Заговір на шпильку від порчі

Як не дивно, але найдавніший, найпростіший і разом з тим найбільш ефективний і популярний оберіг від порчі – це шпилька. Всі напевно бачили такий амулет на своїх бабусь чи інших літніх родичів. Але мало хто знає, що просто купити і приколоти до одягу шпильку недостатньо.

Зміст:

Заговір на шпильку від порчі

Заговір на шпильку від порчі

Тільки людина, яка збирається носити її як оберіг, може наділити предмет силою, вимовивши певний заговір на шпильку від порчі. До кожного заговору або ритуалу потрібно підходити серйозно. Необхідно вірити в той сенс і слова, які вкладаються в шпильку. Тільки таким чином можливо отримати захист від порчі, порчі та інших негативних наслідків. Заговір на шпильку робиться просто а має велику силу.

Як вибрати шпильку для створення оберега?

Надавати особливого значення матеріалу, з якого виготовлена шпилька, не варто. Навіть сама звичайна металева приколочка для цього ідеально підійде.

Її сильний, як дзеркало, блиск буде відображати назад всю посилаємо негативну енергетику. Особливу увагу слід приділити механізму блокування. Він повинен бути міцним, щоб надійно захищати господаря від поганих помислів ворогів.

Проведення ритуалу на захист і читання заговори

Як заговорити шпильку від порчі? Існує кілька способів наділити булавці властивість амулета. Найбільш поширений метод полягає в тому, що необхідно взяти церковну свічку і загострити шпильку на її вогні, потім проткнути три рази шпилькою свічку, промовляючи:

«Від біди, від хвороби, від злого умислу, від невдач, від порчі. Заклинаю.».

Заговір на шпильку від порчі потрібно читати 3 рази. Потім можна використовувати святу воду і рушник. Опустіть шпильку у воду, після чого покладіть її на рушник. Це допоможе надати амулету ще більшу силу.

Як носити заговорену шпильку-оберіг?

Після того, як вдалося заговорити шпильку від порчі, необхідно її правильно закріпити. Тут теж є певні правила. Практикуючі цілителі рекомендують чіпляти шпильку на внутрішню сторону верхнього одягу. Дуже важливо, щоб амулет був невидимим для інших людей. Для посилення ефекту, деякі надягають на шпильку бусинку:

Існує думка, що людина здатна випромінювати негативну енергетику, несвідомо поширюючи її на всі точки тіла, і якщо шпилька закріплена на видному місці, вона починає збирати весь негатив і розподіляти на невинному людині. Дуже важливо, щоб амулет був непомічений іншими людьми і прикріплений біля серця головкою вниз, таким чином, вся негативна енергія буде йти в землю.

Коли необхідно оновити силу оберега?

Оскільки ми говоримо про енергетику, яка має властивість змінюватися, необхідно пам’ятати, що і енергетична сила шпильки може вичерпуватися. Булавка, зроблена з золотих або срібних дорогоцінних металів, має властивість чорніти від негативного впливу. У таких випадках рекомендують потримати шпильку в солоній воді, а потім почистити її.

Рекомендується проводити очищення в повний місяць і дати шпильці висохнути на підвіконні так, щоб на неї потрапляв місячне світло. Сохнути булавці необхідно цілу ніч. Щоб оберіг знайшов нову силу, його потрібно повторно заговорити.

Чому потемнів оберіг булавка

Якщо шпилька не чорніє, то дізнатися, що оберіг втратив свою силу можна по тому, як людина починає знову відчувати по відношенню до собі негативний вплив. Які ознаки порчі? Свідчити про негативний вплив може раптово змінене психологічний та емоційний стан людини, слабкість, депресія, відсутність волі і бажання що-небудь робити, напади агресії, плаксивості і постійне невдоволення.

Якщо вроки сильний, то, вже сказаним ознаками, додається загальне нездужання, проблеми з шлунково-кишковим трактом, лихоманка, постійний головний біль, а також раптові коливання тиску і проблеми з серцем.

Як захистити себе під час вагітності?

Якщо ви знаходитесь в положенні і боїтеся порчі, які можуть нашкодити майбутній дитині, необхідно вдатися до невеликої хитрості. Особливо це важливо в моменти великого скупчення людей, наприклад, під час святкового застілля. Звичайно, краще всього уникати таких заходів під час вагітності, але якщо це неможливо, необхідно вдатися до старого і надійному методу захисту – заговоренной шпильці. Вона притягує злий енергетику і, завдяки своїй закритій формі, не дозволяє їй поширюватися. Підколювати заговорену шпильку потрібно на область біля серця, таким чином, щоб шпильку не було видно іншим людям.

Оберіг для нареченої в день вінчання

Одним з найважливіших заходів є весілля, тим більше під час вагітності, коли більшість родичів відносяться до нареченої упереджено. Щоб захистити себе від порчі, необхідно читати над шпилькою такі слова:

«Як сонце не може згаснути, як померлий не може повернутися до життя, так і наша наречена (ім’я) не може бути піддана навроків. Амінь.».

Значки-обереги для дітей

Найчастіше діти й самі воліють носити значки на своєму одязі і сумках:

 • Це свідчить про те, що дитина підсвідомо відчуває необхідність захистити себе.
 • Зверніть увагу, що у деяких дітей немає вільного місця на рюкзаках, все обвішано значками, якимись ниточками, помпонами, це говорить про те, що дитина має дуже чутливою душею і несвідомо намагається створити захисний енергетичний шар між собою і зовнішнім світом.
 • Також це говорить про творчій натурі дитини, такі люди зазвичай дуже тонко відчувають цей світ.
 • Якщо ви турбуєтеся за свою дитину і не знаєте, як пояснити йому необхідність носити оберіг, подаруйте йому, попередньо заговорену, шпильку-значок. Чим позитивніше буде значок, тим краще. Дівчаткам можна дарувати красиві брошки. Бажано, щоб дівчинка сама ж її і вибрала. Таку брошку можна носити на будь-якому місці.

  Брошка-оберіг для жінок

  Використовувати для захисту від порчі можна не тільки шпильку, але і брошку:

 • Найпотужніший ефект буде отриманий, якщо цю брошку заговорив рідна людина.
 • Такий оберіг буде мати подвійну силу, так як до сили заговору додається позитивна енергетика близької людини.
 • Така брошка буде не тільки захищати, але й притягувати до себе удачу, гроші і успішних чоловіків. Не слід вішати на аксесуари.
 • Щоб брошка володіла найбільшою силою, необхідно вішати її на область біля серця.
 • Хто створив перший амулет шпильку

  Булавка – один з найнадійніших та старовинних методів захисту від порчі. Щоб шпилька стала оберегом недостатньо просто повісити її на будь-яке місце. Необхідно в чіткій послідовності створити майбутній амулет. Спочатку потрібно правильно вибрати шпильку, потім провести заговір.

  Не варто забувати, що з часом захисні властивості шпильки втрачаються і її необхідно очищати і заново заговорювати.

  Чому так важливий захисний заговір на шпильку оберіг

  Кожна людина щодня піддається негативному впливу з боку інших людей, навіть коли самі навколишні не мали мети нашкодити. Людині властиво виділяти негативну енергетику і не всі здатні себе захистити. З давніх часів були відомі обереги, які не тільки відштовхували від недоброзичливих поглядів, але і приносили удачу. Серед таких оберегів – шпилька.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: