Сумісність Лева й Лева

Два леви – це поєднання, яке складається не так часто серед знаків зодіаку. Але якщо таке і сталося, сумісність лева й лева досить висока. Вони зростаються разом зразок одного організму, де жінка стає мозком, а чоловік руками. Дізнаємося, якими можуть бути їхні стосунки, як вони ведуть себе в суспільстві, яке справляють враження, чи може у них скластися вдалий шлюб, незважаючи на життєві випробування і негаразди, які очікують пару, і яка буде їх сумісність в любовних відносинах, а також які плюси і мінуси такого шлюбу.

Зміст:

сумісність лева й лева

Сумісність Лева й Лева

Як левиця може звернути на себе увагу лева

Жінка лев не може не зацікавити царя звірів. Її манери, інтелект, гострота розуму і почуття гумору роблять свою справу, і лев закохується в обраницю. Ось чому інші кандидати можуть бути відкинуті левом, він не сприймає занудства, істерик і жінок сірих мишей, а сумісність між ними досить низька. Поруч з ним повинна бути супутниця з посмішкою на обличчі, впевнена в собі левиця і володіє магнетизмом, щоб утримати його поруч з собою. Льву важливо, щоб його цінували, дівчина повинна його обожнювати, проявляти ніжність, гідно оцінювати його старання і вміння, тільки тоді у них може бути спільне майбутнє. Крім того, жінка не повинна зупинятися в розвитку, так як домогосподарка, займається тільки домашніми справами і дітьми, швидко набридне леву.

Левиця, яка знаходиться поруч з левом, повинна бути завжди на виду, щоб лев міг нею пишатися. Вона не може бути в поганому настрої. Навіть якщо це так, то вона повинна одягати маску і робити свого обранця щасливим.

Для львів важлива сексуальна сторона спільного життя, так як їм важливо відчувати один одного. Причому секс може бути дуже хорошим, так і повсякденним, якщо партнери будуть думати, тільки про себе в моменти інтимної близькості.

Якими можуть бути ідеальні відносини між двома левами

Ці двоє не можуть жити в буденності, так як вона швидко набридає. Якщо подивитися на них з боку – вони просто випромінюють упевненість в собі і притягують увагу оточуючих. Ви ніколи не побачите їх в процесі конфлікті і сварки, вони не звикли виносити сміття з хати. Зовні виглядають, як ідеальне фото.

Якщо зазирнути одним оком у побут пари, то ви побачите зовсім іншу картину, де не все так гладко, як це всі звикли бачити на людях. Все з’ясування відносин відбуваються тільки наодинці, причому досить швидко леви приходять до консенсусу і повертаються до звичної гармонії у відносинах. Під час сварок вони ніколи не переходять на особистості і не ображають один одного, зберігаючи повагу та шанобливість у відносинах.

Окремо потрібно сказати про сексуальне життя, в ідеальних відносинах двох левів його має бути неодмінно багато, вони не терплять одноманітності в даному питанні. Завдяки своїм темпераментам, вони можуть задовольнити запити одного в ліжку, і не будуть шукати задоволення на стороні. Та й взагалі, зрада не властива даному знаку зодіаку, вони залишаються вірними один одному завжди.

Для жінки лева в ідеальних взаєминах важливо відчувати себе захищеною, щоб лев брав над нею шефство і захищав від усіх бід і неприємностей. Лев готовий виконувати ці функції, так як звик у всьому і завжди бути справжнім чоловіком з великої літери М.

З якими труднощами стикається пара

Пара стикається зі своїм характером, прояв якого найчастіше і є першопричиною всіх проблем. Справа в тому, що лева характеризують, як впертого, самозакоханого і норовливого людини, почасти, це дійсно так. Їм звично бути лідером у всьому і завжди, а такий тандем ставить обох учасників в ситуацію, де доводиться змагатися один з одним. Варто сказати, що переможцем, швидше за все, не вийде ніхто, так як ніхто з пари не захоче відступити і здати позиції. Це негативне якість заважає не тільки у взаєминах у шлюбі, але і в спілкуванні з іншими знаками зодіаку.

І лев чоловік, і лев жінка, чекають схвалення від оточуючих, що жарт виявиться смішний, а вчинок гідним уваги. Цього ж очікують партнери і вдома, коли залишаються наодинці. Їм важко уявити своє життя без низки компліментів і постійних оплесків в їх бік. Причому кожен з них буде вважати, що саме він заслуговує уваги з тієї чи іншої причини, а друга половина просто повинна змиритися і більше не боротися за пальму першості.

Лев – це знак, який не звик поступатися ніколи і нікому, навіть, якщо його другою половиною стає його дзеркальне відображення, тобто другий лев. Якщо в їх відносинах і відбуваються розлади, склеїти їх досить складно, так як ніхто не хоче поступатися один одному.

Що робити щоб пара проіснувала як можна довше

Для того, щоб виходити зі сварок і конфліктів гідно, леву чоловікові потрібно навчитися гідно виходити переможеним, тільки тоді сумісність лева чоловіки і лева жінки зберегтися. Не думайте, що така поразка може зламати характер і зробити з чоловіка невдахи, це не так. Справа в тому, що жінці життєво необхідно відчувати свою перевагу хоча б в чомусь, так чому б не дати їм таку можливість? Не потрібно входити від сварок і конфліктів, відкладаючи з’ясування відносин в довгий ящик, це призведе до того, що проблема посилитися і кшталт снігової кулі стане все більше і більше. Крім того, з часом, потрібно звикнути до того, що два настільки сильних знака зодіаку просто не можуть тривалий час перебувати в безконфліктному стані, це суперечить їх природі.

Ставитеся до конфліктів, як до чогось природного і буденного, при такому підході вони не стануть чимось страхітливим для вас. Навпаки, вони зможуть привнести в розмірене життя якусь родзинку, яка після свого дозволу, дасть новий виток у відносинах.

Що очікує пару в роботі

Два лева чудово показують себе, якщо їм доводиться працювати в парі або ж у колективі з іншими людьми. Вони звикли повністю віддаватися роботі, працюючи чесно і відкрито. Погано виконана робота – це не для лева, якщо він за щось береться, то доводить розпочату справу до досконалості, інакше і бути не може. Крім того, потрібно сказати про те, що даний знак зодіаку не боїться привносити нововведення в робочі моменти, наприклад проводити такі необхідні реформи, які можуть модернізувати тимчасові витрати і багато в чому полегшити роботу співробітникам і колегам.

Працюючи, лев, незалежно від того, йде мова про жінку чи чоловіка, відноситься до поставлених завдань скрупульозно, особливу увагу, приділяючи дрібниць, які багато знаки зодіаку, з великою ймовірністю випустили б.

Як змінюються стосунки на роботі, в залежності від займаної посади

Звичайно, чоловік лев і жінка лев будуть по-різному себе проявляти в залежності від того, хто яку роль виконує. Розглянемо більш детально, що відбувається сумісності знаків лева й льва в такому випадку.

Леви колеги

У такій комбінації два представники котячих можуть чудово спрацюватися, так як будуть мислити в одному напрямку. Більш того, їм однаково успішно вдасться, як придумати ідею, так і спільно перетворити її в життя. Їх не лякають перешкоди і перепони, які будуть не раз зустрічатися на вашому життєвому шляху.

Якщо левиця керує левом

Якщо в цій парі жінка займає керівні посади, а леву чоловікові доводиться підкорятися, начальниці потрібно навчитися знаходить підхід до свого підлеглого. В іншому випадку він може організувати справжній бунт на кораблі і в кінці кінців, просто скине правительку з трону.

Якщо на роботі головний лев

В даному випадку все може вдасться, так як жінка в змозі працювати під керівництвом лева чоловіки. Хоча з одного боку, вона також не буде в захваті, що хтось може бути розумнішими і спритніше неї. Вона, все-таки, віддає собі відповідь у тому, що це всього лише робота, і тут її роль така — виконувати чужі накази і вказівки.

Чого чекати від двох левів у дружбі

.Лев і лев не залежно від статі можуть стати по-справжньому справжніми друзями. Це є цілком логічне пояснення:

Крім цього, вони просто чудово проводять час разом. Їм властиво з шумом і блиском відриватися на вечірках, здійснювати спільні походи в кіно, сплавлятися на байдарках, читати книги і так далі. Як бачите, коло їх інтересів широкий і різноманітний, їм є з чого вибрати.

Шлюб двох левів

Незважаючи на те, що спільне життя лева й льва рідко виявляється безхмарною, їх шлюб, швидше за все, буде вдалим. Хоча часто буває так, що чоловік починають витісняти один одного, займаючи свій простір у шлюбі, тоді сумісність лева чоловіки і жінки стрімко падає. Справа в тому, що володіючи високою чутливістю, обидва представники знаку зодіаку лев, тягнуться до всього нового і яскравого. Тим самим будуть притягувати один одного багато років, зберігаючи гармонію у шлюбі. Якщо їх відносини породила любов, вони зможуть пронести це світле почуття через роки, не розбивши його про побутові проблеми.

Коли ми говорить про такому шлюбі, то є дзеркальним відносин двох левів, потрібно розуміти, що вони живуть з такою ж людиною, як вони самі, з таким же набором переваг і недоліків. з цієї причини, прийнято говорити про те, сумісність лева чоловіки і лева жінки в любові висока. Ви завжди зможете передбачити реакцію чоловіка або дружини на ту чи іншу подію. Зазвичай такого взаєморозуміння домагаються роками, якщо мова йде про інші знаки зодіаку, за винятком лева. Кращим поєднанням вважається союз між двома представниками котячих, народжених у рік змії, дракона, пацюка, мавпи, тигра, кози або собака. Не дуже вдалими виявляються шлюби між левами, народжені в рік коня, кабана, бика, кролика, півня, кота чи свині.

В шлюбі, як втім, і інших сферах сімейного життя, левиця віддається відносинам повністю. Все, що в її силах вона привносить в будинок, будь то приготований вечерю або нова скатертина для кухні, куплена з першої офісної зарплати.

Є сумісність у львів в інтимі

Як вже було сказано раніше, левам важливо, щоб в їх відносинах присутній секс, так як фізична близькість важлива для них обох. В даному питанні, найчастіше, у партнерів за гороскопом не виникає проблем і протиріч, так як вони обидва відкриті для нововведень і експериментів і сумісні в цьому питанні на 100 відсотків.

Однак не варто думати, що леви є легковажними в питаннях інтимного життя, це не так. Навпаки, до того моменту, поки у них трапиться той самий перший раз, може пройти не один місяць. На думку левиці, для того, щоб завоювати її прихильність, леву потрібно проявити максимум свого шарму і вміння спілкування з жінками. Якщо він готовий витратити на це свої сили, левиця зійде, і початок статевого життя буде покладено.

На закінчення скажемо, що два леви – це досить цікаве поєднання серед можливих серед усіх знаків зодіаку, сумісність знаків лев і лев висока. Такий тандем має безліч позитивних рис та характеристик, які змушують партнерів бути один з одним не один десяток років разом, отримуючи від цього взаємне задоволення.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: