Як можна очистити себе від порчі?

Кожна людина може піддаватися негативному впливу з боку заздрісників, ворогів і інших людей, які бажають йому зла. Дуже часто люди страждають від порчі, які роблять їх життя неповноцінною. Відбувається низка нещасть, постійно присутня невезіння і інші прояви негативної енергії. Є кілька способів, як очистити себе від порчі.

Зміст:

Як можна очистити себе від порчі?

Як очистити себе від порчі

Їх проводять маги, але є й такі, які можна виконати самостійно. Потрібно добре вивчити тонкощі ритуалу і запастися спеціальної атрибутикою, зазвичай свічкою, водою та іншими щоб очистити себе від порчі. Також допоможе спеціальна мантра.

У чому відмінність від порчі, порчі?

Перед тим, як очистити себе від дії порчі або іншого негативного впливу, потрібно визначити, який саме з них присутній. Порча передбачає собою виконання спеціального обряду, після якого здійснюється впровадження негативної програми. Це негативний вплив виконується людьми цілеспрямовано, щоб нашкодити об’єкту. Пристріт є енергетичним ударом, який наноситься жертві на певний час. Як правило, по закінченні певного часу, він проходить.

На відміну від порчі, порчі більш сильна. Після того, як вона проникає в енергетичну оболонку жертви, починається її посилене дію, що призводить людини до того стану, на який була зроблена порчі. Наприклад, він різко стає бідним, нещасним, його не розуміють близькі люди і т. д. Також наслідки порчі можуть бути летальними, якщо вона зроблена на смерть.

Незалежно від того, як сталася порчі або пристріт, необхідно провести відповідний ритуал, який допоможе позбутися від потоків негативу, портящего життя. Перед тим, як себе очистити від порчі, потрібно її виявити.

Як зовні визначити наявність негативного впливу?

Перед тим, як виконати зняття негативного впливу, необхідно переконатися, що воно є. Це можна визначити, як за допомогою видимих симптомів, так і виконавши ритуал. У першому випадку, при порчі можуть спостерігатися такі ситуації:

Це далеко не всі ознаки. Негатив, який впливає на людину, проявляє свою дію дуже виражена. Його сила дуже потужна. Негативний вплив може виявлятися по-різному. Людині постійно не щастить в житті, він відчуває себе не на своєму місці. Проблеми можуть виникнути в абсолютно будь-якій сфері. Пристріт проявляється інакше, до симптомів відносяться:

Пристріт – менш сильне прояв магічної дії, але він доставляє безліч неприємностей в житті. Людина може піти в себе і повністю втрачати інтерес до навколишнього світу, він не розуміє своє призначення. Є кілька способів, як очиститися від дії порчі.

Які є ритуали, що виявляють негативний вплив?

Крім явних симптомів, є обряди, які дозволяють визначити присутність порчі. Перше негативний вплив визначається спеціальними способами.

 • Потрібно кільце із золота, яким потрібно провести по області щоки. При появі білої лінії, можна бути спокійним. Якщо ж залишається чорний відбиток, це говорить про те, що є люди, які побажали зла. Кільце має бути обручки.
 • Необхідно яйце, яким «проводять» людини, яка спить, при цьому промовляючи слова: «Катайся яйце, куркою винесене, для світлої людини приховане. Ти катайся і скажи, чи немає на ньому лихий ворожби. Чи Не завдали світлого людині (ім’я), чогось поганого і злого». Вбити яйце у воду і подивитися, чи не стало воно поганим. Якщо продукт зіпсований, значить, є пристріт. Слова повторювати три рази.
 • Наступний ритуал можна застосовувати як для першого, так і другого виду негативного впливу. Потрібно виконати наступне: підготувати приміщення і освячену воду. Перед тим, як лягти спати, вмитися нею, вимовити «Отче наш», потім поставити чашку з рідиною у голови. Після прочитання молитви, уві сні повинен бути знак, наврочили людини чи ні. Деякі навіть бачать людей, які завдали шкоди. Обряд дуже ефективний. Після того, як порчі або пристріт виявлено, треба починати їх зняття.

  Вода в ритуалах – головний атрибут

  Можна вдаватися до різних методів, які допомагають виконати зняття порчі, порчі. Часто в них використовується вода. Потрібний ритуал виконується до повного зникнення негативу. Нижче розглянемо ті, які вважаються найбільш ефективними.

 • Щоб очистити себе, необхідно наповнити посудину водою і приготувати 9 сірників. Необхідно запалити сірник і поступово спалити все, запалюючи подальшу від тієї, що догоряє. Угольки кидати по одній в ємність з водою і вимовляти слова: «Не дев’ята, не восьма…» і так далі, доки всі не будуть у воді. Через хвилину потрібно подивитися на сірники, якщо хоча б одна з них знаходиться у вертикальному положенні, значить є пристріт. Далі проговорюється наступне: «Добро у браму, все темне пішло назавжди». Після змочити палець в рідини і провести в області грудей, сонячного сплетення, лоба, ліктів і плечей, хрест. Також потрібно надпити три рази з посудини, що залишився вилити.
 • Поставити перед сном біля голови посудину або простий стакан з водою і розбити в нього куряче яйце, примовляючи: «Забери від мене все лихе». З ранку, на поверхні води можна побачити ниткоподібним розводи, які відображають пристріт. Після цього треба все добре розмішати і вилити.
 • Наступний обряд вимагає підготовки однієї свічки,12 сірників з нового коробка і ножа. Після того, як буде запалена 1 свічка, зрізати з сірників сірку разом з головками і скласти в однотонну тарілку білого кольору. Далі купка підпалюється свічок і проговорюється: «Горите, сгорайте, темний вроки выжигайте. Залишиться попіл, а мені (ім’я) світ світлий. Хай буде так». Потім навколо свічки викладаються сірники і через полум’я проговорюється: «Господь Бог. Забери з мене (ім’я) дванадцять недуг, каменів, тішин, прикрощів і негараздів. Затвори і ключі в річку, полум’я і гору. Нехай буде так. Амінь». Потім кожен сірник потрібно підпалити від свічки і складати угольки в тарілку, де залишився попіл від сірки. Залишки віднести на перехрестя і сказати: «Все знімається, що заклинается. Ніколи не вернеться. Хай буде так».
 • Потрібно підготувати відро або таз, наповнений водою й прочитати: «Очисти мене (ім’я) від будь-якого ока, від думок і будь-якого зустрічного, від наклепів, від злості людської і заздрості. Нехай буде так. Амінь». Після цього, весь таз з водою треба вилити на себе.
 • Такі обряди дуже ефективні і допомагають зцілити порченого. Дуже часто користуються саме водою, яйцем і свічкою. Ця атрибутика найбільш сильна в обрядах. Нею і молитвами, а також святою водою очищають приміщення та житло. Також будинок часто захищають полином. У випадку з пристрітом, може бути достатньо одного ритуалу. При порчі, потрібно провести кілька.

  Які ще є обряди?

  Дуже часто порчі робиться на підклад. Знайдена річ передає негативну енергію. У тих випадках, коли людина знаходить у себе в будинку або у дворі дивні предмети, їх потрібно прибрати в пакет, не торкаючись руками. Потім віднести в місце, де немає людей і кинути у вогонь, читаючи при цьому «Отче наш». Випалювання підкладали, який був підкинутий у двір чи на поріг, допомагає уникнути подальших проклять. Ознайомимося з дуже хорошими ритуалами, які дозволяють позбутися від порчі.

 • Щоб очистити себе, необхідно підпалити свічку, куплену в храмі і поступово проводити нею над всім тілом і тричі прочитати «Отче наш». У тих місцях, де свічка починає сильно диміти, треба перехреститися нею три рази і сказати: «В ім’я отця і Сина і Святого Духа». Це необхідно вимовляти в кожному місці, де дим від свічки темний. Дії потрібно повторювати до тих пір, поки полум’я не стане рівним.
 • Для наступного ритуалу потрібно 1 фіанітовая свічка. Якщо такої немає, відвідати спеціалізований магазин і придбати звичайну, з додаванням цього компонента. Перед тим, як жертва негативного впливу ляже спати, необхідно стати біля нього і запалити в руці свічку. Потім проводити над усім тілом, кажучи: «Господи, дай благословення. Від трону до брами царя йшов Ангел, на високих горах стоїть стіл, а на троні Божа матір і тримає над (ім’я) меч вбиває, шаблю иссекающую. Господи, постав серце на потрібне місце, зроби міцніше, закрий двері, ключі до моря. Вийди з (ім’я) плач і негаразди. Амінь». Потім жертва випиває воду, на якій попередньо ножем був три рази написаний хрест. Можна користуватися і звичайної церковної свічкою.
 • Наступний ритуал передбачає застосування солі. Необхідно окропити нову пачку продукту святою водою, насипати його в сковороду, добре выжаривая, примовляти: «Сіль свята, пресвята, забери все горе з (ім’я) і понести водою до острова Забіяці, до моря та океану». Після цього потрібно пересипати сіль в посудину і розташувати напроти фото жертви, за фото – запалений ладан, з боків – по 2 палаючі свічки з фианитом. Коли свічки повністю догорять. Все зібрати і віднести в місце, де немає людей. Обряд виконується на убуваючий місяць. Можна скористатися і звичайною свічкою.
 • Щоб повністю виконати самим зняття порчі, потрібно проводити обряд кілька разів. При порчі, досить одного або двох, якщо він не сильний.

  Мантри, як альтернатива

  Позбутися самим від усього поганого допомагає і спеціальна мантра. Їх кілька. З допомогою спеціальних методик можна позбутися від будь-якого негативу. Найбільш ефективні дві мантри.

 • Мантра «Ом шир калі намаха форам». Ця фраза вимовляється кожен день по 20 хвилин. Треба промовляти звуки повільно з упором наголос на останню букву.
 • Мантра «Послу ах ар тво м». Потужна фраза вимовляється днем протягом 5 хвилин, з упором на букви Р, А, І.
 • Сильна мантра є одним з кращих методів у східних практиках, дозволяють себе почистити. Звуковим технікам присвячено багато обрядів. Щоб очищення себе від порчі було результативним, необхідно ретельно вивчити принципи ритуалів і силу слів. Важливо віддати перевагу методам очищення від порчі, прокльонів та іншого негативу, в яких є вода і свічки. Допомогу від негативного впливу, може надати талісман. Коли у вас є ваш особистий оберіг, захист дуже хороша.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: