Як можна швидко відвадити колишнього чоловіка?

Біля кожних відносин є кілька стадій розвитку. От тільки, якщо стосунки себе вичерпали, то необхідно дуже швидко їх завершувати. Інакше, спокійного життя не слід очікувати. Ось тільки не завжди розставання проходить гладко. Іноді чоловік не хоче відпускати дружину. У такі моменти необхідно вдаватися до допомоги магічних способів. Отже, як віднадити колишнього чоловіка? Нижче розглянемо детальну інформацію, що стосується цього питання.

Зміст:

Як можна швидко відвадити колишнього чоловіка?

Як відвадити колишнього чоловіка

З чого почати?

Все досить просто. Необхідно дотримуватися кількох пунктів.

 • Перегляньте кілька варіантів заговорів. Так вам буде простіше робити вибір.
 • Зробіть вибір на спосіб, який найкраще підходить вам в поточний момент.
 • Ретельно досліджуйте його на предмет необхідних інгредієнтів, тому що бувають випадки, коли чогось не вистачає, і треба буде докупити.
 • Ретельно дотримуйтесь правил заговору. Інакше, він не подіє так, як вам треба.
 • Трапляються ситуації, коли чоловік не розуміє, або не хоче розуміти, що відносини дійшли до своєї крайньої точки. У такі моменти жінка страждає від того, що чоловік бігає за нею, звинувачує її у незрозумілих причини розриву або намагається повернути все назад. Якщо не виходить пояснити хлопцеві, що все закінчено, то краще звернутися за допомогою до магії. Швидше за все, саме цей варіант стане для вас самим кращим і швидким.

  Якщо жінка не проти повернути все назад, то це добра ознака. Значить, у відносин ще є майбутнє. Цілком можливо, що цього разу позитивний щасливий кінець все-таки відбудеться. А ось, якщо жінка не бажає повертатися до чоловіка, то його переслідування можуть заважати їй побудови нової сімейного життя.

  Жінка бажає пожити для себе, і в цьому їй допомагає чоловік. В такі моменти від нього нікуди неможливо дітися. Він може, як на вулиці вартувати і вичікувати, так і дзвонити сотні разів на день на телефон. У такі моменти жінка переживає відчуття, що їй до психіатричної клініки вже не далеко, адже витримати це нереально.

  Причини переслідування з боку чоловіка

  Чоловік може переслідувати дружину з кількох причин.

 • Усвідомлення значення дружини прийшов тільки після розпаду сім’ї. Цей непоодинокий випадок, коли чоловік розуміє тільки після розлучення, що вона була найкращою під час шлюбу, і що він дурень. Ось тільки, на жаль, розуміють чоловіки досить пізно, адже розуміти таке потрібно було до шлюбу.
 • Наявність почуття власності. Як не дивно, але чоловіки по своїй натурі суперники. Якщо колишній чоловік дізнається, що у його дружини з’явився інший чоловік, то він починає намагатися повернути її назад для себе. Адже, як так сталося, що вона не зі мною, а з ним? От тільки це не ознака любові. Це ознака враженого самолюбства.
 • Порушення психіки. Від нападок такого чоловіка позбутися досить проблематично. Єдиний вихід – це звернення до спеціальних служб.
 • Помста з боку чоловіка. Іноді чоловік вважає, що винна в розлученні дружина, тому єдиною його метою є помста. Він прагне відігратися на ній і попсувати нерви.
 • Для швидкого позбавлення від чоловіка

  Якщо ви ставите питанням: як відвернути свого колишнього, то ось вам рішення. Для того, щоб швидко і ефективно позбутися від надокучливого чоловіка, можна провести наступний заговір. Для початку вам потрібно взяти фото чоловіка. Заговір, які робляться на фото, більш ефективні. Також вам потрібно взяти спільну фотографію.

  Не забувайте, що фотографія повинна відповідати декільком магічним вимогам. По-перше, вона не повинна бути старою. Термін її виконання не повинен перевищувати півроку, адже з часом енергетика людини на ній пропадає, і працювати з нею стає досить важко. По-друге, на фото повинен зображатися певний осіб. Ніяких сторонніх на фото більше не повинно бути. Тим більше це стосується дитячих силуетів. По-третє, риси обличчя повинно бути чітко видно. Інакше робота буде важким.

  Також вам потрібно обзавестися свічкою з церкви і посудиною. Виконувати ритуал можна не тільки одному з подружжя, але і кровним їх родичам. У день, коли був запланований заговір, заздалегідь звільніть стіл. На столі повинні розміщуватися фотографії подружжя. Біля себе поставте свічку. По заході сонця, підійдіть і сядьте за стіл. Тепер потрібно запалити свічку, взяти фото в руки і проговорити необхідний заговір.

  Текст:

  «Мій чоловік, раб Божий (назвіть ім’я), не дає мені спокою. Він постійно переслідує мене і моєї дитини. Ніяк не хоче залишити нас у спокої. Прошу я сили небесні, сестру Пресвяту Богородицю, допомогти мені в моїй нелегкій справі. Прошу вас допомогти мені позбутися назавжди від переслідування з боку цього дивного чоловіка. У мене нерви на межі. Я хочу звільнитися від вже не одруженого чоловіка, і почати нове життя. Нашої любові більше не статися. Я як жінка хочу стати щасливою. У мене інший чоловік, і він хороший. Слізно благаю про допомогу. В якості брата ще його прийму, але в якості чоловіка ніколи. В ім’я Батька і сина. Амінь».

  Що робити далі?

  Тепер візьміть фото, і підпаліть край свічкою. Під час горіння фотографії читайте наступні слова:

  «Фото палає дивним сильним полум’ям. Попіл його я зберу і зберігати не стану. Так нехай же у раба Божого (назвіть ім’я) перегорять почуття до мене, рабу Божу (назвіть ім’я). Нехай його почуття испепеляться, він залишить мене в спокої. Прошу допомоги в тому, щоб він порозумнішав, почав нове життя, і мені дозволив її будувати. Нашій сім’ї не судилося возз’єднатися. Амінь».

  Попіл, що утворився від печіння фото, зберіть посудину і розвійте за вітром. Можна навіть здути через вікно в будинку. Але краще буде, якщо ви вийдете на відкритий простір. Так дія обряду стане більш сильним. Свічка нехай догорає на столі. Залишки він згорілої свічки закопайте під деревом, поряд з власним будинком. Вона буде служити деяким оберегом, який захистить вас від ненависних переслідувань. Краще, звичайно, якщо у вашому дворі є невеликий сад. Це тільки підсилить дію ритуалу, адже в саду присутня ваша енергетика. Результат дасть про себе знати протягом місяця.

  Обряд з допомогою хмелю

  Купіть в аптеці насіння хмелю. Вони коштують копійки. Визначте насіння в таке місце, де досить сильно підвищена вологість повітря. вам необхідно домогтися такого результату, щоб насіння почали потихеньку гнити. Коли помітите, що процес пішов, візьміть їх, і прочитайте заговір.

  «Тепер ти більше ніколи не зможеш дозрівати. Ніколи тобі не витися навколо людських дворів. Так нехай же разом з тобою не в’ється поруч зі мною раб Божий (ім’я чоловіка). Ніколи йому більше зі мною не блудити, не гуляти, не влаштовувати бенкет. Більше не хочу ділити з ним ліжко, виховувати дітей, і доживати життя. Нехай він більше ніколи не з’являється в моєму житті. Хіба що, як друг. Він тільки приносить проблеми, як і цей хміль. Тепер хмелю гнити і висихати, так нехай же пристрасть мого чоловіка до мене висихає і гниє. Слова мої не підлягають отвороту. Я кажу впевнено і від чистого серця. З упевненістю можу сказати, що ніколи не передумаю. Амінь».

  Коли насіння повністю згниють, висипте їх південному напрямку вашого будинку. Крім того, вибирайте таке місце, де недоброзичливець тільки зможе на них наступити.

  Відворот від дружини на кладовищі

  Якщо вам важко виконати ці умови, то попросіть батьків. Після полудня вам потрібно відправитися на кладовище. Бажано знайти могилу з таким же ім’ям, як і у вас. Візьміть з собою хліб, свічки, і солодощі. Солодощі будуть служити помином для небіжчиків. Знайшовши потрібну могилу, розріжте хліб на дві частини. В одну частину вставте свічку, і покладіть в головах могили.

  Тепер запаліть свічку, і промовте:

  «Неважливо хто мертвий, а хто живий. Ви будете тепер відпочивати, а мені треба додому направлятися. Небіжчики хліб не п’ють, не голосять, так нехай раб Божий (ім’я) постійно мовчить поруч зі мною, рабою Божою (ім’я). Небіжчик давно став холодним, то нехай остигає і почуття чоловіка до жінки. Амінь».

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: