Сумісність Скорпіона та Скорпіона

Низька сумісність Скорпіона і Скорпіона є наслідком сильного характеру партнерів і небажання йти на компроміс. В подібному союзі всі негативні якості зростають у кілька разів, шкодячи відносин. Яка ж доля уготована цієї неоднозначної парі?

Зміст:

сумісність скорпіона і скорпіона

Сумісність Скорпіона і Скорпіона

Характеристика знака

Скорпіон — наймістичніший і суперечливий знак Зодіаку. У його представників сплелися різноманітні якості характеру, які роблять їх «незрозумілими» і сильними особистостями. Пристрасність і емоційність натури Скорпіона поєднується з раціональністю і ощадливістю. Маючи розвинену інтуїцію, вони ніби бачать людину наскрізь, передбачаючи його думки і дії. Під впливом Сонця на гороскоп, люди знаку схильні до самокопання, а під дією Місяця — повні песимізму.

У любові Скорпіони можуть бути пристрасними понад заходи, що особливо яскраво проявляється під впливом Венери на гороскоп представників знаку. Вони здатні на божевільні вчинки в пориві ревнощів і дуже болісно переносять невдачі в любові. В дружбі представники знаку порядні і готові завжди прийти на допомогу. У роботі Скорпіони вимогливі до себе та інших, за що підлеглі часто називають їх деспотами. У людей знака з асцендентом в Скорпіоні всі позитивні і негативні якості характеру посилюються вдвічі.

Розглядаючи характеристику знака Зодіаку Скорпіон, не можна не відзначити вплив на неї року народження людини, визначеній за китайським гороскопом. Рік Пацюка додає характер представників знаку проникливість і обережність, що Скорпіони часто використовують в житті і роботі. Рік Бика народжує сильних духом і страшні в гніві людей, вірних в дружбу, а до вибору друзів відносяться вибірково. Скорпіони-Тигри — відчайдушні і небезпечні люди, а Скорпіони-Кролики, чи Коти, — серйозні і кілька потайливі особистості, від яких віє сексуальністю. Поєднання Скорпіона і Дракона вносить в характер людей знака рішучість і непередбачуваність, а союз Скорпіона і Змії додає лукавство і честолюбство.

Люди, народжені в рік Коня, сповнені впертості і не схильні йти на компроміси. Скорпіон-Коза володіє величезною силою волі і непомірними амбіціями, а Скорпіон-Мавпа — інтриган і дуже підозріла особистість. Представники знаку, поява на світ яких збіглося з роком Півня, — цілеспрямовані і рішучі натури. Тандем Скорпіона і Собаки наділяє людей знака вірним характером і невмінням відрізнити добро від зла. Що ж стосується поєднання Скорпіона і Кабана або Кабана, воно народжує особистостей, які люблять все тримати під контролем.

Любовна сумісність

З усіх подвійних поєднань знаків Зодіаку чоловік Скорпіон і жінка Скорпіон утворюють найбільш невдалий і суперечливий союз. Дивно, що два таких однакових людини не можуть порозумітися один з одним. Однак, копнувши глибше і проаналізувавши риси характеру представників знаку, стає зрозуміло, чому між ними часто розверзає прірву. Важко уявити, що два таких сильних і впевнених у собі людину зможуть ужитися. Справа в тому, що вони ні в чому не люблять поступатися і часто просто стикаються лобами, вирішуючи навіть найпростішу проблему.

Скорпіони — лідери по натурі, вони до останнього будуть битися за владу над партнером. Якщо друга половинка слабка і готова здатися без бою, представник знака заспокоюється і стає рульовим союзу. Але що робити, якщо обранець або обраниця також не проти стати головою пари і ні за яких обставин не збирається поступатися лідируючі позиції? Тут і виникає головний конфлікт між жінкою Скорпіоном і Скорпіоном чоловіком, який змушує цих двох постійно перебувати в стані війни.

Тим не менш, незважаючи на слабку сумісність в любовних відносинах, такі пари зустрічаються досить часто. Чоловік і жінка знака не можуть не помітити один одного і закохуються в обранця практично відразу. Принадна, таємнича і дещо містична дівчина Скорпіон не залишить байдужим жодного чоловіка, а вже такого цінителя жіночої краси, яким є її побратим по знаку, і поготів. Сильний і самовпевнений хлопець також доведеться за смаком жінці. Пара складеться досить швидко, але наскільки можливий щасливий фінал таких відносин і скільки триватиме подібна зв’язок, залежить лише від самих партнерів.

Сексуальна сумісність

Сексуальна сумісність знаків Скорпіон і Скорпіон настільки висока, що нерідко переважує будь-які розбіжності між коханцями і є величезним плюсом для їх взаємовідносин. Представники знака надзвичайно темпераментні в ліжку і завжди відкриті для експериментів. Чоловіки відомі своїм умінням приносити задоволення в сексі навіть самим вимогливим жінкам. У ліжку вони не люблять поспіху і метушні, а сам процес інтимних відносин у представників сильної половини людства ототожнюється з чимось важливим і таємничим.

Жінка знака в сексуальному плані здатна втілити мрії будь-якого чоловіка. Деякі представниці прекрасної статі настільки люблять секс, що стають буквально одержимі думкою про нього. Будь-якого іншого представника знаків Зодіаку жінка Скорпіон здатна буквально придушити в ліжку, зробивши з нього вірного раба. Однак, з побратимом по знаку це фокус навряд чи пройде. Бажаючи отримати від партнера все, що їй потрібно, дівчина не піде на відкриту конфронтацію, а зробить вигляд, що здалася.

Сумісність в шлюбі

Сімейні відносини між представниками знаку навряд чи будуть мирними та безхмарними. Враховуючи силу характеру обох подружжя і їх бажання правити балом, сварок та звинувачень на адресу один одного Скорпіонам не уникнути. Те, що чоловік і дружина погано сумісні, стане зрозуміло практично на самому початку сімейного життя, коли ці двоє почнуть пред’являти свої права на лідерство в шлюбі. При цьому кожен з них не піде ні на які поступки, а лише дозволить другій половинці любити себе.

Вступаючи в конфронтацію, подружжя, замість того щоб намагатися знайти спільне вирішення проблем, починають кусати і гризти один одного. При цьому кожен буде намагатися зробити це болючіше. Щоб хоч якось відволіктися від проблем у родині, один з подружжя зважиться на зраду, яка абсолютно не свідчить про те, що його почуття до обранця згасли. Друга половинка, дізнавшись про зраду чоловіка, обов’язково зробить крок, причому постарається, щоб він доставив партнера якомога більше болю. В результаті цей сніжний ком буде рости і зруйнує сімейні відносини.

В шлюбі представників знаку не все так сумно. Незважаючи на низьку сумісність в сімейному житті, чоловік і дружина можуть порозумітися між собою, якщо кожен з них піде на поступки іншому. Об’єднавшись, два Скорпіона можуть стати вдвічі сильніше, їх союз буде нелегко зруйнувати. Подружжю буде по плечу будь-яку справу, а якщо пара почне ще й дружити проти когось, то опоненту доведеться дуже несолодко.

На обстановку в родині таких сильних особистостей великий вплив надає матеріальне становище подружжя. Якщо чоловік вміє заробляти гроші і не ущемляє дружину в витратах, у відповідь він обов’язково отримає її подяку у вигляді турботи і уваги.

В цілому, яким буде шлюб між подружжям, залежить від них самих. Йдучи на взаємні компроміси, партнери цілком зможуть зробити сімейні відносини щасливими, а воюючи один з одним — погубити їх. Втім, нерідкі випадки, коли подружжя Скорпіони все життя займаються, то розходячись, то об’єднуючись знову, не маючи сил назавжди сказати одне одному «прощай».

Як зберегти відносини

Низький відсоток сумісності чоловіка Скорпіона і Скорпіона жінки, а також, констатація гороскопом факту, що партнери не підходять один одному, — ще не вирок для союзу. Все можна виправити, пам’ятаючи, що:

  • Найголовніша проблема в однаковій мірі стосується і чоловіків, і жінок знака — невміння поступатися і бажання робити все по-своєму. Вся наша життя — один суцільний компроміс, досягти якого непросто, але необхідно, інакше співіснування між людьми стане неможливим.
  • Не варто мстити партнеру зрадою за зраду, краще спробувати розібратися в мотивах її вчинків: може так статися, що змінюватися доведеться самому.
  • Не можна нав’язувати партнеру своє бачення ситуації, категорично відкидаючи всі його пропозиції, якими б безглуздими вони не здавалися. Слід розглянути обидва варіанти розвитку дії і, можливо, вдасться виявити, що є третє рішення проблеми, яке влаштує обох.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: