Волосся на обличчі: способи видалення

Волосся на обличчі: способи видалення

Волосся на обличчі — сумнівне прикраса для жінки. Не дивно, що жінки постійно вдаються до різних порад, як позбутися від дефекту зовнішності. Однак перш ніж боротися з недоліками, бажано виконати обстеження. Причиною росту волосся найчастіше є гормональний дисбаланс. Якщо не пройти лікування, боротися з волосками доведеться все життя.

Зміст:

 • Як видалити волосся на обличчі у жінок: старовинний спосіб
 • Як видалити волоски, використовуючи крем для депіляції
 • Як знебарвити волосся на обличчі в домашніх умовах
 • Як видалити волосся на обличчі у жінок: старовинний спосіб

  Не варто думати, що пані минулих століть спокійно ставилися до появи невеликих вусиків в області верхньої губи або грубих щетинок на підборідді.

  Жінки в будь-які часи бажали залишатися красивими і безжально боролися з недоліком звичайної ниткою:

  Якщо цей метод видається занадто болючим і малоефективним, позбутися від дефекту можна за допомогою спеціальних кремів від волосся на обличчі, розроблених відомими брендами.

  Як видалити волоски, використовуючи крем для депіляції

  Сучасна косметологія пропонує значний асортимент засобів, предгазначенних для депіляції.

  Схема застосування їх досить проста:

  Фінансова доступність робить креми для депіляції популярними. Однак існує кілька нюансів, які дають право судити про невисоку ефективність косметичних засобів.

  Косметичні препарати, напхані хімією, нерідко викликають алергію. Тому рекомендується, перед тим як видаляти небажані волосся, провести тест на чутливість шкіри. Дуже рідко виходить позбутися всіх волосків за одну процедуру. Зазвичай видалення доводиться повторювати кілька разів.

  На відміну від багатьох методів, використання крему не дає хворобливих відчуттів, але і діє нетривалий час. Видалення торкається волосяну цибулину, тому ость відростає дуже швидко. Уже через кілька днів проводячи долонею по шкірі можна відчути неприємне поколювання.

  Якщо ефективність косметичних препаратів не влаштовує, а нитка і пінцет викликають досить сильний біль, волоски на обличчі можна не видаляти, а зробити непомітними.

  Як знебарвити волосся на обличчі в домашніх умовах

  Процедура знебарвлення знадобляться розчини нашатирного спирту і перекису водню, купити які можна в найближчому аптечному кіоску:

  Так як освітлити волосся на обличчі навряд чи вдасться за один раз, рекомендується виконувати знебарвлення щодня, до отримання максимального ефекту. Зазвичай достатньо 3-4 сеансів. Потім, буде безбарвними і тонкими, майже непомітними.

  Щоб повністю позбавитися від волосся, що ростуть на обличчі, слід вдатися до методу лазерної депіляції. На жаль, всі інші способи мають тільки короткочасним ефектом, так як не можуть зруйнувати волосяну цибулину.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: