця і легенів.

Масло туї від нежитю

Масло туї цілком здатне замінити дорогі препарати від нежиті. Воно активізує виділення слизу, що сприяє прискоренню одужання. Даний засіб НЕ висушує слизову і не призводить до побічних явищ, з його допомогою можна позбутися навіть від хоріонічний форм захворювання. Масло туї при нежиті однаково ефективно як для дорослих, так і для дітей. Їм рекомендується закапувати ніс тричі на день по чотири краплі.

Також на його основі можна приготувати рідину для промивання носа. Для цього змішайте по чайній ложці подорожника, шавлії і ромашки, залийте їх 1,5 склянками окропу, остудіть, а потім процідіть. До половині склянки, отриманого відвару, додайте 40 крапель олії туї. Застосовуйте засіб двічі в день для промивання носових ходів.

Рослинна олія при тривалому нежиті

Налийте в скляну ємність близько 50 мл. масла і витримайте на водяній бані 45 хвилин. Це необхідно для того, щоб з нього випарувалися речовини, які будуть не дуже корисні в лікуванні. В охолоджене масло додайте подрібнені чверть цибулини і п’ять зубчиків часнику і залиште настоятися на пару годин. За цей час масло насититься корисними речовинами даних продуктів. Після цього склад процідіть, і застосовуйте його Для протирання слизової носа. Використовувати засіб рекомендується в міру необхідності, воно добре знімає закладеність носа, зменшує виділення слизу і полегшує дихання.

Сік алое від нежитю

Алое є просто універсальним лікарським засобом, здатним виліковувати зовсім різні захворювання. Для лікування нежиті даними рослиною, можна просто закопувати його соком в ніс чотири рази на день по пару крапель.

Хороший засіб проти нежитю — Суміш соку алое і меду. Для його приготування необхідно змішати в рівних пропорціях сік алое, воду і мед, масу підігріти на повільному вогні до повного розчинення меду, потім остудити і використовувати для закапування носа.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: