Причини випадіння волосся у дітей і дорослих

Причини випадіння волосся у дітей і дорослих

В силу різних обставин волосся можуть втрачати свій обсяг, стоншується, стає ламким, випадати, навіть якщо колись вони були гордістю своєї власниці. Всі ці неприємні явища викликають занепокоєння, тому, коли сильно лізуть волосся, ми прагнемо вжити заходів щодо запобігання цієї проблеми.

Перш ніж скористатися тими чи іншими методами по зміцненню локонів, незайвим буде з’ясувати причини випадіння. У ряді випадків для боротьби з неприємністю потрібен комплексний підхід.

Зміст:

 • Причини
 • Після пологів
 • У дітей
 • Як боротися?
 • Народна косметологія
 • Причини

  Виявлення провокуючих чинників, їх усунення в комплексі з правильним доглядом за пасмами — ось підхід, який дозволить домогтися бажаного результату.

  Якими можуть бути причини випадіння волосся?

  Важливу роль для стану пасом відіграє спадковість. Вони можуть рідшати також через прийом препаратів, особливо сильнодіючих хімічних медикаментів.

  Після пологів

  Деякі жінки після пологів відзначають, що локони їх стали рідкісними і тьмяним, а ще вони випадають. Причина тому криється в зміні гормонального фону. Іноді буває так, що під час вагітності волосся стає густим і розкішними, а ось після пологів сильно лізуть, а значить, з цією проблемою потрібно щось робити.

  Як правило, це нормальна перебудова організму, від якої, на жаль, страждають пасма. Для їх відновлення достатньо скористатися тими порадами, язик про які піде нижче.

  У дітей

  Нерідко цю проблему схильні і діти різного віку. У ряді випадків причиною тому стає неврогенна алопеція. Згодом захворювання може призвести до того, що у дитини лисіють цілі ділянки шкіри голови. Провокатор хвороби — часті стреси, випробування переляку, нервові потрясіння. З’ясуйте, які чинники могли вплинути на здоров’я малюка. Часто причиною випадання волосся у дитини стає лишай або грибок. Обидва недуги зазвичай супроводжуються почервонінням в місцях лисин.

  Спровокувати проблему можуть і медикаменти. Якщо проблеми передувало лікування із застосуванням сильнодіючих препаратів, вони і могли викликати випадання волосся.

  Під їх впливом фолікули пригнічуються, втрачають здатність транспортувати корисні речовини. У підлітковому віці рідіють локони можуть бути наслідком гормональної перебудови.

  Як би там не було, помітивши, що у дитини сильно лізуть волосся, зверніться до лікаря — хай він з’ясує причини, пояснить вам, чому це відбувається, і призначить лікування.

  Як боротися?

  Вам вдалося виявити причину своєї неприємності, ви її усунули і тепер бажаєте відновити красу, здоров’я і обсяг своїх локонів?

  Тоді для початку ознайомтеся з порадами, які з цього приводу дають фахівці:

  Говорячи про те, що потрібно робити, якщо сильно лізуть волосся, варто згадати про відмову від пристосувань для термоукладкі хоча б на час відновлення здоров’я і краси пасом.

  Народна косметологія

  Скористайтеся цими рецептами, щоб нормалізувати стан своїх локонів і захистити їх від випадання.

  Подрібніть за допомогою ножа корінь лопуха, засипте його в окріп (пропорція — 1:10) і варіть хвилин 15. Потім дайте відвару настоятися, зцідіть. Використовуйте засіб для ополіскування пасом.

  Кореневища лепехи (3 ст. л.) Подрібніть, варіть його в оцті (1/2 л) хвилин 15. Використовуйте відвар після миття локонів для ополіскування.

  Молоду кропиву відваріть в звичайній воді. Відвар, температура якого становить 40 градусів, застосовуйте для ополіскування.

  Суміш лимонного соку (3 краплі) і реп’яхової олії (2 ст. л.) Підігрійте за допомогою водяної бані, втирайте її в шкіру на 2 години, після чого маску потрібно змити водою з додаванням лимонного соку (1 л / 1 ст. л.).

  Масла дуже корисні для локонів, вони зміцнюють, живлять їх. Найбільш корисними є реп’яхову, обліпихова, кокосове, касторове олії.

  Не впадайте у відчай, якщо помітили, що у вас лізуть волосся — це можна виправити, доклавши трохи зусиль.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: