Як зробити заговір на повернення боргу?

Ми не раз у своєму житті стикаємося з ситуацією, коли нам позичають гроші, або ж ми самі даємо в борг гроші, коли хтось потребує грошової допомоги. Зазвичай кожна із сторін надходить відповідально, і гроші повертаються в термін, адже віддача боргу — це борг совісті. Однак буває і так, що обіцяного чекають рік, і борг так і залишається не поверненою.

Зміст:

Як зробити заговір на повернення боргу?

Заговір на повернення боргу

Що робити в такому випадку, як повернути позичену суму? В даний час людина все частіше вдається до магії, використовуючи заговір на повернення боргу. Цей ритуал може зробити кожен, так як для його проведення не потрібно особливих умінь і навичок, а результат виявляється практично відразу. Дізнаємося докладніше, як правильно проходить обряд і як змусити боржника повернути борг з допомогою заговору.

Особливості грошової магії

Ритуали, спрямовані на отримання фінансового прибутку відносять до найпростішої магії, тобто побутової. Вона здавна практикується і дійшла до нашого часу практично незмінною, нею активно користуються багато цілительки, наприклад Наталія Степанова і Ванга раніше. Існують деякі особливості і умови, ознайомитися з якими потрібно до того, як ви приступите до читання заговори:

Якщо ці правила будуть виконані, результат не змусить себе чекати довго, а негативні наслідки обряду, тобто повернення, обійде вас стороною.

Заговір на віник

Одним з найбільш поширених обрядів є найсильніший заговір на повернення боргу з віником. Його сила значно посилитися, якщо проводити його в безпосередній близькості від боржника.

Вам знадобиться:

За допомогою нового выметите будинок або квартиру, причому помсти потрібно в ту сторону, де розташовується житло боржника. При цьому потрібно швидко говорити такі слова:

«Вимітаю тебе чорний чоловік, гроші піднімаю, від тебе зараз я чекаю гроші назад, своє забираю, шепотіння, шепотіння — прийди до мене, любий. Віддай те, що належить».

Після цього приступите до прибирання ще раз, але тепер використовуйте вже стару мітлу.

Далі вам слід ще раз підмести його поріг, але вже старої мітлою, після чого вирвати кілька прутиків з цього віника і залишити їх на його порозі боржника з наступними словами:

«Віник старий, старий борг, підмітаю, звинувачую тебе, поверни моє, чуже не бери».

Після цього рішуче розвертайтеся і йдіть додому. Протягом 30 днів, то, що було надано в позику, повернеться назад до свого власника, тобто повернути не доведеться чекати довго.

Важлива особливість — після того, як ви отримаєте бажане, не варто приховувати злість і образу. Вибачте цієї людини і відпустіть з Богом. Це необхідно зробити для того, щоб на вас не залишився негативний слід від дії магії.

Повертаємо борг за допомогою сірників

До цього способу варто вдаватися тоді, коли всі терміни вже пройшли і немає ні найменшої надії на те, що гроші будуть повернуті. Це сильний заговір на повернення боргу.

Вам знадобиться

Після того, як ці два предмети куплені, вам потрібно кожну ніч підпалювати гніт цієї свічки купленими сірниками. Після цього сірник, яка була використана, не викидається і кладуть на тарілку, де вона і зникає. В цей час, поки горить полум’я, потрібно вимовляти такі слова:

«Брат мій, друг мій, не відвернися від мене, не забирай моє, не скрывайся. Не дам тобі спати, поки моє в тебе».

Недогарки від сірників також не можна викидати, їх потрібно класти в порожній коробок або ж, якщо це буде зручніше, залишайте його в тарілці. Він повинен пролежати рівно стільки часу, доки борг не буде повернений. Коли це станеться, візьміть попіл і розвійте його за вітром, приказуючи такі слова:

«Спасибі тобі вітер, візьми мою правду і розвій мою подяку».

Зазвичай, повернення боргу відбувається вже через два-три тижні. Таким чином, даний заговір можна назвати дієвим.

Обряд з монеткою

Цілком логічно, що для грошових ритуалів будуть використовуватися банкноти або монети, в даному випадку мова піде про монети. Застосовувати цей ритуал потрібно тоді, коли у ваших планах немає остаточного розриву відносин з боржником, тобто це ваш родич або найближчий друг. Обряд діє дуже делікатно і лише посилює почуття провини боржника.

Вам знадобиться:

Знайдіть старе дерево, викопайте невелику ямку і покладіть в неї монету. При цьому потрібно читати пошепки текст заговори, з його допомогою ми і буде впливати на боржника:

«Даю тобі в дарунок мою монету, матінка земля, допоможи мені забрати моє, нехай совість з’являться і моє мені повернеться».

Прочитати текст потрібно мінімум три рази, а краще більше. Після цього дотримуйтесь по напрямку до дому, при цьому ні в якому разі не оборачивайтесь тому. Вже через кілька днів боржник сам дасть про себе знати – подзвонить або відвідає особисто.

Як і в попередніх випадках, потрібно подякувати магію за сприяння у вирішенні проблеми. Зробити це можна наступним чином – вимовивши певні слова:

«Мати – земля, рідна моя, дякую тобі, ти допомогла мені. Я без зла буду жити і тебе дякувати».

Говорити їх потрібно, сидячи в тому місці, де була закопана монета. По закінченні читання, відкопайте монетку і покладете на свій гаманець. Борг повернуть протягом декількох тижнів.

Грошова свічка допоможе повернути гроші

Зелений колір здавна асоціюється з грошима, ця особливість використовується і в побутової магії, коли потрібно швидко повернути борги. Все, що вам потрібно для проведення цього обряду – це одна зелена свічка. Однак тут не все так просто, потрібно придбати предмет в спеціалізованому магазині, який займається продажем виключно ритуальними магічними предметами.

Вам потрібно кожну ніч, перш ніж відійти до сну, читати певні слова перевіреного заговори, щоб змусити людину повернути борг. При цьому не забудьте запалити магічну зелену свічку.

«Мої гроші не у мене, хочу повернути своє. Допоможи мені вогонь, освіти дорогу, покажи вихід із ситуації і розв’язати проблему».

Відстежте за місячним календарем, коли розпочнеться цикл зростаючого місяця, і протягом цього часу читайте потужний заговір на повернення боргу перед сном. Вже до початку наступного циклу, тобто через 28 днів, гроші будуть повернуті.

Використання церковної свічки в ритуалі

Для проведення обряду потрібно купити в храмі або церкві свічку, причому не беріть решту після покупки. На заході, візьміть в ліву руку запалену свічку, перехрестіться і скажіть такі слова, дивлячись на полум’я:

«Я, раб або раба божа, хочу повернути те, що мені належить, те, що не віддали не по совісті. Коли віск капає, совість прокидається. Друкую своє бажання полум’ям цієї свічки. Амінь. Амінь. Амінь».

На наступний день рано вранці треба сходити в храм і відстояти ранкову службу, прочитавши молитви. Після цього поставте використану в ритуалі свічку біля будь-ікони і попросіть у Бога здоров’я для боржника.

Варто сказати, що православна церква виступає проти подібних ритуалів, це варто врахувати, якщо ви є глибоко віруючою людиною. Те ж саме стосується і мусульман.

Старовинний спосіб повернення грошей

Даний сильний швидкодіючий заговір на повернення боргу допоможе повернути гроші, які були позичені, а також тоді, коли ви зачекались законно зароблених грошей на роботі. Його ще називають сибірський.

Що знадобиться:

Перш ніж приступати до виконання, замкніть двері та вікна, вимкніть світло і зашторте штори, це дуже важливо, інакше заговір не працює. З допомогою пальців нанесіть мед на свічку і поставте її на середину столу. Як ви вже зрозуміли, потрібно запалити свічку за допомогою сірників.

Тримайте обидві долоні над вогнем, треба читати при цьому такі слова:

«Липкий мед прилип до вогню, борг до мене йде, я чекаю, нехай йде від нього і йде до хазяїна. Віддай мені те, що моє».

Тепер прийшов час взяти в руки папір і написати на аркуші цифрами ту суму, яку ви чекаєте від боржника. Після напишіть розбірливо, можна друкованими літерами, такий текст:

«Поспішають гроші до мене, чекаю не дочекаюся. Віддасть — прощу».

Після складіть папір трубочкою і підпаліть від полум’я свічки. Прослідкуйте, щоб листочок згорів дотла, від цього буде залежати, чи повернуть вам всю суму або розіб’ють на кілька частин. Поки горить папір, промовляйте вголос те, що тільки що написали на папері.

Важливо не викидати продукти горіння, тобто попіл, його потрібно розвіяти по вітру, бажано поблизу будинку, де мешкає боржник. Вже через кілька днів будьте готові до того, що борг повернуть, тобто ви упевнитися в тому, що заговір працює. Як тільки це відбудеться, сходіть у церкву і причастіться. Не зайвим буде поставити свічку за здоров’я боржника і прочитати молитву. Обов’язково постійте біля запаленого ладану, це очистить ауру.

Тепер ви знаєте, як магічним заговірм швидко повернути борги. У подібних ритуалах все просто, так як результат очевидний. Якщо ви отримали борг – все пройшло вдало і навпаки. Не забувайте про те, що магія – це не іграшки і ніколи не користуйтеся обрядами чорній магії, оскільки цим ви можете накликати на себе біду. Пам’ятайте про те, що треба вміти прощати, тоді негативні наслідки ритуалів і віддача не відіб’ються на вас.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: