Збільшити груди вдома? Цілком можливо!

Збільшити груди вдома? Цілком можливо!

Розмір грудних залоз безпосередньо залежить від безлічі факторів, наприклад, від ваги, будови тіла, харчування, способу життя та інших факторів. Саме тому його корекція буде ефективною тільки в комплексному підході.

Зміст:

 • Як і коли груди ростуть сама?
 • Збільшуємо розмір грудей харчуванням
 • Як збільшити за допомогою фізкультури розмір грудних залоз
 • Гормональні препарати
 • Одяг і нижня білизна
 • Інші методи
 • Як і коли груди ростуть сама?

  У період вагітності і грудного вигодовування збільшуються молочні залози — це факт. Однак і в інші періоди життя жінки розмір грудей не є статичною. Хоч і трохи, але молочні залози додають в обсязі у визначені фази менструального циклу.

  В середині циклу настає овуляція, внаслідок цього епітелій грудних проток розростається. Таким способом організм готується до можливої ​​вагітності. Якщо такої не спостерігається, груди повертається до вихідного стану.

  Цей природний процес залежить від гормонального фону. Якщо в організмі дисбаланс гормонів, то грудні залози можуть збільшуватися на цілий розмір, нагрубает і викликати болючий дискомфорт.

  Збільшуємо розмір грудей харчуванням

  Красиві груди хочуть мати все жінки, але якщо не охота вдаватися до хірургічного втручання, можна випробувати народні методи. Вони, на відміну від пластичної операції, не заподіють шкоди організму. В основному ці способи полягають у зміні раціону харчування.

  Є деякі продукти (натуральні), які збільшують грудні залози:

  Як збільшити за допомогою фізкультури розмір грудних залоз

  Гімнастика є ефективним способом підняти груди, зробити її більш пружною. Крім того, вправи зміцнюють м’язи грудної клітини, покращують поставу, тонус шкіри, самопочуття. Такі заходи збільшують м’язи грудної клітини в обсязі, відповідно, візуально бюст теж більшає. Гімнастику для грудей можна включити в свій щоденний комплекс вправ, адже часу на неї виконання знадобиться зовсім небагато.

  Заняття проводять як в домашніх умовах, так і в фітнес-центрі, тренажерному та спортивному залі:

  Гормональні препарати

  Як збільшити грудні залози за допомогою гормонів в домашніх умовах зможе розповісти тільки кваліфікований фахівець, тобто лікар. Не можна самостійно призначати ці засоби, адже неправильна дозування призведе до небажаних наслідків, починаючи порушенням циклу і закінчуючи онкологією.

  Обов’язково необхідно порадитися з гінекологом щодо прийому будь-яких препаратів. Доктор, після деяких досліджень, визначить, який препарат підходить в конкретному випадку, і в якій дозуванні.

  Особливість цього методу полягає в комплексному прийомі не одного, а цілих 4 гормонів, які відповідають за розмір грудей:

  Одяг і нижня білизна

  Візуально збільшити грудні залози можна в домашніх умовах за допомогою правильно підібраною або спеціального одягу і бюстгальтерів:

  Інші методи

  Біологічно активні добавки (БАД) і спеціальні креми є ще одним методом тимчасового збільшення грудних залоз. До складу БАДів входять фітогормони, тобто натуральні аналоги жіночих гормонів.

  Так як розмір залоз грудей залежить від їх кількості, то попит на такі засоби вельми великий. Але варто зазначити, що вони дають лише тимчасовий ефект. Як тільки припиняється прийом препарату, повертаються колишні обсяги.

  До того ж постійно приймати БАДи не можна, тому що занадто великий рівень певних гормонів теж може нашкодити. Що стосується кремів, то вони володіють тим же ефектом, що і БАДи, але впливаю безпосередньо на зону декольте, не зачіпаючи внутрішні органи. Але і вони не є повністю безпечними.

  Занадто велика кількість гормонів, що скупчилися в одному місці може призвести до ряду захворювань, включаючи онкологічні.

  Будьте уважні до і своїм зовнішнім виглядом, і до свого здоров’я! Не варто жертвувати одним заради іншого!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: