Як зробити любовний приворот?

Не буває нещасної любові, вона буває гіркою і важкою, солодкою й божевільною. Але коли любов нерозділена, не варто звалювати все на важку долю, а приймати заходи і брати все в свої руки. Втративши кохану людину, варто звернутися до магічним силам, застосувати любовні заговір по фотографії або використовувати приворот без фото.

Зміст:

Як зробити любовний приворот?

Приворот без фото

Як підготувати себе до приворотному ритуалу

У жіночій енергетиці, спочатку закладені магічні вміння. Багато працюють над собою, щоб розвинути і збільшити свої магічні навички. Якщо ви раніше не зверталися до ворожбі, це не означає, що у вас нічого не вийде. Просто виконуйте інструкцію для підготовки до ритуалу, і ви підвищите ймовірність успіху, а любовний приворот в домашніх умовах, вийде дуже сильний. Оскільки в обрядах використовують різні предмети, фото, а також власні біологічні матеріали, місячні, волосся та інше, важливо бути готовою до всього. Тому за день, перед чаклунством дотримуйтеся:

 • Суворої дієти. Краще коли ви будете відчувати легкість в організмі, але при цьому не напади голоду. Вживайте не важку їжу і пийте багато води, щоб ваш організм був сильний.
 • Психологічне розвантаження. Важливо звільнити себе від інших турбот і присвятити свої думки тільки об’єкту привороту.
 • Емоційний стан повинен бути зрівноважений.
 • За годину до ритуалу, змийте у ванній весь свій негатив і думайте про щось хороше.
 • Можна провести очищення будинку від злих духів, пройшовшись по кімнаті, де буде здійснюватися ритуал, з палаючою свічкою.
 • Будь-які привороти, виконуйте в самоті і повній тиші.
 • Зрозуміло, всі ритуальні речі, необхідно приготувати заздалегідь. Виконуючи приворот без застосування фото, знайдіть натомість предмет, що належить об’єкту привороту. Визначившись з обрядом, уточніть в який день або час доби потрібно його проводити. Можливо, обряд роблять на певний свято або з допомогою місячного календаря, на зростаючу і убуваючий місяць. Для магії, важлива чистота приміщення, особливо, якщо приворот буде проходити в домашніх умовах. Тому треба прибратися в кімнаті і звільнити її від зайвих речей, так щоб нічого вам не завадило. Важливий момент, якщо ви себе погано почуваєте, перенесіть ворожіння, на наступний раз, коли наберетеся сил і будете готові.

  Привороти на кольорових свічках

  Полум’я свічки, має сильний енергетичний потік, який ми використовуємо, щоб передати його в потрібне русло, зарядивши своїми бажаннями. Часто, досвідчені маги використовують кольорові свічки для своїх ритуалів. Кожен колір, може мати своє значення і застосовуватися для різних обрядів. Наприклад, у білої свічки, хороша енергетика, вона символізує чистоту і захист. Білі свічки використовують для очищення чакр, або приміщення. І навпаки, чорний колір свічки, говорить про негативну енергетику. Тому чорний колір вибирають, коли наводять порчі, прокляття або сильний приворот.

  Приворот на білому аркуші

  Дуже простий приворот з одного свічок без фото, який під силу людині, що не володіє магічними здібностями. Приворотный ритуал виконується самостійно в домашніх умовах. Роблять його для того, щоб приворожити кохану жінку, а також коханого чоловіка, до якого ви живите світлі почуття без взаємної любові.

  Від вас буде потрібно заготовити чистий аркуш паперу, важливо щоб він був білий, без помарок, ліній і клітин. Тут ви будете писати ім’я хлопця і своє ім’я, на різних сторонах листа. Під ім’ям коханої, напишіть найсильніший заговір, який несе магічну силу любові. Молитва:

  «Святий апостол, любовними зв’язками зв’яжи твого раба (ім’я хлопця), з твоєю рабою (своє ім’я) міцними, нероздільними вузлами. Сотвори благо, заради любові благочестивою. Нехай серцем, думками і душею, мій милий буде лише зі мною».

  Після, слід помістити в скляну чашу заговорений листок і підпалити його з допомогою однієї білої свічки. Поки горить папір, продовжуйте заклинати вогонь словами:

  «Закутую свого судженого і захищаю від усіх нечистих зурочень, недобрих намірів і магічних одворотів. Відтепер і на віки, ти мій, а я твоя».

  Дочекайтеся, поки догорить листочок, що залишилася золу викиньте через віконце, при цьому залиште відкритим вікно, щоб коханий прийшов до вашого дому.

  Магія жовтої і червоної свічки

  З допомогою заговору на свічках, можна направити приворот на хлопця навіть без його фото і на великій відстані від коханого. Він подіє і на дівчину, якщо вона розлюбила вас. Щоб приворожити улюблених, заздалегідь подбайте про свічках. В обов’язковому порядку, їх потрібно взяти в церкві, при цьому свічки вибираємо жовтого і червоного кольору. Свічка жовтого кольору, буде символізувати розлуку і вашого улюбленого людини. А свічка червоним кольором, відобразить вас і вашу любов до об’єкту привороту. Якщо з’єднати дві свічки в єдине ціле, то вийде союз двох сердець, чарівний союз вашої любові.

  Починати слід з жовтою свічки. Коли її запалюють, потрібно читати слова:

  «Коханий мій — це місячне світло».

  Запалюючи червону свічку, говоримо:

  «Я — сяйво сонця».

  Потім поміщаємо обидві свічки в один підсвічник і читаємо приворотный заговір:

  «Зійшлися воєдино, світло місяця і світло сонця. Я чекаю тебе милий біля свого віконця. Відтепер (ім’я хлопця) всіх відкидає. До мене твоє серце палає любов’ю».

  Закляття треба читати повільно, повторивши три рази. Далі, задуваємо свічку і ложем їх біля іконки. На сьомий день, необхідно віднести свічки в церковний храм і покласти в коробку для недогарків.

  На форумі пишуть, що цей спосіб найефективніший, а приворот настає вже на наступний день.

  Обряд на червоних свічках

  Такий обряд, роблять за допомогою двох червоних свічок і червоної стрічки. Вийде дуже сильний приворот без фото, дозволяє приворожити чоловіка, без можливості зробити відворот. Після опівночі сядьте за стіл і нацарапайте голкою на свічках ім’я того, хто вам потрібен, а також своє ім’я. Зв’яжіть червоною стрічкою свічки під єдине, встановіть їх і запаліть. Далі потрібно читати заговір на свічках:

  «Прийди туга любові до (ім’я хлопця), по мені (своє ім’я). Повинен (ім’я хлопця) сохнути, мучитися і страждати, поки не полюбить мене».

  Повторіть приворотні слова три рази, потушкуйте свічки сховайте під подушку. Для збільшення ефекту, такою приворот на чоловіка без фото, можна повторити на наступний день.

  Щоб привороти на любов чоловіка без фото і особистої речі, зробити більш сильними, рекомендують задіяти на допомогу ще сорок свічок. Вони не обов’язково повинні бути червоного кольору, вибирайте будь-який колір. Їх можна розставити по кімнаті або ж встановити в свічники. В такій атмосфері при свічках, приворот на коханого хлопця, неодмінно подіє, а найголовніше, прискорить свою дію.

  Привороти для збільшення пристрасті

  У багатьох сімейних парах, секс стає робочим моментом, без почуттів та емоцій, жінку це дуже засмучує. Наступні привороти, допоможуть наситити ваш буденний секс яскравими фарбами і новими враженнями.

  Дзеркальний приворот

  Дуже цікавий обряд з застосуванням дзеркал, який здатний не тільки приворожити чоловіка без фото, але і повернути пристрасть втрачених почуттів.

  Краще, коли обряд з дзеркалами, проводять на різдво, але в звичайний день він теж буде ефективним. Дзеркала, є порталами, через які улюблений отримає ваше послання. Потрібно дочекатися півночі, встановити два дзеркала, так щоб одне дзеркало відображало друге. Біля кожного дзеркала запаліть свічку і сконцентруйтеся на людину, яка вас хвилює. Якщо у вас знайдеться фото або якась річ коханого, то заговорювати потрібно її. Підійде будь-який предмет одягу, аксесуар або посудину з якого він пив. Якщо немає такої речі, візьміть нову свічку і накресліть ножем ім’я чоловіка, якого потрібно приворожити.

  Потрібно сісти навпроти одного з дзеркал, щоб ви побачили відображення другого дзеркала. Дуже добре посилить заговір, місячне світло. Якщо місяць яскраво світить, радять виконувати обряд біля віконця, так щоб сяйво луні потрапляло на дзеркала. Коли все готово, слід читати заговір:

  «Нехай запалає сильним вогнем пристрасть твоя, сьогодні (ім’я) ти почуєш мене. Заклинання своє до тебе посилаю, закохатися (ім’я) в мене закликаю».

  В кінці збережіть заговорений предмет, подалі від будь-якого ока. Результатами можна насолодитися вже через пару годин. Кажуть якщо побачити відображення коханого в дзеркалі, то обряд на 100% спрацював.

  Приворот на м’ясі

  Накласти приворот на чоловіка без фото або належить йому речі, допоможе наступний спосіб. Це самий зручний метод для виконання його в домашніх умовах. Крім того, він допомагає самостійно зробити приворот хлопця, який вам подобається, і розпалити в ньому сексуальне бажання до вас. Через потяг до сексу, можна повернути рідного чоловіка в сім’ю. Таким способом, можуть скористатися чоловіки, щоб закохати в себе дівчину.

  На кожному шматку м’яса, ми будемо робити заговір, а потім готувати м’ясне блюдо для коханої. Тому подбайте, щоб у цей вечір, людина якого потрібно приворожити, вечеряв вдома. Заговоренным стравою з м’яса, можна нагодувати бажану дівчину, влаштувавши для неї романтичну вечерю при свічках. Так, ви зможете поєднати корисне з приємним. Тільки перед тим як приворожити жінку, уточніть, чи їсть вона м’ясо, можливо дівчина віддає перевагу вегетаріанську їжу.

  Для початку візьміть шматок м’яса, будь-якого виду. Потім, слід покласти його в неглибоку ємність і читати на м’ясо такі слова:

  «Подібно собаці, завоешь ти занудьгуєш за мною, а інших забудеш. Так скоріше приходь до мене (ім’я хлопця), буду я (своє ім’я) нагородою тобі».

  М’ясо, заговорене молитвами, розрізаємо навпіл, готуємо з одного шматка страву, а інший шматок віддаємо на поталу собакам. Магічний вплив на чоловіка, настає відразу після поїдання м’яса. А якщо зробити обряд, коли місяць зростає, то любов чоловіка до вас, також буде наростати.

  Любовний приворот місячними

  Приворот, де використовують місячні, сильний і небезпечний. Є можливість, що людина приворожиться до вас назавжди, а відворот від заговоренной крові, зробити майже неможливо. Добре подумайте, перед тим як приворожити чоловіка, чи готові ви бути з ним і як довго.

  Приворот без фото на місячні

  Часто, місячні застосовують, роблячи привороти на відстані без фото. Замість фотографії використовують намальований портрет, який потрібно підписати ім’ям чоловіка. Перш ніж почати, дочекайтеся ночі. На підлозі розставте кілька свічок по колу, в центр покладіть листочок із зображенням, того хто вам потрібен або фото, якщо таке є. Заготовлену кров, візьміть в руки і прочитайте заговір:

  «Заклинаю (ім’я) на власній крові. Відтепер ти раб мій, а я твоя володарка».

  Заговоренной кров’ю потрібно намазати портрет, на обличчі і серце зробити по три краплі. Потім листочок спалюємо і проговорюємо заклинання ще раз.

  Як підлити місячну кров

  Таку приворотную кров, можна додавати в їжу і напої. Звичайно, в такому разі, необхідний особистий контакт з людиною, яку ви хочете приворожити. Підливати краще в темний сік, чай, кава або червоне вино. Випита кров, це сильний приворот, який можна зробити без наявності фотографії.

  Для хорошого результату, досить буде кілька крапель, але тільки свіжої крові. Весь процес ворожби повинен бути непомітним, не можна допустити, щоб чоловік про щось здогадався, інакше магія не спрацює. Крім того, роблячи приворот в домашніх умовах, переконайтеся, що заговорена кров буде випита тільки вашим чоловіком. Для інших людей, таке зілля дуже небезпечно, до того ж самостійно зняти приворот, буде важко.

  Як бачите, нічого складного в приворотних обрядах ні, вони не вимагають магічних навичок і матеріальних витрат. Ви зможете легко, в домашніх умовах, зачарувати чоловіка і бути щасливою. Головне-мати велике бажання і дотримуватися точну інструкцію при виконанні ритуалів.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: