Від чого з’являється целюліт?

Від чого з'являється целюліт?

Від чого з’являється целюліт? Це питання хвилює багатьох жінок, причому як худеньких, так і повненьких, як спортивних, так і не дуже. Дами самих різних вікових груп можуть шукати причину появи цих неприємних горбків на шкірі стегон, ніг, сідниць, живота і спини. Доведено, що він може з’явитися як в молодому віці, так і після менопаузи. У чому ж причина цього явища?

Зміст:

 • Про часи про звичаї…
 • Статеві відмінності
 • Спосіб життя
 • Про часи про звичаї…

  Треба сказати, що до недавнього часу целюліт не вважали особливою проблемою. У моді були розкішні і пишні форми, чоловіки цінували своїх половинок і любили їх навіть з милими ямочками на сідницях.

  Сучасні стандарти краси далекі від минулих ідеалів, до жінок пред’являються підвищені вимоги і те, що раніше розчулювало, захоплення вже не викликає. Сьогодні орієнтир на стрункість і підтягнутість. Тому жінки кинулися виправляти недоліки своєї фігури, в тому числі боротися з ненависною апельсиновою кіркою.

  Вона являє собою атрофію підшкірно-жирової клітковини, обумовлену сукупністю чинників. Порушення обміну речовин в тканинах призводить до збою кровопостачання, сповільнюється лімфоток, а разом з ним і процес виведення шлаків і токсинів.

  Підшкірно-жирові клітини спресовуються і ущільнюються, змінюючи структуру тканини, що виражається появою на поверхні всіляких ям і горбків. Якщо сильно напружити сідниці або стиснути пальцями невелику ділянку шкіри, то можна побачити яскравий прояв апельсинової кірки.

  Статеві відмінності

  Треба сказати, що чоловіки рідко спостерігають у себе некрасиві горбки на тілі і найчастіше вони з’являються не на сідницях, а на животі. Пояснення цьому просте і криється воно в особливостях будови підшкірного жиру. Жирові клітини чоловічого організму відрізняє горизонтальне розташування, до того ж вони залягають глибше в тканинах.

  У жінок жирові клітини мають вертикальну структуру і розташовані ближче до поверхні. Куляста форма не перешкоджає їх продавлювання наверх і появи так званої «апельсинової кірки» внаслідок певних факторів.

  Чому з’являється целюліт? Протягом усього життя жінка відчуває спади і злети гормональної активності. У підлітковому віці під час статевого дозрівання спостерігається сплеск гормональної активності, що негайно відбивається на стані шкіри: деякі дівчата повніють, запасаються жирами, а разом з ними обзаводяться і целюлітом.

  Ризик стати заручником цієї проблеми підвищується при вагітності, коли організм кидає всі сили на формування плоду і в останню чергу вирішує проблеми материнського організму, а також під час менопаузи, коли шкіра втрачає свою еластичність, пружність і здатність до самовідновлення.

  Спосіб життя

  Від чого з’являється целюліт? Дана проблема стала відчуватися гостріше саме в 21 столітті тому, що робота більшості жінок стала сидячій. Постійно погіршується екологія і велика кількість нездорових продуктів харчування тільки погіршують існуючий стан речей. Жінки піддаються постійному стресу, і в результаті зловживають алкоголем і тютюнопалінням, а вихідні воліють проводити на дивані з книжкою або знову сидячи за комп’ютером.

  І навіть якщо тютюну і спиртних напоїв в її житті місця немає, одне єдине захворювання, пов’язане з роботою шлунково-кишкового тракту, наприклад, гастрит, виразка або неправильна робота підшлункової можуть викликати появу апельсинової кірки.

  Від яких продуктів з’являється целюліт? Існують такі продукти харчування, які сприяють появі на тілі апельсинової кірки.

  До них відносяться:

  Багатьох цікавить, чи з’являється від кави ненависний целюліт? Багато жінок стверджують, що целюліт різко з’явився у них саме після зловживання кави. І в цьому є частка істини.

  Справа в тому, що в цьому напої міститься велика кількість кофеїну. Чашечка кави після кожного прийому їжі додатково навантажує залози, що виробляють адреналін, і вивільняє його. В результаті наднирники працюють в посиленому режимі, а разом з ними і нирки. Надмірна кількість кофеїну підвищує ризик серцевих захворювань, оскільки сприяє збільшенню вмісту холестерину в крові.

  Жінки, які випивають більше 3-х чашок кави в день, спостерігають у себе поява ненависної апельсинової кірки. А якщо пити цей напій з шоколадом і сигаретою, то прояви целюліту можуть бути ще інтенсивніше. Крім того, звичайний розчинну каву може містити пестициди — головних ворогів травної системи.

  Звичайно, не всі жінки-любительки вранці та ввечері поласувати улюбленим напоєм з шоколадкою, обов’язково страждають від целюліту. У одних великі дози тонізуючих напоїв не викликають будь-яких побічних ефектів, а у інших навіть одна чашка кави може спровокувати головний біль. Але тим, хто хоче позбутися від апельсинової кірки, потрібно виключити всі можливі ризики.

  Якщо у жінки різко з’явився ненависний целюліт, це може бути наслідком порушення обміну речовин і водного обміну, які викликає швидкий набір або скидання ваги. Шкіра, яка піддалася різкого розтягування або обвисання, може «відповісти» на це появою апельсинової кірки.

  Різні захворювання внутрішніх органів разом зі спадковістю також виступають найбільш поширеними причинами появи целюліту.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: