Захисна ікона від порчі

Ще наші предки помічали негативний енергетичний вплив на життя і здоров’я людини, тому намагалися знайти надійний щит. Православні християни віддавали перевагу церковну захист. Яка ікона від порчі буде максимально ефективною? В огляді розберемо найбільш перевірені варіанти.

Зміст:

Захисна ікона від порчі

Ікона від порчі для захисту

Причини зла

Офіційна медицина критично ставиться до будь-яких енергетичних захворювань, намагаючись знайти раціональний відповідь. Від чаклунства і чаклунства не існує таблеток або мікстур, тому сучасна людина не захищений від впливу поганих людей. Хвороби або неприємності поступово руйнують звичний розклад життя.

Що таке порча? З-за спрямованого негативного потоку, згубний чорний ритуал висмоктує з жертви сили. В результаті чого активізуються недуги або обрушується низка невдач. Основні симптоми:

Навести порчу можуть із заздрості. Ця найпоширеніша причина. Щасливий людина може викликати негативні емоції, як у колег, так і у сусідів. Особливо схильні до злобному впливу люди, які активно хваляться своїми успіхами.

Ви позбавили премії підлеглого або зайняли чиєсь паркувальне місце? Якщо людина не здатна виплеснути весь негатив в обличчя кривдника, тоді він використовує для помсти темний обряд. Жертва піддається регулярної енергетичної атаці, тому починаються небезпечні проблеми.

До речі, існує категорія людей, які просто озлоблені на весь світ. Чужа удача виводить їх з себе, а добрі вчинки оточуючих змушують додати ложку дьогтю до бочки меду. Звичайні злодії зупиняються на дрібні капості, але окремі особи починають застосовувати магічні ритуали.

Є люди, які володіють потужною негативною енергетикою. Вони не наводять порчу і не хочуть близьким зла, але від їх похвали можуть хворіти діти і тварини, а техніка просто розвалюється на частини. Таке явище прийнято називати пристрітом.

Підготовчі роботи

Православні віруючі рекомендують молитися біля ікони від порчі. Можна регулярно відвідувати храм, але для захисту будинку краще купити відповідний образ. Але не кожне зображення має відповідні властивості.

Пам’ятайте про те, що не можна купувати чудодійний оберіг з рук. Щобне розповідав продавець, але ефектом володіють тільки освячені в церкві предмети. До речі, деякі чаклуни практикують порча на ікони. Під виглядом святого лику в будинок проникає темний руйнівник.

Зображення від порчі потрібно правильно розташувати. Священики рекомендують встановлювати образи в східній частині житла або навпроти входу. Будь-які елементи язичницьких культів (символи фен шуй, руни та інші обереги) заборонені. Краще прикрасити вишитим рушником.

Куточок захисника завжди повинен бути в чистоті. Регулярна прибирання у святого лику не займе багато часу. Якщо ділянка не захаращений, то достатньо просто змахнути пил і підмести. Пам’ятайте, що в місці для іконки від порчі не повинна стояти побутова техніка, або розташовуватися сімейні фотографії, картини.

Ангел-хранитель

У кожної хрещеної людини є персональний захисник, який даний йому після таїнства. Маючи в будинку образ небесного воїна, можна позбутися негативної енергетики заздрісних сусідів або банального порчі. Згідно з церковним каноном, ангел-охоронець допомагає від нападів злих сил та наставляє у справах.

Молитви біля ікони від порчі дозволять захистити від відчутних і невидимих ворогів. Для цього запалюють свічку і подумки вимовляють важливі слова. В церковних книгах існують спеціальні звернення конкретно до святому захиснику, хоч і не забороняються довільні фрази.

До молінню приступають після фізичного і духовного очищення. Після гігієнічних процедур одягають чистий одяг. Навіть якщо дуже страшно й погано, важливо вигнати з голови негативні думки. Після цього від щирого серця промовляють слова прохання.

Людині важко безпосередньо звернутися до ангелу-хранителю, тому святий лик допомагає зосередитися. Якщо після багаторазових молитов визволення не відбувається, тоді краще вдатися до допомоги священика. Можливо, сила порчі настільки сильна, що потрібно більш серйозне втручання.

Щоб отримати максимальний захист від способу, рекомендуємо розташувати його в будь-якому місці сімейного іконостасу. Пам’ятайте, що центр призначений для Спасителя. Багато батьків вішають зображення над дитячим ліжечком, захищаючи від недоброго ока. Водіям радимо встановити образ в автомобілі.

Покровитель

Багато хто вважає, що зберігач та іменний святий – це одне і теж. Помилкова думка з-за незнання щільно вкоренилося у свідомості співвітчизників. Часто замість образу ангела купуються лики мученика. Поспішаємо пояснити різницю.

У православному календарі кожен день призначений за тим чи іншим покровителем. Він «прикріплений» до людини після народження з першим ударом серця, а не після хрещення, як зберігач. Крилаті захисники не поспішають втручатися в рішення людей, залишаючи їм право вибору. Іменні святі підказують і направляють дії, оберігаючи від помилок.

Як дізнатися, хто є покровителем? Для цього існує місяцеслов. Досить вибрати дату народження і подивитися, хто став небесним заступником. Якщо вас хрестили, тоді можна знайти інформацію в свідоцтві або поїхати в храм, де проходила церемонія.

Рекомендують іменну ікону завжди тримати при собі. Через призму її сили не пройдуть заздрість і зла енергетика чаклунів. Регулярно вимовляють молитви і ставлять свічки біля образу в церкві. Небесний покровитель не вимагає яких-небудь жертв або приношень. Досить просто від щирого серця подякувати за заступництво.

Архангел Михайло

Захистити від недоброзичливців і чаклунів зможе верховний небесний воїн. Церква вважає його постійним зберігачем духу і тіла віруючих. Саме архангел Михаїл бився в битві проти демонів, а до Різдва був надійним щитом єврейського народу. Тому молитви, звернені до нього, є одними з найсильніших.

На іконі від злих сил головного ангела зображують з гігантським, гострим мечем у руці. Це є знаряддям, яке відсікає людські прикрощі та невдачі. Завдяки заступництву Михайла, людини захистять від ворогів і темної магії.

Якщо кожен день читати перед образом молитву, тоді можна отримати надійний захист від бісів, спокус і порчі. Слова, звернені Архістратигу, позбавлять від душевних і фізичних мук. Перед поїздкою або важливою справою, рекомендують подумки просити допомоги перед світлим ликом і мати маленьку ладанку під одягом.

Ісус

Центральний образ будь-якого домашнього іконостасу, який завжди захищає людей від негативної енергії. Син Божий своєю смертю спокутував всі людські гріхи. Чаклуни воліють не зв’язуватися з місцем, де поставлено потужний оберіг.

Існує два типи зображень.

 • Вседержатель і Суддя. Правою рукою благословляє, а лівою тримає Євангеліє. Христа можуть малювати як у дитинстві, так і дорослим.
 • У терновому вінку. Страдницький образ є символом спокутування всіх гріхів людських.
 • В тяжкі хвилини віруючі припадають до ікон і підносять свої прохання до небес. Спаситель оберігає від дії будь темної сили, а також дарує спокій у родині. Найбільш ефективними будуть слова «Отче наш», яка є єднанням між людиною і Богом.

  Матрона Московська

  Дуже шанована в православному світі свята, яка знайома своїми молитвами і вірою. Її життя являє собою приклад зречення, терпіння і любові. Вона завжди застерігала від занять окультизмом, тому часто допомагала жертвам порчі.

  Для захисту будинку і сім’ї священики рекомендують використовувати ікону Матрони Московської. Образ блаженної знаходиться в будь-якому православному храмі, але не у кожного є можливість відвідати святу. У цьому випадку рекомендуємо придбати освячене зображення в церкві.

  До Матрони звертаються для збереження сім’ї та захисту від обману. В її силах виведення ворогів на чисту воду і руйнуванні всіх магічних напастей. Важливо просити щиро і з благородними помислами.

  Семистрельная

  Якщо ви шукайте ікони від порчі, тоді зупиніть свій вибір на лику Богородиці. Її образи завжди були сильним і могутнім щитом від злих сил. Оберіг очищає від помилкових дій і дає можливість виправитися.

  Лик Семистрельная Божа Матір на протязі декількох століть займав центральне місце в храмах. Багато хто знає, що розмістивши зображення в своєму будинку, можна уберегти свою сім’ю від усіх нещасть. Магія відступає, а життя повертається у звичне русло.

  На іконці від злих сил намальована Богородиця, яку пронизують сім мечів або стріл. Існують різні варіації одного ліка, але суть залишається одна. Іноді її називають «Симеоново проречение» або «Пом’якшення злих сердець».

  Зброя – це біль, пронзающее тіло жінки, яка втратила сина. Число 7 нагадує про кількість гріховних пристрастей людини. Божа Матір стає заступницею перед Богом і просить Ісуса про прощення. Семистрельная ікона відома вже більше п’ятисот років.

  В чому допомагає образ? Це найважливіше зображення, якого зобов’язано перебувати у всіх оселях. Воно захищає від людської нетерпимості і заздрості, тому буде надійним оберегом у сучасному світі. У кожній людині живе багато негативних емоцій, а лик здатний пом’якшити навіть найжорсткіше серце. Заступництво Божої Матері дозволить помирити ворогів і зцілити від душевних хвороб.

  Ікону від порчі розташовують у східній частині будинку або вішають навпроти вхідних дверей. Перед зверненням рекомендуємо фізично і морально очиститися. Потім вимовляють слова про допомогу і захист. Відповідний текст радимо шукати в Молитвослове.

  Кипріян і Іустина

  Вроки і порчі завжди були результатом людської злоби. Щоб надійно захистити себе і своїх близьких від руйнівної магії, радимо використовувати образ двох святих. Молитва, промовлена перед ним, стане небесним щитом між вами і чаклуном.

  Священномученика Кіпріана і Иустину стратили в часи гонінь на християнство. Тепер вони хранителі від чаклунства і порчі. Кожен звернувся отримує небесне заступництво і позбавлення від негативної енергії чарівника. Прості слова:

  Перед молитвою обов’язково проводять обряд морального і фізичного очищення. Священики рекомендують витримати невеличкий піст, сповідатися в гріхах. Після підготовчих заходів вдумливо вимовляють важливі слова. Необов’язково вчити на пам’ять текст: досить чітко і з розстановкою говорити фрази.

  Невеликі ладанки-іконки від порчі, нечистої сили можна повісити на шию собі або близькій людині. Молитви читають щодня протягом тижня. Якщо немає прогресу, тоді краще звернутися до священика за допомогою.

  Найбільш схильні чаклунському впливу діти, тому слова прохання до святого Кіпріану дозволять захистити від лихого ока. Процедуру зобов’язана робити кровна родичка малюка – мама, бабуся або сестра. Тричі читають сильну захисну молитву, тримаючи дитину на колінах. Обряд проводять один раз в 14 днів.

  Казанська ікона Божої Матері

  Чудотворний образ має величезне значення для православних людей. В давні часи до неї зверталися як злиденні, так і царі. Згідно з повір’ям, святий лик допомагає в боротьбі з ворогами і захищає від злих сил. Зображення вішають у житло чи дарують близьким.

  Ікона Божої Матері Казанської являє собою Одигітрію Путеводительницу. У перекладі з грецької – та, що вказує шлях. У період Смути вона допомагала відкидати полчища самозванців, а потім була щитом у всіх праведних починаннях.

  До ікони Божої Матері моляться за будь-яких тілесних ушкоджень або духовних нездужаннях. Наведення порчі завжди залишає негативні сліди на здоров’я людини, тому лик стане надійною підтримкою та зберігачем. Якщо чаклунство використовували для руйнування сім’ї, тоді образ нейтралізує злий енергію.

  Діти до семи років і вагітні жінки не мають природного захисту від магічного впливу. Щоб уберегти дорогих людей від підступів магів, радимо носити на шиї маленькі іконки з канонічним зображенням. Після зустрічі з неприємним людиною, можна доторкнутися до заповітного оберегу і подумки попросити заступництва.

  Як молитися перед іконою? Священики радять починати процедуру вранці. Потрібно ретельно вмитися холодною водою і вигнати з голови всі негативні думки. Запалюють свічки і на колінах вимовляють слова про захист. Богородиця рідко кому відмовляла і завжди ставала у вигляді світлого щита між людиною і небезпекою.

  Артемій Антіохійський

  Великомученик за життя був воїном, тому багато зробив для зміцнення віри. Смерть його стала жахливою і важкою, але людина не відступив від своїх переконань. Зараз до святого звертаються у разі хвороб та негараздів.

  Талановитий воєначальник став небесним покровителем солдатів. Багато чаклуни наводять порча на «государевих людей», але лик або маленька ладанка на шиї дозволить захистити від трагічних подій. Якщо ви займаєтеся професією, пов’язаною з постійним ризиком для життя, то такий оберіг буде надійним щитом.

  Пристріт або порчі руйнує людське здоров’я, але регулярна молитва біля образу віджене недуга геть. У поєднанні з такими захисниками, як Ісус і Богородиця, можна не турбуватися про умислах заздрісників. Розмістити зображення дозволяється в будь-якій частині сімейного іконостасу.

  Микола Чудотворець

  Один з найбільш шанованих святих у християнстві, до якого з проханнями звертаються тисячі віруючих щодня. Він давно вважається заступником людства, тому обов’язково потрібно придбати образ для захисту від злих сил. Розташований у будь-якому місці оселі, він не дозволить будувати магічні підступи для мешканців.

  Мандрівникам рекомендуємо повісити на шию невелику ладанку з ликом Чудотворця. У стародавні часи всі подорожні побоювалися бути вбитими і пограбованими. Зараз заздрість чаклуна може нашкодити не менше, ніж звичайні розбійники.

  Ще Микола допомагає в знятті дуже неприємною порчі – вінця безшлюбності у дівчат і жінок. Молитва біля ікони руйнує магічний обряд і дозволяє знайти довгоочікуване щастя. Несправедливо засудженим так само варто просити допомоги у популярного святого.

  Існує кілька сильних православних зображень.

 • Нікола Можайський. Намальований у повний зріст. В правій руці тримає меч, а в лівій – фортеця. Поєднання символіки говорить про захист віри.
 • Поясний. Один з найпоширеніших ликів. Правиця Чудотворця застигла благословення, а інша десниця тримає Євангеліє.
 • Ростової. Зображений на коні з розведеними вбік руками.
 • В чому особливість ікон Чудотворця? За життя Микола часто звертався до Бога і той ніколи не залишав його без відповіді. Зараз він є сполучною ланкою між людиною та вищими силами. Щоб отримати захист від негативного впливу, достатньо запалити три свічки, прочитати текст молитви та прикластися до образу.

  Якщо відчуваєте, що зла людина навів порча на ваш будинок, тоді необхідно провести ритуал вигнання. Для цього використовують 12 вогників з храму і лик святого. Усамітнюються в окремій кімнаті, розставляють на столі предмети і церковну воду. Відкидають злі думки і весь негатив до шкідників. Читають молитви, поки горять свічки. Після ритуалу надпивають ковток рідини, гасять полум’я, а недогарки викидають.

  Георгій Побідоносець

  Серед ефективних ікон від порчі ця користується заслуженою популярністю. Святий мученик став покровителем не тільки бравих вояків, але і скривджених людей. Якщо потрібна захист від ворогів, то у ліка ставили свічку й вимовляли прохання.

  Образ Георгія Побідоносця захистить тебе від заздрісного ока і негативної енергетики. Величезна кількість православних мають при собі оберігає ладанку, яка здатна зняти всі наслідки злого умислу. Якщо ви спілкуєтеся на роботі з величезною кількістю людей, тоді рекомендуємо поставити лик поруч з собою.

  Щоб уникнути неприємної зустрічі, можна попросити заступництва у Великомученика. Між вами виростає непрохідна стіна, а будь-які злі енергетичні посили розбиваються. Слова радимо шукати в Молитвослове.

  Іван Христитель

  Святий був Предтечею Христа, а в народній свідомості він залишився в якості сильного лікаря. У замовлянні від нечистої сили часто звертаються саме до нього. Він допомагає від порчі і від лихого ока, тому найбільш сильними оберегами залишаються ікони з його зображенням.

  Традиційно Івана зображують з крилами в пустелі. В руках у нього сувій, а недалеко від ніг відсічена голова в чаші. Перед молитвою проводять обряд очищення, а вже потім вимовляють заповітні слова.

  Сильного і впливового святого дуже боятися злі сили, тому одними з найбільш ефективних стали обереги з ликом Хрестителя. Можна поставити іконку перед входом або повісити під одяг. Чаклунів і магів не пробити небесну захист.

  Трійця

  Згідно з християнським догматам існувала заборона на зображення Бога. В іконописі прийнято символічне єднання трьох ангелів. Фігури підкреслено рівні, тому неможливо виділити, хто з них головний.

  Найбільш популярною є образ Живоначальної Трійці Андрія Рубльова. Кожен з ангелів несе в собі індивідуальність, при цьому зображення максимально просте. Такий оберіг можна розмістити поруч з ликом Христа.

  Але наявність зображення будинку допоможе уникнути поширених магічних атак. Святий предмет є щитом від чародійства, тому навіть чаклуни використовують енергетику ікони від своїх «колег». Мініатюрна ладанка здатна зруйнувати навіть самий потужний темний ритуал.

  Як закріпити результат

  Позбавлення від порчі не завершується тільки молитвою перед образом і молитвою. Після всіх процедур важливо витримати семиденний посаду і сходити до батюшки для очищення. Іноді достатньо кількох процедур, щоб неприємності забули дорогу в дім людини.

  Багато співвітчизників згадують про релігію тоді, коли біда вже на порозі. Щоб захистити від чаклунства, потрібно вірити в чудодійні сили ікон від злої енергії. Рекомендуємо регулярно відвідувати храм у великі православні свята і вистоювати службу.

  Крім зображення Святих Великомучеників, апостолів, Ісуса Христа і Діви Марії, ікони зображають і важливі біблійні події. Все це, в сукупності, є найпотужнішим джерелом благодаті і захисту, пов’язаної з життям святих і подій різних часів. Вони оберігають від порчі, порчі, недоброзичливців.

  Дітей та вагітних жінок краще захистити за допомогою іконки-ладанки на шиї. Маленьке зображення не помітний під одягом, але може виступити в ролі потужного щита. Якщо після зустрічі з неприємною людиною відчуваєте дискомфорт і тривогу, тоді краще вмитися святою водою.

  Пристріт і порчі руйнують людей на фізичному і моральному рівні. Ікони здатні допомогти створити невидиму стіну, яка захистить вас від негативної магічної сили. У нашому огляді представлені найбільш сильні і ефективні православні образи.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: