Видалення волосся на обличчі назавжди

Видалення волосся на обличчі назавжди

Існує безліч способів, як прибрати волоски на обличчі. Проте, зазвичай вони дають лише короткочасний ефект, а також здатні збудити структуру ості і викликати огрубіння волоса. Найбільш дієвим методом, що дозволяє назавжди забути про дефект, вважається лазерна епіляція.

Зміст:

 • Що мається на увазі під лазерним видаленням волосся на обличчі
 • Лазерне видалення волосся: фактори, що впливають на ефективність
 • Кілька методик видалення волосків на обличчі воском
 • Що мається на увазі під лазерним видаленням волосся на обличчі

  Суть методу полягає у впливі на пігмент волоска, що дозволяє повністю зруйнувати волосяну фолікулу. Досить провести всього кілька процедур, щоб виконати видалення волосся на обличчі назавжди.

  Лазер локально впливає на кожен волосок, прогріваючи фолликулу і позбавляючи клітинну структуру води. Спочатку відбувається прогрівання стрижня, а потім починається поширення тепла в зону цибулини.

  Проводити кілька сеансів потрібно обов’язково, так як від природи в фолікул закладена програма відновлення, і одноразова процедура до максимального ефекту не приведе. Проте, позитивна динаміка стає помітною через 2-3 сеансу.

  Багато в чому, як швидко волосся назавжди зникає, залежить від кількості меланіну, особливого пігменту, що міститься в стрижні. Чим більше його обсяг, тим більша кількість процедур потрібно. Також час депіляції ґрунтується і на потужності променя. Інтенсивне нагрівання сприяє швидкому руйнуванню фолікула. Однак вдаватися до подібного способу не рекомендується.

  Потужний і тривалий нагрів з метою прибрати волосся здатний негативно вплинути на мережу капілярних судин. Тому в більшості випадків в косметичних салонах використовуються олександритовий лазери, за допомогою яких можна забезпечити безпечну депіляцію обличчя, зони бікіні і під пахвами.

  Лазерний промінь налаштований так, що проникає глибше лінії розташування цибулин. Тому при видаленні небажаних волосків на обличчі можна не побоюватися опіку глибоких шарів епітелію. Щоб процедура пройшла ефективно і не завдавала клієнту дискомфорту, ділянки, розташовані поблизу оброблюваного місця, попередньо змащують фотосенсибилизирующим препаратом, який стійкий до впливу лазера.

  Лазерне видалення волосся: фактори, що впливають на ефективність

  До зниження ефективності сеансів здатні привести кілька факторів:

  Крім того, варто враховувати, що волоски світлого відтінку практично нечутливі до лазеру, так як в них знижена кількість меланіну. В цьому випадку необхідно підкріпити лазерний спосіб видалення волосся на обличчі електроепіляцією. Жінкам, які мають світлою шкірою, радять проводити процедуру неодіновим лазером, попередньо виконавши тест на чутливість шкірного покриву.

  Щоб підвищити позитивний ефект, бажано дочекатися, щоб волоски рівномірно підросли. Оптимальна довжина стержня повинна становити 1-2 мм. Якщо перед цим використовувалося освітлення, процедуру відкладають, поки не з’явиться темний прикореневій ділянку стрижня.

  Перед сеансами не рекомендується тривалий час перебувати під впливом прямих сонячних променів, а також використовувати специфічні засоби для засмаги.

  Якщо необхідно обробити ділянки в області верхньої губи, можна зіткнутися з появою почервоніння і набряклості тканин. Буквально через 3 години негативні симптоми повністю зникають. Іноді на місці жорсткого стержня пісутствует чорна точка. Це залишки фолікула, який остаточно загине і приблизно через тиждень вийде самостійно.

  Необхідно пам’ятати, що до видалення небажаного волосся лазером існують протипоказання. До них відносять:

  В цьому випадку рекомендується використовувати інші методи, як видалити волосся на обличчі. До одним з найбільш дієвих відноситься депіляція воском.

  Кілька методик видалення волосків на обличчі воском

  Процедуру можна проводити за допомогою гарячого воску, теплого і водорозчинного.

  Способи видалення при цьому не відрізняються від звичної депіляції ніг:

  Які б способи не застосовувалися, схема процедури однакова:

  Закінчивши процедуру, шкіру змащують зволожуючим кремом. Протягом декількох днів слід уникати косметичних засобів з вмістом спирту і не перебуває довгий час на вулиці. Воскова депіляція допоможе позбутися від волосків приблизно на місяць. Після цього доведеться заново повторити процедуру.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: