Сумісність жінки Тигра з іншими знаками

Жінка Тигр – це сильна і незалежна особистість. Вона впевнена в собі і надзвичайно приваблива. Розглянемо, сумісність жінки Тигра з іншими представниками східного гороскопу. Але, перед тим як перейти до гороскопом сумісності, розглянемо характеристику жінки Тигра.

Зміст:

сумісність жінки тигра з представниками всіх знаків

Сумісність жінки Тигра з представниками всіх знаків

Загальна характеристика жінок Тигрів

Незалежність дуже важлива для представниць прекрасної половини, народжених у рік Тигра. Тому їм складно будувати відносини. Але чоловіків приваблює і зачаровує жінка Тигр. І перед тим, як зустріти справжню любов, жінці Тигру доведеться не раз розчаруватися.

Жінки Тигри всі питання вирішують самостійно. Вони неодмінно вислухають поради, які їм дають близькі люди і друзі, але зроблять все так, як вважатимуть за потрібне. Особливою незалежністю відрізняються люди, які народилися у рік вогняного Тигра.

Ревнощі – ще одна риса характеру, яка властива жінці Тигру. І якщо вона зрозуміє, що ревнувала обранця не марно, він втратить її назавжди. Ці жінки не вміють прощати і не можуть забути зраду. Втім, варто відзначити, що сама жінка Тигр вірна обранцю і рідко коли йде на зраду.

Жінки Тигри відмінно справляються з веденням домашнього господарства і вихованням дітей. Але все життя присвятити себе домашнім справам і турботам вони не можуть. Їм потрібно перебувати в суспільстві і дертися по кар’єрних сходах. Інакше їх життя стає нудною і нецікавою, що негативно впливає на любовні відносини. Найбільше схильні до ведення домашніх справ Тигри, народжені під знаками:

Але і вони, найчастіше, прагнуть реалізовувати себе на роботі.

Що цінують жінки Тигри в чоловіках

Згідно з гороскопом жінка Тигр в чоловікові найбільше цінує рішучість. Вона не буде перебувати поруч з тим, хто не в змозі прийняти рішення і не впевнений у собі. Ще для жінки Тигриці важливо, щоб обранець не намагався обмежити її свободу.

Будучи революціонером за життя Тигриця хоче бачити поруч такого ж вільного духом людини. Вона не визнає канонів і не має наміру жити так, як це прийнято. Для неї важливо, щоб у чоловіка теж була присутня свобода духу.

Сумісність з Конем

Якщо розглядати сумісність в любові жінки Тигра з чоловіком, який народився у рік Коня, то це бездоганний союз. У всьому східному гороскопі складно знайти більш відповідну пару. У подружжя у шлюбі загальні цілі і прагнення. У них однакове бачення світу, що зводить можливість виникнення конфліктів до мінімуму. А прагнення до одним і тим же цілям роблять шлюб тільки міцніше. Обом знаків східного гороскопу притаманна така риса характеру, як оптимізм.

Пару чекає щасливе майбутнє

Розбіжності між партнерами виникають тільки з побутових питань. Чоловік Кінь потребує затишному домашньому вогнищі. Тому обраниці доведеться знаходити час не тільки на побудову кар’єри, але і на домашні справи. Втім, енергії Тигрицям вистачить на все.

Чоловік Кінь має спокійний характер і довіряє обраниці. Він не стане обмежувати її свободу, що високо оцінить партнерка. Такий шлюб розпадається рідко. Подружжю не потрібні слова, щоб зрозуміти один одного. Вони з легкістю йдуть на компроміси в будь-яких питаннях.

Сумісність з Драконом

Якщо говорити про сумісність жінки Тигра і чоловіки Дракона, то варто відзначити деякі моменти. Між представниками цих знаків багато відмінностей, що робить відносини непростими. До того ж в обох знаків є прагнення до лідерства. І в шлюбі одному з подружжя доведеться поступитися. І краще це зробити дружині. Зі свого боку чоловік не повинен чинити тиск на обраницю.

Обидва партнера імпульсивні. Тому кожна сварка ставати загрозою шлюбу. Щоб зберегти відносини партнерам доведеться навчитися вирішувати проблеми мирним шляхом.

Сумісність з Собакою

Тигр сумісний з Собакою. У такій сім’ї подружжя у всьому підтримують один одного. Тут немає місця драмам. Життя протікає спокійно і стабільно. Подружжя розкривають один одного кращі якості, самовдосконалюються протягом усього життя.

Не можна сказати, що Тигру вдається з першого погляду закохувати в себе Собаку. Але з часом чоловік розуміє, що відносини з обраницею перспективні. У представників цих знаків практично не буває серйозних розбіжностей. Чоловік Собака здатний багато чого пробачити дружині, що зміцнює шлюб. До того ж партнерка завжди знає, що може розраховувати на підтримку обранця.

Єдине, що може зруйнувати стосунки – неуважність Тигра до собаки, яка потребує турботи. Дружині не слід захоплюватися світськими заходами і дівичниками.

Сумісність зі Кабаном

Сумісність цих знаків східного гороскопу достатньо хороша. У сім’ї подружжя відкриваються один перед одним. Вони не бояться показувати свої емоції, і з легкістю йдуть на компроміс. Така пара з боку виглядає красиво. До того ж дружина, здатна читати людей, як відкриту книгу, захищає свого довірливого обранця від людей з недобрими намірами. Кабан ж зі своєї сторони не обмежує свободу обраниці і в усьому їй довіряє.

Сумісність з Тигром

Між цими однойменними знаками зодіаку вирують пристрасті. Обидва партнера амбітні, і прагнуть до досягнення своїх цілей, незважаючи ні на що. У такій родині ніхто не бажає йти на компроміси, що стає причиною скандалів. До того ж кожен з подружжя бореться за свою свободу.

Не можна сказати, що у такої пари немає майбутнього. Але, щоб зберегти шлюб обом партнерам доведеться трохи змінити характер і ставлення до шлюбу. Ще запальним подружжю слід навчитися вирішувати проблеми мирним шляхом. У цьому допоможе Тиграм почуття гумору, якими їх наділила природа.

Навчитеся вирішувати проблеми мирно

Така сім’я, якщо постарається, стане дуже щасливою. Слід визначити спільні цілі, для досягнення яких вольові подружжя докладуть максимум зусиль. Згуртує партнерів і насичене сексуальне життя, а секс у такої пари яскравий і емоційний.

Зруйнувати шлюб двох Тигрів може ревнощі. Тому подружжю, які прагнуть до світського життя, слід докласти максимум зусиль для того, щоб не дати партнеру приводу для ревнощів.

Сумісність з Щуром

Це своєрідна пара, характер відносин у якій передбачити практично неможливо. Щурам і Тиграм подобаються різні речі. Чоловік у такій парі потребує домашньому вогнищі, а його обраниці потрібно спілкування з зовнішнім світом. До того ж партнерові важко примиритися з непередбачуваністю обраниці.

Сумісність з Козою

Ці двоє не підходять один одному. Їх історія кохання буде коротким і складним. Чоловік Коза в цих відносинах відчуває себе некомфортно, оскільки не отримує від обраниці бажаного уваги. Дружина ж постійні образи сприймає як слабкість характеру, що для неї є неприйнятним. До того ж у партнерів занадто різні цілі в житті.

Сумісність з Півнем

У цій парі відносини можуть складатися по-різному. Обом партнерам потрібно особистий простір. До того ж і Тиграм і Півням властивий егоїзм, який може зруйнувати стосунки. Партнери не ставляться з розумінням один до одного, що часто стає причиною розставання. Якщо попрацювати над цим аспектом, то можна побудувати міцний і довговічний шлюб. Допоможе впоратися з проблемами загальна мета і прагнення до пізнання всього нового.

Сумісність зі Змією

Це, мабуть, самий несприятливий союз. Змієносець дуже ревнивий, і йому не доводиться по душі увагу, яке викликає його обраниця у оточуючих чоловіків. При цьому він не звертає уваги на те, з ким спілкується його обраниця. Він ревнує її абсолютно до всіх (від колег по роботі до близьких друзів сім’ї). Чоловік Змія спробує обмежити свободу обраниці, чого вона не потерпить. Такий шлюб вимагає багато зусиль з боку обох подружжя.

Сумісність з Мавпою

Ще один непростий союз, який більше схожий на змагання. Зрештою не буде мати значення, яка сторона візьме гору. Постраждають відносини. Не зміцнять шлюб і різні погляди на життя. У такого шлюбу є шанс лише в тому випадку, якщо партнери не стануть змінювати один одного.

Сумісність Биком

Як і з багатьма іншими знаками, з биком Тигру складно знайти спільну мову. У партнерів у таких відносинах надто різний характер і темперамент. Бик послідовний і прагне до накопичення матеріальних благ. У обраниці інші пріоритети в житті. До того ж представниці прекрасної половини, народжені в рік смугастого хижака, схильні влаштовувати скандали і істерики. Бик ж воліє бути з тим, у кого характер спокійний.

Сумісність з Кроликом

Це хороший союз, який допомагає кожному з партнерів стати краще. Кролик наділений уявою, а Тигр не проти втілювати ідеї обранця в життя. У сім’ї виникають проблеми з-за різного темпераменту. Кролик не завжди встигає за енергійної супутницею. Але якщо обидва партнери приймуть один одного такими, якими вони є, то безлічі проблем вийти уникнути. До того ж Кролику складно піти від того, з ким йому комфортно. В цілому подружжя мають багато спільного і не стануть зазіхати на свободу один одного. А для жінки, яка народилася в рік смугастого хижака, вміння партнера не зазіхати на її особистий простір є найбільш цінною якістю.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: