Вітамінна маска для волосся

Вітамінна маска для волосся

Всі знають приказку «У здоровому тілі-здоровий дух», а ще ознакою доброго здоров’я є красиві і густе волосся, рівні й акуратні нігті. На жаль, сучасний темп життя і постійно погіршується екологічна обстановка не дають їм жодного шансу залишатися такими, якими їх створила природа.

Волосся ламаються, січеться, виглядають млявими, а нігті просто відмовляються рости і постійно шаруються. Як бути і що робити в цій ситуації?

Звичайно, вирішувати проблему потрібно комплексно, а значить, необхідно перейти на здорове повноцінне харчування і зайнятися лікуванням наявних недуг.

Все інше можуть взяти на себе вітаміни, які відіграють найважливішу роль у підтримці нормальної життєдіяльності організму.

Зміст:

 • Як вибрати вітаміни для здоров’я шевелюри
 • Як застосовувати
 • Рецепти приготування лікувальних масок
 • Як вибрати вітаміни для здоров’я шевелюри

  Таких препаратів багато і у кожного з них своя певна функція. Залежно від того, з якою проблемою ви зіткнулися, і варто вибирати комплекс препаратів, здатних допомогти саме вам. Справа в тому, що одні вітаміни забезпечують ріст волосся, інші зміцнюють їх, треті відновлюють і т. д.

  При виборі вітамінних коктейлів необхідно більш детально ознайомитися з принципом їх дії:

  Як застосовувати

  Вітаміни для здоров’я локонів можна придбати в будь-якому аптечному пункті: їх поміщають в спеціальні ампули або капсули, які легко розчавити і витягти вміст.

  Намагайтеся не готувати вітамінну маску проти випадіння волосся запас: краще, якщо приготованого складу вистачить рівно на один раз. Постоявши якийсь час, багато компонентів втрачають деякі цілющі властивості.

  Перед застосуванням бажано протестувати кожен компонент засоби на відсутність алергічної реакції, а вже потім застосовувати, наносячи на чисті пасма і втираючи в поверхню голови. Щоб склад більш активно проникав в структуру волосся, зверху голову рекомендують покривати поліетиленовою шапочкою, а потім ще й рушником. Час лікування — 30-60 хвилин.

  Звичайну вітамінну маску легко змити теплою водою, а ось якщо в неї входять рослинні олії, то без застосування шампуню не обійтися. Фахівці радять пройти повноцінний курс лікування — зробити 15 масок з розрахунку дві-три маски в тиждень, перерватися на місяць і знову повторити курс.

  Рецепти приготування лікувальних масок

  Тепер ви знаєте, які вітаміни здатні прискорити зростання волосся, які наділити їх сяйвом і блиском і т. д. Вище представлена ​​інформація допоможе вам вибрати найбільш підходящий рецепт і почати лікування.

  Рецепти масок:

  Експериментуйте, змішуйте вітаміни на свій розсуд і шукайте свій, найкращий і результативний рецепт. Доглядайте за своїми локонами, і вони дадуть відповідь вам швидким зростанням, відсутністю сивини і красивим блиском.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: