Біокефір — користь і корисні властивості біокефіру

Біокефір - користь і корисні властивості біокефіру

Зміст:

Кисломолочні продукти — одні з самих затребуваних серед продуктів щоденного споживання. Люди знають про користь кефіру, кислого молока, йогуртів, також сильними корисними властивостями володіє ацидофілін і біокефір. Однак, мало хто знає в чому відмінність звичайного кефіру від біокефіру, і чи володіє якимись особливими корисними властивостями напій з приставкою «біо» у назві.

Чим корисний біокефір

Біокефір — це кисломолочний напій, в якому, на відміну від звичайного кефіру присутні особливі бактерії — біфідобактерії, що виконують ряд найважливіших функцій в травній системі. Саме біфідобактерії створюють фізіологічний бар’єр для токсинів і патогенних мікроорганізмів і перешкоджають їх проникненню в організм людини, ці бактерії також беруть участь в утилізації харчових субстратів і підсилюють пристінкових травлення. Синтез білка, вітамінів К і В також заслуга біфідобактерій, це дрібні мікроорганізми створюють в кишечнику кисле середовище, в якій найкраще засвоюється кальцій, залізо і вітамін D.

При нестачі біфідобактерій в кишечнику посилюється ріст патогенної мікрофлори, погіршується травлення, знижується імунітет. Ось чому так корисно пити біокефір — його основне корисна властивість — велика кількість біфідобактерій, цей напій заповнює дефіцит корисної мікрофлори в кишечнику.

Регулярне вживання біокефіру дозволяє не тільки нормалізувати травлення, позбутися від деяких неприємних явищ, викликаних дисбалансом бактерій в кишечнику (здуття, бурчання), але і значно поліпшити загальний стан здоров’я. Як відомо при нестачі кальцію і заліза порушується мінеральний баланс в організмі, рідшають волосся, ламаються нігті, погіршується колір обличчя, страждає нервова система. Вживання кефіру дозволяє поліпшити засвоєння кальцію і ліквідує ці проблеми.

Ще один «великий і жирний» плюс біокефіру в тому, що він впливає на імунітет, велика частина лімфоїдної тканини знаходиться в кишечнику, тому від нормального функціонування кишечника залежить вироблення лімфоцитів, які є частиною імунітету людини.

Біокефір і схуднення

Біокефір — ідеальний напій для тих, хто прагне схуднути, кефірів дієти — одні з найпоширеніших для схуднення, адже кефір — доступний і недорогий напій, що дозволяє скинути вагу за невеликий проміжок часу. Вживаючи під час дієти замість звичайного кефіру біокефір, можна значно поліпшити результати, разом з ліквідацією зайвої ваги, можна нормалізувати травлення, заповнити запаси кальцію, заліза та інших корисних мікроелементів.

Для підтримки ваги в нормі досить дотримуватися одноденної моно дієти або робити щотижня так званий «розвантажувальний день» — протягом дня випивати 1, 500 мл кефіру, з твердої їжі можна вживати тільки яблука — до 500 г в день.

Існує також міф про те, що біокефір показаний тільки тим, у кого дисбактеріоз. Однак це не так, біокефір — напій, призначений для щоденного вживання всіма людьми (особливо показаний дітям, літнім людям), тим, хто страждає дисбактеріозом, необхідно приймати спеціальні препарати містять бактерії і відновлюють мікрофлору кишечника (біфідумбактерин та ін.)

Як вибирати біокефір

Вибираючи біокефір, обов’язково дивіться на термін придатності, саме слово «біо» у назві означає «життя» — якщо термін придатності кефіру більше трьох діб — то значить, живих бактерій в ньому немає. Деякі виробники, бажаючи привернути увагу клієнта до своїх продуктів спеціально роблять приставку «біо» на упаковках, однак ці продукти не містять біфідобактерії і не приносять стільки ж користі, як справжній біокефір.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: