Мінеральна маска для обличчя з блакитною глиною
Автор: Валентина Мальгіна
Шкіра як у немовляти — мрія кожної жінки в будь-якому віці. Адже стан нашого шкірного покриву — це дзеркало внутрішнього стану організму. Як правило, перші проблеми зі шкірою з’являються в період гормонального дозрівання у вигляді прищів і вугрової висипки. Згодом до вже існуючих проблем, які носять гормональний характер, додаються вікові.
Зміст:
Що пропонують виробники косметики
У сучасній косметології предостатньо всіляких кремів, масок і тоніків, які можуть на період їх використання позбавити нас від тих чи інших проблем. Хочу звернути вашу увагу на фразу «період їх використання». Як правило, після того, як ви перестанете користуватися тим чи іншим косметичним засобом, ваша проблема благополучно повернеться.
Що поробиш, так влаштована світова косметична індустрія.
Як вже було сказано, стан шкіри показує загальний стан нашого організму.
І тому якщо від деяких проблем можна позбутися, змінивши свій звичний спосіб життя, ми говоримо про шкідливі звички і харчуванні, то як же боротися з віковими проблемами, такими як дряхлість шкіри і з’являються зморшками?
Під впливом часу та інших зовнішніх факторів шкірний покрив втрачає такі необхідні йому корисні вітаміни і мікроелементи.
Для того щоб їх заповнити недостатньо користуватися тільки косметичними засобами. Тим більше що в більшості своїй вони не містять нічого натурального, тільки хімію. Вже ні для кого не секрет, що найбільш дієвими процедурами для нашої шкіри є маски, виготовлені з натуральних фруктів і овочів.
Тут тільки позитивні сторони: вони прості у виготовленні, дуже дієві і прийнятні за ціною. Але що робити, якщо так би язикати не сезон, а виглядати красиво і молодо хочеться в будь-який час року. Один з варіантів — це глинотерапія.
Косметична глина
У сучасній косметології глина — це один з найбільш застосовуваних компонентів. І це не дивно. Глина буває чорна, біла, жовта, зелена, рожева і блакитна. Вона являє собою джерело вітамінів і мікроелементів таких необхідних для шкіри.
Але так як шкіра у всіх різна — суха, жирна або комбінована — важливо підібрати вид глини підходить саме вам інакше бажаного позитивного результату вам не досягти.
Це можна зробити двома способами:
- Звернутися до косметолога, де вам не лише розкажуть про правильне приготування масок і їх вплив на шкіру, але і поділяться декількома варіантами приготування сумішей з додаванням відповідної саме вам глини;
- Самостійно. Методом проб і помилок підібрати в домашніх умовах глину, яка за своїм впливом буде відповідати вашим вимогам.
Як мені здається краще звернутися за допомогою до професіоналів і нехай вони підберуть саме те, що вам потрібно, ніж піддавати своє обличчя самостійним експериментів.
Шкіра у нас одна і проводити на ній досліди, думаю, не варто. Якщо все ж ви з якихось своїх причин не хочете звертатися до косметолога, пропоную почати з маски в основі якої буде блакитна глина.
Чому з неї? Саме цей вид є одним з найбільш прийнятних в косметології, тому що підходить практично будь-якого типу шкіри.
Блакитна глина
Як було вже сказано до складу глини входить велика кількість корисних вітамінів і мікроелементів.
Давайте розглянемо її склад більш детально:
- Калій — тонізує і допомагає шкірі утримувати водний баланс в межах норми;
- Цинк — відповідає за профілактику шкірних захворювань;
- Азот — природний антисептик, загоює можливі рани на шкірному покриві, перешкоджає їх появі;
- Мідь — природний білок еластин;
- Залізо — стимулює кровообіг;
- Магній — перешкоджає появі злоякісних утворень, таких як родимки і папіломи;
- Кремній — завдяки судинорозширювальній впливу допомагаю шкірі зберігати пружність;
- Кальцій — підвищує загальний тонус шкірного покриву обличчя.
З огляду на такий достаток корисних речовин її вплив на шкіру наступне:
- Загоює рани;
- Перешкоджає поширенню запальних процесів на шкірі;
- Здійснює очищення з дезінфекцією;
- Має відбілюючий ефект, а внаслідок цього ви можете не турбуватися про пігментні плями;
- Надає профілактичну дію на роботу сальних залоз;
- Відновлене кровообіг поліпшить колір вашої шкіри;
- Профілактика і розгладження дрібних і недавно з’явилися зморшок;
- Насичення шкіри корисними компонентами і як наслідок підвищення її пружності;
- Зволожуючий ефект.
Мабуть, єдиним неприємним моментом і протипоказанням до застосування може стати ваша індивідуальна непереносимість до одного або декількох складових блакитної глини. У будь-якому випадку перед тим, як ця мінеральна маска займе своє місце серед ваших постійних засіб по догляду за шкірою, краще звернутися до косметолога.
Рецепти масок з блакитної глини
Блакитна глина є джерелом мінералів і мікроелементів, які просто необхідні для шкіри.
Маска з глини — відмінне очищає і відлущуючий засіб.
Для приготування маски вам буде потрібно 3 чайних ложки глини і 3 чайних ложки теплої кип’яченої води. Всі компоненти потрібно змішати і нанести на обличчя, уникаючи області навколо очей. Коли ви завдасте маску, необхідно щоб обличчя було статичним. Постарайтеся не посміхатися весь час, поки маска на обличчі, щоб уникнути появи тріщин.
Тримати маску потрібно 10-15 хвилин, потім змити теплою водою. Маску досить робити раз на тиждень.
Рецепт для підняття тонусу шкіри, що в’яне
Такий рецепт підійде для будь-якого типу шкіри.
Рецепт приготування:
- 0,5 ст. л. блакитної глини;
- 1 ст. л. сметани;
- 1 ст. ложка м’якоті банана;
- Виноград.
Останній компонент можна додати, якщо є така можливість. Якщо ж ні, то можна обійтися і без нього.
Змішайте всі інгредієнти і нанесіть на заздалегідь очищене обличчя. В ідеалі якщо таку процедуру ви проведете після того, як приймете ванну, тоді пори розширяться і корисні речовини зможуть безперешкодно проникнути глибоко в шкіру.
Вам достатньо потримати маску 25 хвилин і змити теплою водою. Після цього нанесіть ваш звичний зволожуючий крем. Повторювати процедуру можна 1-2 рази в тиждень і результат не змусить себе довго чекати.
Застосовуючи такі маски, ваша шкіра буде виглядати здоровою і доглянутою!