Боремося з лупою засобом сульсена

Боремося з лупою засобом сульсена

Догляд за волоссям повинен поєднуватися з доглядом за шкірою голови. Це важлива частина гігієни, тому Сульсена представлена ​​великою кількістю засобів різних форм випуску: шампунь у флаконах ПЕТ по 150 мл, паста (мазь) 1 і 2% (крем Сульсена Форте) в тубах по 40 і 75 мл, вітамінізоване масло у флаконах по 100 мл.

Зміст:

 • Як діє Сульсена?
 • Як використовувати засоби Сульсена?
 • Протипоказання
 • Побічні ефекти
 • Інструкція по застосуванню
 • Сульсена: шампунь від лупи
 • Мазь (паста) Сульсена
 • Масло Сульсена
 • Особливі вказівки при використанні
 • Як діє Сульсена?

  Головним чином всі засоби застосовуються для лікувально-профілактичних заходів в боротьбі з лупою.

  Щоб зрозуміти, як діють препарати, необхідно розібратися, чому виникає така делікатна проблема:

  Найактивнішим компонентом сульсена, що входять до складу пасти, шампуню і олії, є дисульфід селену. Він діє відразу в трьох напрямках, пов’язаних з попередженням освіти лупи. По-перше, це цитостатичнудію — нормалізація роботи сальних залоз, уповільнення оновлення клітин епідермісу.

  По-друге, це фунгіцидний ефект — ліквідація середовища, сприятливого для розмноження грибків, що призводить до пригнічення їх популяції. По-третє, препарати мають кератолитические властивості — зменшують схильність клітин епідермісу до злущування, попереджаючи утворення лупи.

  Терапевтична дія активної речовини обумовлено тим, що воно на молекулярному рівні впроваджується в клітинну стінка грибка і унеможливлює його розподіл, що, в свою чергу, призводить до зменшення популяції мікробів. Також молекули дисульфіду зміцнюються на волосистій частині голови і сприятливо впливають на роботу сальних залоз, а також функцію поверхневих шарів шкіри.

  Після того як шампунь Сульсена або масло змивається водою, активні компоненти залишаються на шкірі завдяки допоміжних речовин. Таким чином, відбувається профілактика появи лупи.

  Варто відзначити, що паста Сульсена може використовуватися як засіб для росту волосся: до її складу входить сірка, яка зміцнює волосяні цибулини, перешкоджає їх руйнуванню під дією негативних факторів.

  В результаті покращується робота фізіологічного механізму, який відповідає за ріст волосся. Крім цього мазь володіє косметичним ефектом — додає волоссю здоровий вигляд, блиск і еластичність, попереджає сухість і ламкість, бореться з випаданням волосся.

  Як використовувати засоби Сульсена?

  Незалежно від форми випуску всі препарати призначені для місцевого застосування. Їх активні речовини можуть проникнути в поверхневі шари шкірних покривів і впливати на волосяні фолікули. Компоненти коштів не всмоктуються в кров, тому не викликають системної дії на організм. З цієї ж причини передозування будь-яким їх засіб просто неможлива.

  Показання до застосування:

  Протипоказання

  Не можна використовувати засоби при підвищеній чутливості до будь-якого з їх компонентів, а також вагітним і годуючим. Під час використання потрібно бути обережним, щоб запобігти попаданню піни на обличчя і в очі.

  Побічні ефекти

  Поява будь-яких негативних реакцій зустрічається досить рідко. При надмірній чутливості шкіри може виникнути подразнення, свербіж, висипання, дерматит, екзема, алопеція (випадання волосся в певних ділянках), зміна кольору волосся.

  Інструкція по застосуванню

  Сульсена: шампунь від лупи

  Перед застосуванням засобу немає необхідності використовувати інші шампуні. В цьому є велика перевага, тому що потрібно купувати кілька засіб і істотно знижується тривалість гігієнічної процедури.

  Шампунь наносять на вологе волосся, потім, як і звичайні засоби, вспенивают, втираючи масажними рухами в шкіру.

  Щоб активні речовини зміцнилися на шкірних покривах, потрібно масажувати голову СУЛЬСЕНОВОЕ шампунем не менше 3 хвилин. Потім засіб змивають під проточною теплою водою. Рекомендується відразу ж повторити процедуру, щоб зміцнити терапевтичний ефект і швидше досягти бажаного результату.

  Мазь (паста) Сульсена

  Варто відзначити, що дана фармакологічна форма представлена ​​в двох формах. Крем 2% (мазь Сульсена Форте) застосовується в якості лікувального препарату, а мазь 1% — як засіб профілактичної терапії. З цієї причини їх застосування дещо відрізняється.

  Спершу голову потрібно ретельно вимити звичайним шампунем, прополоскати під проточною теплою водою. Поки волосся вологе, пасту наносять на шкіру голови. Потрібно ретельно її розподілити, приділяючи більше уваги кореневих елементів і проділу. Потім засіб залишають на кілька хвилин, щоб активні речовини зміцнилися на шкірі. Через 5-20 хвилин пасту акуратно змивають під проточною водою.

  Терапевтичне застосування — двічі або тричі на тиждень протягом 1-2 місяців. Схема вибирається виходячи з занедбаності проблеми. Щоб уникнути появи лупи, рекомендується мазь 1% використовувати 1 раз в 1-2 місяці.

  Масло Сульсена

  Перш ніж використовувати засіб, потрібно помити голову тільки теплою водою, щоб пори розкрилися і ефект від препарату був максимальний. Наноситься масло на коріння волосся і проділи масажними рухами протягом декількох хвилин.

  Рекомендується трохи підігріти препарат на водяній бані, щоб досягти кращого терапевтичного ефекту. Потім на голову одягають поліетиленовий пакет і обмотують рушником. Після цього вичікують близько 2 годин. Через деякий час волосся ретельно промиваються під проточною водою з використанням звичайного шампуню.

  Особливі вказівки при використанні

  Всі засоби Сульсена призначені тільки місцевого, зовнішнього застосування. Якщо вони випадково потрапляють всередину, необхідна симптоматична терапія окремих клінічних проявів. Зазвичай лікарські заходи обмежуються дезинтоксикационной санацією і промиванням шлунка консервативного характеру. Специфічні або сильнодіючі препарати, як правило, не застосовуються.

  Використовуючи перераховані препарати, потрібно бути гранично акуратним, щоб не допустити їх потрапляння на обличчя або в очі. Після застосування пасти потрібно добре вимити руки під проточною водою.

  Варто відзначити, що до складу олії входить екстракт червоного гіркого перцю і обліпихи, тому волосся світлих відтінків можуть бути пофарбовані в оранжевий колір. Однак це тільки тимчасова зміна, яке легко усувається після промивання волосся звичайною водою.

  Немає даних про вплив препаратів Сульсена на вагітних і годуючих, відповідно, ніщо не підтверджує тератогенное або фетотоксіческое вплив на плід або дитину. Однак засоби не рекомендується використовувати в ці періоди життя жінки, щоб уникнути стресових для організму ситуацій.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: