Як позбутися від глистів народними засобами
Автор: Валентина Мальгіна
Зміст:
- Як визначити, що ви стали «здобиччю» глистів?
- Ефективний засіб від глистів з гарбуза
- Ефективний засіб від глистів з часнику
- Засоби для профілактики глистів
Зараження гельмінтами, або, простіше кажучи, глистами, — не та тема, на яку приємно говорити. Хоча насправді ця неприємність може трапитися з ким завгодно. Навіть з дівчатами з вищого суспільства і їх галантними і цілком забезпеченими кавалерами.
Вся справа в тому, що зараження глистами відбувається перорально — тобто потрапляють «черв’ячки» в організм разом з їжею і водою. Так, наприклад, круглих паразитів типу гостриків можна «добути» з погано вимитим зелені, овочів або фруктів. Схрумкал брудну морквину — і готово. Погуляв босий по зараженої траві — отримай нематод. А стрічкових гельмінтів типу бичачого або свинячого ціп’яка або лентеця можна «зловити» навіть в самому фешенебельному ресторані, поласувавши слабо просмаженим біфштексом з кров’ю. Бо ці яйця цих небезпечних паразитів знаходяться в самому звичайному м’ясі.
Напевно, не варто в подробицях розповідати, чим харчуються гельмінти в організмі людини. У загальному і цілому це зведеться до одного: харчуються паразити своїм господарем-носієм. Що, звичайно ж, поступово руйнує його здоров’я.
Як визначити, що ви стали «здобиччю» глистів?
У народі кажуть, що ознаки зараження глистами легко розгадати. По-перше, людині постійно нездужає, паморочиться голова, нудить. По-друге, раз у раз мучать «голодні» напади. По-третє, з рота з’являється неприємний запах. А ще — нервозність, серйозна втрата ваги, «синці» під очима. Звичайно, все це може бути симптомами та інших захворювань. Проте варто перестрахуватися і, як кажуть в селах, «поганяти черв’яків».
У народній медицині існує безліч рецептів ефективних засобів від глистів. Першу скрипку в цих рецептах грають гарбуз і часник.
Ефективний засіб від глистів з гарбуза
У домашніх умовах антипаразитарний засіб з гарбузового насіння готують досить простим способам. Звільнити насіння від жорсткої шкірки. Приблизно 400 грамів підготовлених таким чином насіння потовкти товкачем в ступці. Отриману масу зсипати в ємність, ступку обполоснути невеликою кількістю води, «відпрацьовану» воду вилити туди ж. Розмішати. Якщо хочете, додайте ложки дві-три меду або будь-якого варення — ліки вийде не тільки корисним, але і смачним.
Отриманий засіб вживати на голодний шлунок вранці, відразу після пробудження, в 7 прийомів через рівні проміжки часу. Нюанс: глистогінних процедура повинна проводитися в положенні лежачи, розтягнеться приблизно на годину, так що з ліжка можна не вставати.
Через два з половиною години після останньої «дози» противоглистного кошти необхідно скористатися проносним. Ідеальний варіант — спеціальна сіль. Карловарська, наприклад, або англійська. Ці кошти можна купити в аптеці.
Ще хвилин через 40, незалежно від того, був стілець чи ні, обов’язково зробити клізму.
Їсти можна тільки після того, як кишечник буде повністю очищений.
Ефективний засіб від глистів з часнику
Пару головок часнику пропустити через м’ясорубку, скласти в скляну банку і залити склянкою горілки. Наполягати два тижні в темному прохолодному місці. Вийшло протиглисний засіб приймати щодня два рази на день до їди по одній або дві столові ложки. Курс лікування — п’ять днів.
При зараженні гостриками добре допомагають молочно-часникові мікроклізми: в 250 мл молока зварити до готовності головку часнику. Проціджене і охолоджене до кімнатної температури молоко набрати в гумову грушу і з її допомогою зробити мікроклізму. Процедура робиться на ніч, і потрібно постаратися, щоб ліки утрималося в кишечнику до ранку. Дуже дієвий протиглисний засіб.
Найпростіше глистогінний засіб — пряжене молоко вприкуску з часником. 15 часточок свіжого часнику з’їсти, запиваючи топленим молоком. Через пару-трійку годин вжити проносну сіль.
Засоби для профілактики глистів
Незважаючи на те, що існує безліч засобів рятування від глистів, краще все-таки поберегтися заздалегідь і постаратися уникнути «тісного контакту» з паразитами.
Помічено: ті, хто регулярно вживає в їжу гарбуз і насіння гарбуза, не нехтує часником і цибулею, набагато рідше піддаються атакам глистів. Ну а якщо вас лякає специфічний запах, що з’являється при поїданні часнику і цибулі, то скористайтеся простим засобом для освіження порожнини рота: пожуйте свіжу петрушку або м’яту — і запах зникне.