Як можна зняти порчу з дому?

Порча на будинок вважається однією з найбільш поширених і зустрічаються в сучасному світі. Буває так, що людина раптово починає відчувати себе не «у своїй тарілці», а раніше рідні стіни вже не здаються «своїми». Якщо період труднощів затягнувся, то є сенс поговорити про те, як зняти порчу з будинку.

Зміст:

Як можна зняти порчу з дому?

Як зняти порчу з дому

Що свідчить про порчі на будинку?

Перш ніж почати проводити спеціальні очисні ритуали і процедури, необхідно повністю довести собі, що ваш будинок була наведена саме порчі. Для початку потрібно сказати, що зробити це міг тільки людина, колись відвідував вашу обитель. Якщо ж серед ваших близьких і друзів немає заздрісників, здатних принести в чужий будинок розруху, то, можливо, це справа рук професійного мага або чаклуна, якого замовили для здійснення порчі. Уникнути подібних ситуацій можна, якщо не запрошувати в гості малознайомих вам людей.

Ще одним способом наведення порчі може бути порча, зроблена на двері або поріг, яка буде поширюватися виключно на людину. Для виявлення порчі будинку можна спробувати використовувати священну сіль. Досить розігріти на сковороді і потримати не більше 25 хвилин. Якщо вашому будинку не загрожує небезпека, то інгредієнт покриється жовтуватим кольором, в іншому випадку – почнеться потріскування і придбання сіллю чорного або коричневого кольору.

Як зрозуміти, що на будинок наведений негатив

Виявити порчі і пристріт допоможе простий, але необхідний для кожного будинку, магічний предмет, такий як свічка. Її сила настільки могутня та впливова, що здатна найбільш точно відобразити наявність негативної програми або порушення енергетики зовнішніми, чорними силами. Все, що потрібно від людини, запалити свічку і обійти з нею кожну кімнату вашого будинку.

 • Спокійне, рівне полум’я, що супроводжується яскравими і дрібними іскрами, свідчить про наявність у кімнаті виключно доброю і світлою енергетики. Причому, завдяки подібній атмосфері, людина захищена від всіляких проблем і небезпек.
 • Тьмяний, слабкий вогник – ознака того, що хтось піддав захист вашого житла порушення, в результаті чого утворилася енергетична порожнеча. На це може вплинути або легкий пристріт або порчі, наведена на двері. Щоб енергетична порожнеча не збільшилася в розмірі, необхідно терміново зайнятися очищенням будинку.
 • Яскраве, закіптюжене полум’я, що стікає вниз віск говорять про те, що приміщення було уражено сильною, що діє в даний момент, порчі. Її навели спеціально, виходячи з негативних мотивів і бажання нашкодити людині. Чим більше деструктивна програма буде присутній на будинку, тим складніше буде зняти її самому, не вдаючись до допомоги магів.
 • Дуже яскраве, часом колыхающееся полум’я говорить про те, що навести порчу на будинок намагалися, але спроба зазнала невдачі. Свічка лише намагається попередити власника будинку про необхідність додаткового захисту.
 • Крім полум’я, дуже важливим вважається і забарвлення свічки. Визначити наявність порчі допоможе червоне, яскраве полум’я, а при жовтуватому і світлому вогнику – боятися нічого.

  Іноді вдаватися до допомоги додаткових атрибутів і зовсім не доводиться. Визначити порчі можна за власним самопочуттям у стінах будинку і поведінкою осіб, які знаходяться поруч з вами. Так, якщо ви постійно відчуваєте втому і роздратування, переходячи поріг, а друзі відмовляються давати вам візити, варто подумати про те, як зняти наведений пристріт.

  Способи очищення порчі

  Очистити весь будинок від впливу деструктивної програми можна за допомогою енергетичної чистки, яку проводять до 3-4 разів щороку. Вона передбачає очищення двері з двох сторін, дотримуючись певну послідовність дій. Ритуал передбачає ранній підйом на світанку і подальше ретельно вимивання і очищення вхідних дверей. Після – мочалка або ганчірка, використовувана вами, повинна бути закопана в глибокій ямці біля вашого житла, також можна спалити її на вогнищі. Близько місця знищення ганчірки потрібно вилити і воду, що залишилася. Проводити всі етапи потрібно самому далеко від сторонніх людей і строго слідувати правилам. Проводячи ритуал очищення, повторюйте такі слова тричі:

  «На воду віддаю біду».

  Зняти порчі і пристріт, не виходячи з рідних стін, допоможуть правильні кроки.

 • Як тільки ви повернулися в будинок з роботи або прогулянки, наберіть невелику ємність з чистою водою і заговоріть її, прочитавши 9 разів «Отче Наш». Візьміть трохи солі і киньте її у воду, примовляючи при цьому вголос: «Сіль свята, сіль білосніжна, від напастей захисти, свою милість подаруй».
 • Після потрібно ретельно вимити двері з допомогою заговоренных вод, починаючи всередині квартири. Брудну воду можна вилити у дворі в будь-яку клумбу, квітка, кущ.
 • Дочекайтеся моменту наближається заходу сонця і за допомогою зубчики часнику почніть терти дверну коробку, читаючи «Отче Наш».
 • Для того, щоб перевірити спрацювали ваші дії, після закінчення тижня повторіть обхід будинку зі свічкою. По тому, який колір полум’я буде мати вогонь, можна зробити висновок про зняття негативної програми. Якщо зняти порчу і пристріт не вийшло, значить, прийшла пора серйозніших методів боротьби і звернення до професійного магу. Тепер вам потрібно не тільки захистити рідні «пінати», але й убезпечити себе.

  Способи захисту будинку

  Зняти деструктивну програму з будинку або людини – це тільки півсправи. Без якісної захисту неприємна ситуація може повторюватися знову і знову. Як же убезпечити себе від подібних «рецидивів»?

 • З допомогою ладанки, якою користувалися чарівники ще багато століть тому. Процедуру цілком реально провести самому – досить пройтися по кожній кімнаті, обкурив її ладанкою. Найбільше уваги необхідно приділяти прихованим місць: тумбочках, шаф і ящиків, куди могли бути поміщені ті чи інші «заговорені» предмети. Стародавні знахарі також радили розпалювати на сковороді кілька листя будяків, щоб дим зміг поширитися по всіх кімнатах і вигнати темну силу.
 • Захистити людину і його обитель від нечистот здатна звичайна присвячена сіль, якою обсипають будинок порожниною, починаючи біля входу. Проводити ритуал необхідно щомісяця, постійно вимітаючи колишню сіль вбраної з негативною енергією. Її закопують у землю з настанням заходу сонця вдалині від людей.
 • Найбільш простим і неабияким способом захисту є звичайна генеральна прибирання, яку потрібно проводити якомога частіше. Справа в тому, що, регулярно оглядаючи і вичищаючи кожен куточок, немає ймовірності не помітити чужорідний предмет або «підклад». Прибирання повинна включати в себе вимивання всіх кімнат, особливо сантехніки та батарей. Не варто боятися рятувати себе і від старих речей, непотрібних паперів та газет. Іноді вони можуть містити в собі негативну енергію, яка буде шкодити оселі до тих пір, поки не буде усунута за його межі. Будь брудна білизна має бути випраний, а при закінченні строку використання – спалено.
 • Проводячи будь-яку прибирання, необхідно використовувати святу воду для обробки дзеркальних і скляних поверхонь. При переїзді в інший будинок, залишати в колишньому будь-які особисті речі не можна. Енергетика людини буде забруднена і, якщо викинути накопичився сміття до заходу сонця.
 • Для того, щоб спорудити оберіг для дому самому, можна скористатися осикової гілкою або сумішшю трав. У першому випадку, гілка просто підвішують над порогом, щоб перешкодити можливому проникненню злих духів і енергетичних вампірів. Крім того, розмістивши гілку в спальні, людина може убезпечити себе від поганих снів і тривог. Для приготування суміші трав вам будуть потрібні: дубова кора, кріп, ялівець, лілія, календула і шавлія. Після змішування всіх сухих компонентів їх поміщають в маленький мішечок і відносять в церкву для освітлення. Вішати мішечок можна в будь-якому місці будинку, але краще віддати перевагу порогу і входу.
 • Якісний захист будинку мають голки, які потрібно покласти під килимок біля вашої вхідних дверей. Голки повинні бути великими і розташовуватися у формі хреста.
 • Забезпечити захист оселі на весь рік можна ще 31 грудня. Сенс в тому, щоб повісити на ялинку, як можна більше срібних заговоренных куль, які, якщо вірити переказам, надовго відлякують відьом і нечистот. Для того, щоб куля проявив себе в якості амулету, потрібно придбати повністю чисту від візерунків ялинкову іграшку, принести її в будинок, дочекатися заходу і вимовити: «Крутиться, крутиться вогненна куля, в будинок приходить наш Божий Святий дар». Чим більше буде вивішено куль, тим краще. Для додання ще більшої сили іграшки можна заповнити сумішшю трав або кропом, змішаним з різнокольоровими нитками. До речі, використовувати оберіг ви зможете впродовж всього року. Кулі можна розвісити по квартирі, вибираючи приховані від очей місця. Важливо приділяти час їх очищенню від пилу щодня.
 • Заключна частина

  Для закріплення захисту можна скористатися ще одним радою предків. Після проведення прибирання або будь-якого з вибраних методів, дівчина повинна очистити свою душу. Для цього необхідно набрати таз чистої джерельної води і скупатися в ній. Поливаючи себе водою, приговаривайте:

  «Як чиста водиця, так і красна дівиця. Як у серці моєму злих помислів ні, так не закликати мені ніколи бід. Водою чистою себе обмиваю, всі гріхи очищаю».

  Ретельно витершись рушником, вийдете надвір і вилийте воду під першу ліпшу вам троянду.

  Отже, зняття порчі – тривалий і непростий процес, який потребує підготовки та самовіддачі. Робити це самому можна тільки у випадках з легкими порчами, не передбачають серйозних згубних наслідків. Вибравши потрібний спосіб визначення порчі, ви зможете швидко вирішити, до яких дій потрібно приступати далі. Ваша безпека тільки у ваших руках.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: