Сумісність жінки Тельця з іншими знаками

Сумісність жінки Тельця з іншими знаками буває різною. Тельці відрізняються терплячістю, доброю вдачею і врівноваженістю. Жінки цього знаку — чудові господині і мами, чуттєві коханки. Відносини залежать від багатьох факторів, включаючи стихію партнера, вплив Місяця і року народження.

Зміст:

сумісність жінки тельця з іншими знаками

Сумісність жінки Тельця з іншими знаками

Характер жінки Тельця

Добрі і ніжні жінки Тельці народжені для сім’ї та шлюбу. Вони з задоволенням облаштовують свій будинок, стають чудовими матерями. Представниці цього знаку розумні, вміють слухати співрозмовника, рідко дозволяють собі грубості. У ліжку вони чуттєві й вимогливі, Венера нагородила їх бурхливим темпераментом, бо секс має для Тельців велике значення.

Ось основні риси характеру жінки:

Якщо зачепити жінку Тельця, вона може зірватися і показати характер. У такі моменти краще не опинятися поблизу розлюченого дами. Нерідко представниці цього знака зодіаку дуже багато уваги приділяють матеріальним речам, забуваючи про власний розвиток та духовному зростанні. Тельці — власники, бажають, щоб друга половинка цілком належала їм.

Сумісність жінки Тельця з земними знаками

Земні знаки спокійні, врівноважені, для них головною метою в житті є дім, сім’я і матеріальне благополуччя. От представники цієї стихії:

Сумісність жінки Тельця з іншими знаками земної стихії хороша, адже вона сама належить до цієї групи знаків зодіаку.

Сумісність двох Телят

Двоє людей з першої зустрічі розпізнають один в одному споріднені душі. У них загальний світогляд, плани на майбутнє. Родина двох представників одного знака з боку може здатися нудною, але вони прекрасно себе почувають удвох, адже обидва мріють про стабільності, затишку, розміреного життя. Секс між ними довгий і чуттєвий, що ще більше зміцнює сім’ю.

Негативна сторона такої пари — пасивність і повільність обох партнерів. Досягнувши певного рівня, вони зовсім не хочуть далі рости, щось змінювати. Обидва дуже вперті, якщо в сім’ї виникнуть розбіжності, ніхто не поступиться своїх позицій. Матеріальні труднощі теж підкошують сумісність: обом важко знайти додаткове джерело доходу.

Сумісність жінки Тельця і чоловіка Діви

Сумісність між двома земними знаками майже ідеальна. Вони не витають у хмарах, віддають перевагу спокій і достаток романтичних пригод. У будинку у такої пари завжди порядок, а в холодильнику — смачна їжа. Жінка є лідером в парі. Чоловік Діва більш гнучкий, тому готовий поступатися. Натомість він отримує той тип відносин, про яку завжди мріяв.

Парі не бракує динамічності, чоловік і жінка зациклюються виключно на матеріальних речах. Якщо між ними виникає конфлікт, він здатний зруйнувати цей зв’язок до підстави. Жінка терпляча, але причіпки чоловіка виведуть з себе навіть її. Тоді вона проявить весь свій темперамент, від колишньої стриманості не залишиться ні сліду. Кохання приходить кінець і пара розлучається.

Сумісність жінки Тельця і чоловіка Козерога

Хлопець і дівчина, народжені під цими сузір’ями, з перших хвилин знайомства мріють про одруження. Для них сімейні відносини дуже важливі, тому зволікати з весіллям вони не будуть. Сім’я Тільця і Козерога спокійна, без бурхливих почуттів і емоцій. Подружжя ставлять перед собою мету, якої вперто добиваються. Провідним у родині стане чоловік, а жінка з задоволенням йому підкориться.

Розбіжності в такій парі бувають вкрай рідко, адже їх сумісність — найкраща в зодіаку. Партнери занадто схожі один на одного, у них однакові погляди, тому причин для конфліктів майже немає. Проблеми можуть з’явитися, якщо сімейні відносини втручаються родичі, намагаються вчити молоду сім’ю життя. Матеріальні труднощі можуть затьмарити союз, але ненадовго.

Сумісність жінки Тельця з вогняними чоловіками

Представники вогненної стихії енергійні, цілеспрямовані і владні. Вони здатні запалювати людей своїми ідеями, але можуть і спопелити гнівом. Вогнем управляються:

Сумісність земної жінки Тельця з вогняними чоловіками не надто сприятлива. Великий загострення пристрастей може зруйнувати їх союз.

Сумісність жінки Тельця і чоловіка Овна

Характеристика цього союзу не позбавлена позитивних рис, хоча в цілому він складний. Жінку приваблює активність Овна, вона бачить у ньому захисника і надійного партнера для сім’ї. Чоловік захоплюється красою і жіночністю своєї половинки. При традиційному розподілі ролей у цій сім’ї пануватимуть мир, порядок і добробут.

Проблеми не обійдуть пару стороною. Обидва знака вперті, не проти позмагатися за лідерство. Жінка довго таїть в собі образи, але в один момент висловлює партнерові все, про що думає. Чоловік імпульсивний, він нерідко зачіпає своєю прямолінійністю дружину. Вона терпляча, але певної межі. Сварки і конфлікти в цьому шлюбі дуже небезпечні, вони призводять до розриву.

Сумісність жінки Тельця і чоловіки Лева

Стосунки в цій парі дуже дивні. У них багато любові і пристрасті, разом з тим, завжди присутній протистояння. Партнери багато можуть дати один одному. Жінка знайде захисника, який підштовхне її до особистого розвитку. Чоловік — надійний тил і мудру порадницю. Головне — щоб партнери зуміли скористатися перевагами свого барка. На жаль, таке трапляється рідко.

Обидва знака мають лідерські якості. Жінка прагне підкорити собі партнера, який, на її думку, не надто мудрий і розважливий. Лев ніколи не поступиться свого лідерства. Він не вважає за потрібне прислухатися навіть до розумних порад дружини. Постійна боротьба вимотує обох, відносини дуже швидко закінчуються. У відсотках розлучень така пара зустрічається дуже часто.

Сумісність жінки Тельця і чоловіка Стрільця

Чоловік Стрілець і жінка Телець сумісність мають не найкращу. Такі пари зустрічаються вкрай рідко, знаки існують паралельно один до одного. Якщо між ними виникне симпатія, це швидше виняток, ніж правило. Співпраця в парі можливо, якщо партнерів об’єднує спільна мета. Але підходи до її досягнення у них завжди будуть різними.

Волелюбний Стрілець абсолютно не терпить тиску на себе, а жінка намагається прив’язати його до дому. У свою чергу, дружину буде дратувати і ображати прямолінійність чоловіка. Вона періодично влаштовує скандали, від яких Стрілець просто тікає до друзів. Налагодити відносини можна лише тоді, коли партнери розподілять ролі і заздалегідь домовляться про права і обов’язки.

Сумісність жінки Тельця з повітряними чоловіками

Повітряна стихія — це символ свободи і незалежності. Її представники не терплять обмежень, рідко прив’язуються до людей, вони розумні, але безвідповідальні. Ось знаки, які управляються повітрям:

Жінка Телець має сумісність з повітряними чоловіками погану. Відносини залежать не від неї, а від партнера і його бажань.

Сумісність жінки Тельця і чоловіка Близнюка

Така пара зустрічається рідко. Але незважаючи на всі суперечності, вони можуть бути щасливі в шлюбі. Чоловік стає лідером і мотором пари. Жінка допомагає йому приймати правильні рішення, гальмує на небезпечних поворотах і забезпечує надійний тил. Гармонії в родині дружини досягнутий лише тоді, коли навчаться поступатися один одному і розуміти мотиви вчинків.

Розбіжностей і конфліктів в союзі дуже багато. Чоловік Близнюки і жінка Телець сумісність мають низьку, тому погано сходяться. Дружина засуджує легковажність і необов’язковість чоловіка. Близнюків дратує повільність жінки, її бажання все тримати під контролем. Частіше з родини йде чоловік, коли відчуває, що на його свободу зазіхають.

Сумісність жінки Тельця і Терези чоловіки

Відносини в цьому союзі можуть скластися непогано, якщо партнери захочуть знайти компроміс. Обидва цінують комфорт і стабільність, це і зближує. Вони люблять секс і прекрасно сумісні в ліжку. Працьовита жінка стане відмінною господинею і ніжною коханкою. Романтичний чоловік Терези оцінить її старання. Він більш динамічний і відкритий, тому забезпеченням сім’ї займеться саме вона.

У партнерів різні характери, тому конфлікти між ними неминучі. Жінка прив’язана до будинку, чоловік не може жити без дружнього спілкування. Терези — волелюбний знак, вони не терплять тиску, ніколи не будуть виконувати указів. Якщо дружина спробує взяти чоловіка під контроль, вона наткнеться на опір. У кінцевому рахунку суперечки можуть призвести до розриву.

Сумісність жінки Тельця і чоловіка Водолія

Союз цих двох знаків може ґрунтуватися на любові і дружбі. Жінці подобається динамічність і романтичність партнера, його нестандартне мислення. Чоловік захоплений хазяйновитістю та практичністю своєї половинки. Вони ставлять перед собою високі цілі і разом з ним йдуть. Чоловік здатний підштовхнути жінку до духовного саморозвитку, що піде їй тільки на користь.

Але те, що спочатку об’єднувало пару, може її роз’єднати. Чоловік Водолій і жінка Телець сумісність втратять, якщо почнуть пред’являти один до одного претензії. Дружина нерідко намагається обмежити свободу чоловіка, контролювати його життя. Чоловік не любить брати на себе зобов’язання, починає критикувати практичність і приземленість дружини, які раніше йому подобалися.

Сумісність жінки Тельця зі знаками води

Стихія води незвичайна, вона володіє пластичністю, її глибини таємничі, в них приховано багато цікавого. Водні знаки — інтроверти, з розвиненою інтуїцією, розгадати їх непросто. До знаків води відносяться:

Земля не може жити без води, вона стає безплідною, тому жінка Телець має сумісність в шлюбі з водними чоловіками непогану.

Сумісність жінки Тельця і чоловіки Раку

Така пара буде дуже щасливою в шлюбі. Партнери вирішують жити разом через кілька років знайомства, так як дуже серйозно підходять до питань сімейного життя. У союзі будуть глибокі почуття, пристрасть, ніжна прихильність, вірність.

Однакові погляди у подружжя на фінанси, обидва намагаються витрачати гроші розумно, мати солідний запас в заначці. Тут у них просто ідеальна сумісність.

Чоловік Рак і Телець жінка сумісність можуть втратити, якщо не навчаться бути більш відкритими і поступливими. Сварки виникають в їх сім’ї рідко, але образи накопичуються. Жінка терпить, поки вулкан в ній не вибухне. Чоловік йде в себе і сумує над своєю важкою долею. Тільки відверті розмови і повага до думок і почуттів один одного допоможуть парі уникнути розриву.

Сумісність жінки Тельця і чоловіка Скорпіона

Союз двох сильних особистостей дуже багатообіцяючий. Вони підкорять весь світ або знищать один одного. Лідером в парі буде Скорпіон, він більш гнучкий, не боїться змін. Жінка стане вірною помічницею, завжди підтримає чоловіка мудрою порадою, забезпечить затишок в будинку. Між ними відмінний секс, обидва партнера чуттєві і пристрасні. Все буде добре, якщо подружжя не вирішать боротися за лідерство або ревнувати один одного, адже обидва жахливі власники.

Партнери можуть повністю зіпсувати стосунки, коли почнуть пред’являти претензії один одному. Скорпіон часто зривається, він нетерплячий і темпераментний. Але й жінка не позбавлена такого недоліку, вона періодично виливає своє невдоволення на чоловіка. Скандали мають руйнівний характер, вбивають все хороше, що є в цьому союзі.

Сумісність жінки Тельця і чоловіки Риби

Чоловік Риби і жінка Телець сумісність мають непогану, але без роботи над собою нормальні відносини побудувати не вдасться. Обидва партнера чуттєві і трохи сентиментальні. Жінка із задоволенням буде опікати слабкого на перший погляд, чоловіка. Він дасть їй натхнення, допоможе сприймати світ в більш яскравих кольорах, розбиратися в людях.

Проблеми виникають через нерозуміння. Дружина не буде копатися в тонкощах душі чоловіка. Вона незабаром почне дратуватися його закритістю і таємничістю. Чоловік відчує себе обділеною увагою, чому ще більше закриється в собі. Накопичені образи охолодять почуття подружжя, а сварки і скандали віддалять їх один від одного. Тільки чуйне увагу і бажання зрозуміти партнера можуть врятувати такий шлюб.

Інші фактори сумісності

На те, з ким сумісна Телець жінка, впливають багато чинників. Земний знак впертий, але в той же час терплячий і готовий шукати компроміси, тому жінці неважко побудувати відносини з будь-яким знаком. Впливає на сумісність не тільки Сонце, але й Місяць. Має значення рік народження, але найбільше відносини залежать від особистих зусиль партнерів.

Поліпшується сумісність з іншими знаками, якщо місячний гороскоп у них збігається. Жінка Телець стає мобільнішим, якщо в Місяці, у неї повітря. Вогонь додає земному знаку енергійності, а вода підсилює інтуїцію.

По року народження Телець непогано сходиться з Кабаном, Кабан має багато спільних рис з цим знаком. Хороші відносини з партнером, який за східним гороскопом Бик або Собака. Непогане поєднання — Коза, Змія, Кролик або Кіт. Гірше складаються стосунки, якщо партнер Дракон, Тигр або Кінь. Зовсім погано виглядає ситуація, коли рік народження партнера — Півень, Мавпа або Щур.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: