Зморшки на лобі

Зморшки на лобі

Зморшки ніколи не прикрашали жіноче обличчя, особливо в молодому віці. Причини появи зморшок на лобі різні: виражена міміка, звичка хмуритися на сонячних променях, поганий або неправильний догляд за шкірою, генетичні фактори, особливу будову тканин обличчя. В результаті шкіра лоба «зібрана» в непривабливі горизонтальні складки або вертикальні борозенки у перенісся.

Сьогодні позбутися їх допоможуть як традиційні методи — крему, масажі, маски для обличчя, гімнастика, так і інноваційні підходи — введення «Ботокса», підтяжка, контурна пластика та інше.

Зміст:

 • Що означають зморшки на лобі?
 • Як розгладити зморшки на лобі?
 • Як прибрати зморшки на лобі за допомогою контурної пластики?
 • Робимо зарядку для обличчя
 • Допомагаємо масками
 • Що означають зморшки на лобі?

  Судити по розташуванню і напрямку зморшок можна про поведінку в суспільстві і характер людини:

  Як би там не було, для жінки мімічні зморшки на лобі — одна з великих естетичних проблем, яка може проявити себе в будь-якому віці.

  Як розгладити зморшки на лобі?

  Допомога в розгладженні зморшок надає косметична медицина. Для позбавлення від неглибоких ліній підійдуть такі методи як масаж обличчя, маски, спеціальні креми, гімнастика для обличчя. Глибокі ж вимагають більш професійного і серйозного підходу з використанням коллагенсодержащих засобів і засобів з гіалуроновою кислотою.

  Серед кремів, гелів виділені 2 групи засобів: для впливу на саму шкіру обличчя — містять колаген, на мімічні м’язи — містять пептиди.

  Пептиди діють на мімічні м’язи таким чином, що результат видно буквально відразу. М’язи розслабляються, частина мімічних зморшок не видно вже через 20 хвилин після застосування засобу, еластичність і пружність шкіри вам гарантована.

  Секрет цього методу в тому, що пептиди мають властивість накопичуватися, збільшуючи час ефекту. Після кількох процедур можна насолоджуватися ефектом місяць і більше.

  Колагенові засоби зазвичай в своєму складі мають ще еластан, в комплексі ці компоненти діють на рівні дерми. Вони чинять гальмівний вплив на волокна шкіри, які, в свою чергу, зменшують сокращаемость мімічних м’язів. На жаль, ефект дещо менше, ніж від засобів, що містять пептиди, і для його досягнення буде потрібно більше часу.

  Як прибрати зморшки на лобі за допомогою контурної пластики?

  В основі методів контурної пластики лежить препарат гіалуронової кислоти, який є природним компонентом, що виробляються в самому організмі. Він не викличе ускладнень і алергічних реакцій.

  Найбільш популярні препарати це «Ботокс», «Ювідерм».

  Робимо зарядку для обличчя

  Якщо ви не налаштовані радикально і хочете позбутися від зморшок більш традиційними методами, вам підійде гімнастика. Будь-яка жінка зможе знайти час і провести самостійно сеанс гімнастики для зменшення зморшок на лобі. Це простий комплекс, але досить ефективний.

  Приступимо:

 • Лікті знаходяться на столі, руками фіксуєте брови, при цьому намагайтеся по десять разів насупитися і скинути брови. Якщо у вас не вийдуть ці вправи, значить, ви все зробили правильно;
 • Притисніть пальці до області, де починають рости волосся, і трохи підтягніть шкіру лоба вгору. Намагайтеся при цьому насупитися.
 • Звичайно, найбільшого результату ви досягнете, виконуючи вправи щодня, але досить буде і 2 рази в тиждень.

  Допомагаємо масками

  Зміцніть і прискорте ефект від гімнастики за допомогою домашніх масок:

  Сподіваємося, ми допомогли вам вибрати найбільш прийнятний спосіб боротьби зі зморшками на лобі. Будьте здорові і красиві!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: