Заговори на красу

Заговори на красу

Заговір на красу — один з найпоширеніших прийомів посилення привабливості в любовної магії. Ви можете використовувати всі традиційні способи: правильну косметику, одягатися відповідно до останніх модних тенденцій. Але додавши сюди трохи магії, тим самим отримаєте перевагу в тих випадках, коли звичайні засоби не допомагають.

Зміст:

Види заклинань на красу

Всі магічні ритуали на красу відносяться до любовної магії. Умовно їх поділяють по статусу жінки:

Є й інша умовна класифікація заговорів на красу і молодість:

Про що потрібно пам’ятати:

Заговори на воду на красу

До цього типу належать ритуали з дощовою водою або з джерела. Посудина з рідиною необхідно залишити під місяцем. Через добу додайте пелюстки троянди, тільки повинні бути квіти не покупними, а зірваними власноруч. Прочитайте наступний текст:

Вода, яка прийшла з небес, Квіти, які виросли з землі, Передайте мені вашу красу!

Тепер вода готова для вмивання.

Аналогічний заговір на крем на красу. Придбайте свою звичайну косметику. Відкриваючи упаковку, вимовивши:

«Йшли дванадцять сестричок, дванадцять молодиць, дванадцять красунь, дванадцять цариць. Від кожної краса — в діжці!»

Щодня наносите і говорите:

«Як від першої сестриці мені — Люботи! Від другої — красу! Як від третьої — густий волосся. Від четвертої — дзвінкий голос. Мені від п’ятої — руки ніжні. Від шостої — зуби білосніжні. Від сьомої — вії чорні. Від восьмої мені брови тонкі. Від дев’ятої смаження очі. Від десятої — носик востер. Від одинадцятої — червоні уста. А як дванадцята, нехай буду вся!»

Прибираючи баночку з косметикою, скажіть:

«Дванадцять сестер, все в намет! Я відкриваю — красу набираю!»

Обряди і заговори на привабливість

Наступний ритуал дозволяє почати по-іншому ставиться до власного зовнішнього вигляду.

Наберіть ванну, запаліть свічки. Додайте з воду ароматичної солі або масла зі словами:

«З цього дня я оновлюється. Мої негативні риси зникають. Єдине, чого я бажаю найбільше, — Це стати такою, якою задумала. Поки приймаєте ванну, думайте про свої достоїнства «.

Ритуал можна доповнити улюбленими пахощами.

Ще один аналогічний заговір. Стоячи перед церквою, скажіть:

«Встану я, раба Божа (ім’я), з ліжка, перехрестившись, піду у дороженьку, помолившись. Подивлюся я на всі чотири сторони — на схід, захід, південь і північ; на одній стороні, східній, стоїть будинок Божий, церква біла, як до Божого дому все дивляться-зазіхають, так нехай і на мене, рабу Божу (ім’я), все б великі і малі, хлопці й дівчата, старі люди — словом, все на землі живуть і Богу хвалу співають так би дивилися на мене і зазіхали, і був би я любима всім, всім відтепер і довіку. Амінь «.

Заговір на підвищення привабливості в очах конкретної людини

Даний ритуал використовується, коли сподобався чоловік не звертає на вас уваги. Для нього вам знадобляться свічки з ароматом троянди.

Перед самим ритуалом подумайте уважно, чому він вас ігнорує. Даний ритуал спрацює тільки, якщо ви регулярно спілкуєтеся. Запаліть свічки, після чого назвіть ім’я і додайте:

«Зараз подаруй мені свою любов!»

Якщо у вас є волосся цієї людини, спаліть їх. Уявляйте при цьому, які ваші якості відштовхують об’єкт вашої уваги. Думайте, як всі перешкоди згорають вшити з волоссям.

Окремо хочеться сказати про те, що даний ритуал не є приворотом, а змовою на підвищення привабливості. Тобто, не чекайте, що в результаті людина запалився пристрастю, він всього лише буде вважати вас привабливою, а це не одне й те саме.

Дуже часто люди не замислюються про те, що оточуючі сприймають нас не тільки за зовнішнім виглядом, але і на рівні енергетики. Ритуали краси є нескладні енергетичні програми, які змінюють загальний фон, навіть якщо зовні ви залишилися без змін. З давніх-давен ці обряди і заговори допомагали жінкам залишатися гарними в будь-якому віці. Увімкніть і ви в свій арсенал кілька нескладних ритуалів, здатних зберегти молодість і привабливість.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: