Як можна зняти порчу самостійно?

Як зняти порчу самостійно повинен знати кожна людина. Багато хто думає, що все це вигадки. Однак, коли справа доходить до того, що людину всюди супроводжує невезіння, він тане наче свічка від невідомої недуги, а проблеми так і сиплються на голову, мимоволі починаєш замислюватися про те, що поруч є якийсь недоброзичливець, який навів порчу.

Зміст:

Як можна зняти порчу самостійно?

Як зняти порчу або пристріт самостійно

Як дізнатися чи є, чи нема негатив на людину?

Перед тим, як зняти порчу або пристріт самостійно, потрібно переконатися, що негативний вплив дійсно було вироблено. Для початку важливо розуміти, що пристріт і порчі це два абсолютно різних енергетичних удару. Зурочити » може будь-яка людина, навіть самий близький, на емоційному піку. Порча відрізняє те, що її потрібно тільки цілеспрямовано навести. Якийсь недоброзичливець, якому ви не по душі може за допомогою чорно-магічних ритуалів навести порчу на що завгодно і кому завгодно. Найпоширеніші ознаки, за якими можна впізнати порчі:

Як визначити недоброзичливця?

Одним з варіантів, як самостійно визначити чи є пристріт або порчі в домашніх умовах є ритуал з розпеченою сіллю і голками. У вечірній час візьміть сковороду і насипте в неї щільним шаром сіль, потім покладіть туди голки. Голок має бути стільки, скільки членів у вашій родині. На повільному вогні хвилин 20 потрібно прожарювати сіль, читаючи «Отче наш»:

Потім читають наговір:

«Сіль солона, вода студена, сьогодні сіль раскалю, кривдника дізнатися хочу. Господь Всемилостивий допоможи вивести недруга на чисту воду».

Далі слід, помішуючи ложкою вміст сковороди, промовляти імена, передбачуваних шкідників. Якщо сіль різко затріщить після певного імені, значить той чоловік і наслав прокляття. Якщо сіль відразу не вкаже вам на людину, він прийде до вас у сні чи проявить себе, яким-небудь іншим способом. Які є способи зняття порчі самостійно? Ще один спосіб визначити пристріт або порчі в домашніх умовах це ритуал з воском. Для нього знадобиться церковна свічка і свята вода. Свічку підпалюють і чекають поки вона згорить дотла. Все, що від неї залишилося, слід прокип’ятити кілька хвилин на слабкому вогні і вилити в миску зі свяченою водою, промовивши слова:

«Віск на тарілці, ім’я ворога напише».

Після того, як віск застигне, слід уважно розглянути картинку. вам повинні з’явитися кілька перших літер імені або ж віск утворює певну форму, яка якимось чином нагадає вам про кривдника, і ви відразу зрозумієте, хто це. Після визначення проломи в енергетичному полі необхідно відразу приступати до лікування щоб від неї позбутися.

Усунення негативу з допомогою воскової ляльки

Щоб самостійно зняти порчу з себе або близької людини вам знадобиться:

Дійство проводиться при світлі повного місяця, рівно дванадцять годин. Над вогнем світоча потрібно спалити своє фото до тла. Потім зібрати попіл і скласти в невелику посудину. Коли світоч повністю згорить, з воску вылепите маленьку лялечку і поставте на її голову колечко.

Обмотавши навколо талії лялечки золотий ланцюг, прочитайте заговір:

«У золотому поясі вся сила місяця вклалася. Віджене вона нечисту силу, порчу зніме, зло більше не підпустить».

Потім обличчя лялечки слід намазати слиною і кров’ю, замотати в чорну матерію і сховати так, щоб її ніхто не знайшов. Після того, як всі симптоми негативного впливу пройдуть, ляльку слід знищити, а ланцюжок і перстень освятити в храмі.

Найпоширеніший метод видалення зла

Найпопулярніший спосіб зняття негативу з себе або іншої людини самостійно це обряд викочування яйцем. Для проведення ритуалу необхідно заготовити кілька домашніх курячих яєць. Читаючи «Отче наш», слід водити яйцем по всьому тілу жертви.

В процесі викочування яйце буде стає все важче. Коли стане зовсім важким, його слід замінити на інше яєчко. У середньому процедура викочування займає близько 3 годин.

Як впоратися з найпотужнішим негативом?

Порча буває різною. Її різновидів існує безліч, деякі дії знімаються швидко, а деякі вимагають особливої підготовки, бо, як людина, що ненавидить вас, скористався потужним закляттям. Види порчі, яку можуть навести вороги:

Найсильнішу порча на смерть можна зняти за допомогою солі. Потрібно взяти почату пачку солі і освятити її в храмі. Увечері необхідно залишитися у відокремленому місці, встати всередину кола з семи свічок і посипати своє тіло сіллю, примовляючи:

«Господь, Бог, Всемилостивий, Володар, внемли моїм молитвам і допоможи врятувати моє тлінне тіло і грішну душу від лютої напасті. Від ворожої злоби. Як матері і дочки, пов’язані між собою кровними узами, так нехай ворог мій буде навіки пов’язаний тепер зі своїм злом, нехай повернеться вона до нього, за те, що не послухався заповідей Господніх».

Провівши даний обряд, ви не просто знімете з себе негативний вплив, але і зможете захистити свою душу від подальших атак. По закінченні дійства, збирайтеся і йдіть. Виходити з кола треба дуже обережно, щоб не загасити світочі. Всю дорогу до будинку не слід ні з ким розмовляти. Свічки перед відходом не тушкуйте.

Усунення впливу, яке запрограмовано забрати здоров’я і красу

Жінкам дуже часто роблять порчі на красу й здоров’я, заздрячи красивої зовнішності. Для зняття з себе або іншої людини такого впливу потрібно взяти у сліпого або німого будь-яку дрібну річ безоплатно. Можна обійтися ниткою з одягу. Необхідно взяти три таких дрібниці від трьох різних людей. Опівночі дотримуйтесь на цвинтар і відшукайте там могилу з ім’ям, як у вас.

Складіть там всі ці три речі, обійдіть навколо поховання і прочитайте заговір:

«У тихому теремі небіжчик спочиває. Око його спокій ніхто не порушує. Але з магазину чорного прийшов недруг, взяв з могили земельки, підклав під мій поріжок, отож прошу тебе, допоможи мені його тепер відшукати, та повернути йому все, що він наслав. Твоєю допомогою користуюся не безоплатно, залишаю тобі їжу і пиття, та три штучки».

Після цього швидко йдіть додому. Ні з ким не розмовляйте по дорозі, не оглядайтеся, навіть, якщо хтось буде кликати чи здасться, що за вами хтось слід. Перед виходом не забудьте залишити на могилі відкуп у вигляді їжі і святої водиці. І через деякий час весь негатив згорить як сірник до попелу.

Усунення впливу, програмує на самотність

Найважливіше в житті кожної людини знайти свою другу половинку, створити сім’ю і не бути самотнім в старості. Дуже часто, заздрячи хорошим відносинам недоброзичливці роблять порча на самотність. Щоб зняти таку сильну порчі самостійно потрібно скористатися допомогою солі. Опівночі постеліть на стіл білу скатерку. У склянку насипте сіль і поставте в нього світоч, підпаліть. У другій склянку наберіть святої водиці. Візьміть своє колечко і повісьте його на чорну нитку.

Колечко потрібно 12 разів провести через полум’я світоча і прочитати 12 разів заговір:

«Сильну порчі від мене відведи. Вогонь спали, вітер забери, вода, змий. Допомогою наданої вами я дорожу. Сіль ця в склянці нехай мою недруга буде, нехай його життя стане такою ж солоною, як моя доля, хай живе він тепер так, як хотів, щоб я жив. Амінь».

Очищення житла

Крім очищення себе, необхідно провести обряд зняття порчі зі свого житла. Найпоширеніший спосіб очищення приміщення – це обряд з церковної свічкою. Також можна провести процедуру зняття порчі з дому з допомогою звіробою або полину. І той і інший спосіб відрізняється простотою проведення. Насамперед слід очистити свій будинок від зайвих речей. Іншими словами провести генеральне прибирання приміщення, викинувши всі непотрібні речі. Потім помити всі водою з сіллю. На відро води кладуть 5-6 ложок солі.

На наступний день, починають проводити очисний обряд. В мережі інтернет можна подивитися покрокове відео, як очищати ауру приміщення травою або світочем. Під час проведення ритуалу читають такі слова:

«Дороги Господні довгі, не звідані, кожен раз людина ступаючи, на них не знає, що його чекає попереду, одному Господу Все видно, се знає він, бо його доля в наших руках. Але є у мене ворог, який хоче порушити Божу волю і зітре мене з лиця землі раніше, ніж Богом визначено. Себе віддаю, Господи в твої руки, допоможи мені зберегти тіло й душу свою грішну, захисти мій дім і родина моя. Заздрість сіра, порчі злісна нехай іде, наші двері для неї закриті. Нас омине і іншого праведного людини не чіпатиме, а піде назад до того, хто її породив і наслав».

Під час проведення даного дійства у вашому будинку не повинно бути людей, які не беруть участь безпосередньо в самому процесі. Недоброзичливці можуть влаштувати скандал і перешкодити вам провести очищення житла. Ця процедура дуже важлива, тому що найчастіше, щоб порчі почала діяти шкідник повинен зробити підклад.

Висновок

На сьогоднішній день в мережі інтернет можна прочитати безліч статей на теми, як навести порчу, приворожити коханого, зробити рассорку і покарати кривдника за допомогою чорної магії. Ось тільки ніхто не пише про наслідки. І якщо раніше чаклунські таємниці були надбанням одиниць, то на сьогоднішній день скористатися магічними знаннями може будь-який бажаючий. У пориві злості людина може скористатися допомогою чорного чаклунства і навести на вас порчу.

Кожна людина має знати, як захистити своє біополе від нападок ворогів і знати, як же зняти порчу або пристріт, у разі, коли на нього все-таки обрушився чийсь негатив. Існує безліч способів зняти будь-який негативний вплив. Головне вірити в це. У магії не існує необоротних процесів, навіть порча на смерть можна зняти. Дуже важливо приступити до лікування аури, відразу ж після того, як були відзначені перші симптоми.

Кожна людина в своєму житті заслуговує бути щасливою і коханою. Ніхто не повинен вчиняти злочини, проводячи черномагичесикие обряди і позбавляючи інших можливості бути щасливими. Виконавець чорного обряду завжди буде нести покарання.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: