Сумісність жінки Кролика з іншими знаками

Сумісність жінки Кролика з іншими знаками зодіаку залежить від того, як чоловік до неї ставитися. Їй не все одно, хто буде знаходитися поруч.

Зміст:

сумісність жінки кролика з іншими знаками

Сумісність жінки Кролика з іншими знаками

Характеристика знака

Жінка-Кролик досить часто не може впоратися з собою і рішучість їй тільки сниться. Незважаючи на це, вона може дуже швидко розташовувати до себе протилежну стать. Чарівність – це її головна візитна картка. Але, якщо вона вирішувала закохати в себе чоловіка, то ніколи не зізнається йому відкрито в почуттях. Для початку дівчина починає заводити дружні відносини, і лише після цього починає проявляти почуття закоханості. Характер у жінки дуже сильний, але в той же час вона має неймовірну жіночність.

Дами завжди з побоюванням починають нові відносини. Їх характер є консервативним. Такі дівчата вирішуються тільки на серйозні відносини. Якщо союз з хлопцем почав вичерпувати себе, то вони ніколи не будуть рвати ці відносини. У них завжди присутня надія на те, що все налагодиться. В такі моменти дівчина просто втрачає шанс побудувати любов з іншими знаками китайського гороскопу.

Кролик і Щур

Цього союзу доведеться дуже складно. Вся справа в недовірі Щури. Вона переконана в тому, що Кролик може її обдурити або підставити. З цієї причини Щур перестає виходити на відверті розмови і веде закритий спосіб життя.

Якщо ж ці знаки східного гороскопу зважаться на створення сім’ї або подумають про дружбу, то такі відносини довго не триватимуть. У кожного партнера просто не виявиться стільки нервів, щоб терпіти всі витівки своєї коханої людини. У підсумку, кожен з них почне шукати можливість нових відносин з іншими знаками зодіаку.

Кролик і Бик

Ці знаки зодіаку любителі стабільності. І в цих відносинах вони можуть знайти спокій і щастя. Вони знають, хто саме їм підходить за характером, і по відношенню до життя. Тому дуже швидко знаходять між собою спільну мову. У цій парі жінка, народжена в рік Кролика, бере на себе роботу по дому і вихованню дітей. З неї виходить прекрасна домогосподарка, і хранителька домашнього вогнища. Характеристика Бика заснована на тому, що такий чоловік бере на себе фінансове забезпечення сім’ї, тому між ними повна гармонія.

У сексі у них все складається найкращим чином. І чоловік, і жінка намагаються брати від відносин тільки найкраще. Тому вони прислухаються до побажань свого партнера, й повністю задовольняють його в ліжку.

Кролик і Тигр

З першого погляду може здатися, що людина, народжена у рік Кролика, добре поєднується з Тигром. Ось тільки вогняний Тигр має зовсім інші погляди на життя, порівняно з Кролем. Тигр намагається брати від життя все і постійно проводить експерименти, а ось Кролик намагається дотримуватися більш спокійного способу життя. А своєю обережністю і передбачливістю, повністю виводить з себе коханого.

У ліжку у них часто виникають конфлікти. Вся справа в тому, що вогненний знак намагається отримати більше задоволення, ніж його партнер, тому жінка починає відчувати дискомфорт і назріває конфліктна ситуація. Миритися з цим жінка року Кролика ніколи не буде, незважаючи на сильну любов у серці.

Кролик і Кролик

Будьте рішучіше

Це парне поєднання вважається самим ідеальним, порівняно з іншими знаками китайського гороскопу. У цих людей однакові погляди на життя і вимоги до партнера. З цієї причини їм простіше знаходити спільну мову, адже їм просто потрібно бути тим, кого вони бажають бачити поруч з собою. Сумісність їх – стовідсоткова.

Єдина проблема цієї пари полягає у відсутності рішучості. З одного боку, це добре: не доведеться воювати за владу в сім’ї. Але складність полягає в іншому. Такі люди, народжені в рік Кролика, рідко можуть відповісти за образи. У сексі у них прекрасна сумісність. Партнери відчувають один одного, тому зможуть задовольнити і себе, і свого коханого.

Кролик і Дракон

З Драконом краще не починати любовні відносини і дружбу. Тим більше не слід замислюватися щодо шлюбу, адже Кролик буде повністю віддавати себе родині, і гармонії у відносинах. А ось від Дракона не буде ніякої віддачі.

Зазвичай металевий Дракон (в силу свого сталевого характеру) шукає собі такого партнера, з яким йому буде добре, і без взаємності. Подібні відносини порушуються внаслідок того, що у Кролика просто не вистачає сил на те, щоб витерпіти всі забаганки своєї коханої людини.

Кролик і Змія

У парі зі Змією Кролика чекають приємні емоції. Така людина має підтримувати свого партнера, тому жінка буде задоволеною, як в любові, так і в дружбі. В такому дружньому тандемі ніхто не буде намагатися «тягнути ковдру на себе». І чоловік, і жінка бажають рівноправності, що зручно для обох.

Є 1 нюанс, який може позначитися на їх взаєморозуміння. Це брехня, яка присутня в обох. Тому слід контролювати свої бажання та емоції.

Кролик і Кінь

З Конем у Кролика ідеальна сумісність. Це той випадок, коли протилежності не простою притягуються, як магнітом. У цьому випадку вони можуть доповнювати своєї коханої людини. Жінка захоплена красою хлопця, а він же, в свою чергу, прекрасно ставиться до її розуміння і відкритості.

В цій сімейній парі дівчина є берегинею вогнища, а на чоловіка падає відповідальність за добробут і благополуччя. Іноді трапляються ситуації, коли і чоловік, і дружина є здобувачами в сім’ї. В цьому випадку між ними зв’язок тільки посилюється.

Кролик і Коза

В парі буде панувати довіра

Незважаючи на те, що Коза завжди намагається шукати для себе вигоду, в цьому союзі вона виступає в ролі розважливого людини. Хлопці, народжені в рік Кози, можуть проявляти ніжність і посилювати довірчі відносини. Є й інші позитивні сторони такого союзу.

 • Довіра між дружиною і чоловіком. Ні у кого не виникає думок щодо зради або пошуку сумісного людини.
 • Взаємодопомога. Подружжя постійно допомагають один одному і намагаються вирішувати складні ситуації спільно.
 • Якщо у них народжується спільна дитина, то батьки дають йому все для того, щоб малюк ніколи і ні в чому не потребував. Більше того, такі діти завжди домагаються успіху, за рахунок свого таланту.
 • Кролик і Мавпа

  Незважаючи на те, що Кріль і Мавпа абсолютно різного поля ягоди, вони здатні налагодити між собою контакт. В дружбу у них ідеальна сумісність за рахунок того, що чоловік буде заробляти гроші, а жінка не дуже вимоглива. Причому обидва партнера згодні на такий стан речей.

  Якщо говорити щодо любові, то ситуація набагато складніше. Зв’язку між ними не буде, адже у них різні погляди на життя, і зовсім різні риси характеру. Якщо люди бажають проживати спільне життя у шлюбі, то вони повинні розуміти одну дуже важливу річ: їм заборонено займатися спільним бізнесом. Адже до спільного висновку вони ніколи не зможуть прийти.

  Кролик і Півень

  З Півнем у них можуть виникнути складнощі у відносинах, за рахунок різного характеру. Півні, як правило, більш активні, і завжди намагаються робити несподівані дії. А ось дівчина більш спокійна, і завжди намагається вести врівноважений спосіб життя. За рахунок цього їм важко домовитися між собою.

  Кролик і Собака

  Незважаючи на те, що у Собаки і Кролика різне ставлення до життя, вони можуть знайти між собою щось спільне. Обидва людини стрімко виконують роботу, і відрізняються від інших знаків зодіаку особливою відповідальністю.

  Це 2 перфекціоніста, які люблять, щоб все було на своїх місцях. У таких парах главою сімейства виступає молодий чоловік, а дівчина повністю згодна зі всіма його діями.

  Кролик і Кабан

  Можна сказати, що зі Кабаном у Кролика більше спільного, ніж з іншими знаками східного гороскопу. Це люди, які володіють загальним тяжінням і завжди готові допомагати один одному. Між ними настільки сильна взаємна повага, що розмови на підвищених тонах – це неприпустимо.

  Хлопець буде проявляти ніжність і довіру, а ось жінка ніколи не зможе собі дозволити скористатися таким ставленням і зрадити коханого людини. Таким спілкам дозволено створювати спільний бізнес, адже у них однакове ставлення до грошей.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: