Заговори на красу

Заговори на красу

Заговір на красу — один з найпоширеніших прийомів посилення привабливості в любовної магії. Ви можете використовувати всі традиційні способи: правильну косметику, одягатися відповідно до останніх модних тенденцій. Але додавши сюди трохи магії, тим самим отримаєте перевагу в тих випадках, коли звичайні засоби не допомагають.

Зміст:

Види заклинань на красу

Всі магічні ритуали на красу відносяться до любовної магії. Умовно їх поділяють по статусу жінки:

Є й інша умовна класифікація заговорів на красу і молодість:

Про що потрібно пам’ятати:Заговори на воду на красу

До цього типу належать ритуали з дощовою водою або з джерела. Посудина з рідиною необхідно залишити під місяцем. Через добу додайте пелюстки троянди, тільки повинні бути квіти не покупними, а зірваними власноруч. Прочитайте наступний текст:

Вода, яка прийшла з небес, Квіти, які виросли з землі, Передайте мені вашу красу!

Тепер вода готова для вмивання.

Аналогічний заговір на крем на красу. Придбайте свою звичайну косметику. Відкриваючи упаковку, вимовивши:

«Йшли дванадцять сестричок, дванадцять молодиць, дванадцять красунь, дванадцять цариць. Від кожної краса — в діжці!»

Щодня наносите і говорите:

«Як від першої сестриці мені — Люботи! Від другої — красу! Як від третьої — густий волосся. Від четвертої — дзвінкий голос. Мені від п’ятої — руки ніжні. Від шостої — зуби білосніжні. Від сьомої — вії чорні. Від восьмої мені брови тонкі. Від дев’ятої смаження очі. Від десятої — носик востер. Від одинадцятої — червоні уста. А як дванадцята, нехай буду вся!»

Прибираючи баночку з косметикою, скажіть:

«Дванадцять сестер, все в намет! Я відкриваю — красу набираю!»

Обряди і заговори на привабливість

Наступний ритуал дозволяє почати по-іншому ставиться до власного зовнішнього вигляду.

Наберіть ванну, запаліть свічки. Додайте з воду ароматичної солі або масла зі словами:

«З цього дня я оновлюється. Мої негативні риси зникають. Єдине, чого я бажаю найбільше, — Це стати такою, якою задумала. Поки приймаєте ванну, думайте про свої достоїнства «.

Ритуал можна доповнити улюбленими пахощами.

Ще один аналогічний заговір. Стоячи перед церквою, скажіть:

«Встану я, раба Божа (ім’я), з ліжка, перехрестившись, піду у дороженьку, помолившись. Подивлюся я на всі чотири сторони — на схід, захід, південь і північ; на одній стороні, східній, стоїть будинок Божий, церква біла, як до Божого дому все дивляться-зазіхають, так нехай і на мене, рабу Божу (ім’я), все б великі і малі, хлопці й дівчата, старі люди — словом, все на землі живуть і Богу хвалу співають так би дивилися на мене і зазіхали, і був би я любима всім, всім відтепер і довіку. Амінь «.

Заговір на підвищення привабливості в очах конкретної людини

Даний ритуал використовується, коли сподобався чоловік не звертає на вас уваги. Для нього вам знадобляться свічки з ароматом троянди.

Перед самим ритуалом подумайте уважно, чому він вас ігнорує. Даний ритуал спрацює тільки, якщо ви регулярно спілкуєтеся. Запаліть свічки, після чого назвіть ім’я і додайте:

«Зараз подаруй мені свою любов!»

Якщо у вас є волосся цієї людини, спаліть їх. Уявляйте при цьому, які ваші якості відштовхують об’єкт вашої уваги. Думайте, як всі перешкоди згорають вшити з волоссям.

Окремо хочеться сказати про те, що даний ритуал не є приворотом, а змовою на підвищення привабливості. Тобто, не чекайте, що в результаті людина запалився пристрастю, він всього лише буде вважати вас привабливою, а це не одне й те саме.

Дуже часто люди не замислюються про те, що оточуючі сприймають нас не тільки за зовнішнім виглядом, але і на рівні енергетики. Ритуали краси є нескладні енергетичні програми, які змінюють загальний фон, навіть якщо зовні ви залишилися без змін. З давніх-давен ці обряди і заговори допомагали жінкам залишатися гарними в будь-якому віці. Увімкніть і ви в свій арсенал кілька нескладних ритуалів, здатних зберегти молодість і привабливість.


Автор: Валентина Мальгіна.

Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи:

Прості заговори на виконання бажання

Заговори на виконання бажань — одні з найпопулярніших ритуалів на сьогодні. У чому ж секрет такої популярності? Справа в тому, що, коли не виходить домогтися успіху власними силами, люди звертаються…

Заговори і молитви на повернення улюбленого

Існують різні заговори і молитви на повернення коханого. Коли кохана людина йде, дуже легко впасти у відчай. Жінка, яка в одну мить стала самотньою, починає шукати способи, як повернути коханого,…

Як зробити, щоб хлопець подзвонив, молитва та заговір

Після сварки або під час довгої розлуки, після прекрасної ночі або всього після першого знайомства — ми чекаємо, щоб хлопець зробив перший крок, проявивши свої почуття або хоча б інтерес…