Сумісність Кролика і Півня

Коли люди об’єднуються в пари, їм завжди хочеться знати про спільне майбутнє. Особливо це хвилює тих, хто раніше вже обпалювався у відносинах. Визначити, наскільки двоє сумісні один з одним допоможе східний гороскоп. Якщо ви Півень за східним гороскопом, а ваш обранець Кролик, що чекає на вашу пару? Сумісність Півня і Кролика, який відсоток успіху?

Зміст:

сумісність кролика і півня

Сумісність Кролика і Півня

Чоловік-Півень

Перш ніж розглядати цю пару разом, давайте розберемо цим представників східного гороскопу окремо. Чоловік Півень зазвичай дуже харизматична людина, яка приваблює до себе масу уваги. У такого чоловіка, як правило, присутня самовідчуття особистої привабливості, він подобається собі сам. Любить піклуватися про свою зовнішність.

Його особиста самовпевненість не може не притягати до себе і жіночу увагу. Для цього хлопця надзвичайно важливо самоствердитися в ролі сильного самця, тому він, як правило, тримає навколо себе відразу кілька прихильниць. Цьому чоловікові просто розлучатися зі своєю свободою. Навіть, якщо у нього є дівчина, яка глибоко запала йому в серце, він довго буде чинити опір, перш ніж остаточно зв’язати себе узами шлюбу.

Це людина, для якого важливі нові враження. Тому він може зв’язати себе з професією, яка передбачає часту зміну місць і спілкування з людьми. Або ж Півень може бути кар’єрним людиною, але при цьому весь вільний час він буде витрачати на подорожі, хобі.

Ідеальною партнеркою для Півня стане жінка, яка буде підтримувати на високому рівні його самооцінку. Вона повинна часто говорити йому про те, що в ньому її захоплює, і при цьому давати йому стільки свободи, скільки йому необхідно.

Жінка-Кролик

Жінка Кролика за східним календарем – це елегантна дама з витонченими манерами. Як правило, така дама дуже любить себе і відповідно жінка проявляє любов до себе. Це проявляється в турботі про свою зовнішність. Стаття витрат по догляду за собою для неї є святий. Завдяки високій самооцінці навколо неї завжди роїться натовп шанувальників. Однак занадто близько чоловіків у своє життя дівчина не підпускає, її близьке коло знайомих, як правило, вузький.

Це романтичний людина, для якого любов, стоїть чи не на першому місці з життя. Дівчина Кролик починає мріяти про взаємну красивою любовної історії з раннього дитинства. Вже в підлітковому віці вона придивляється до кожного хлопця і шукає того єдиного. Але при цьому вона не схильна ідеалізувати чоловіків, цілком реально оцінює, наскільки їй буде добре з конкретним хлопцем. Вона довго вибирає собі коханого, але якщо робить ставку на когось конкретного, бореться за щастя з ним до кінця.

У професійному сенсі ця дівчина може вибрати будь-яку професію, вона добре пристосовується в суспільстві. Єдино, що вона не любить перевантаження, їй важливо, щоб у неї був час на себе.

Чоловік Півень і жінка Кролик

Сумісність Кролика і Півня в цьому варіанті не найуспішніша. Ця пара може не зійтися своїми світоглядними позиціями, а ще у них різні темпераменти. Проте тут можливий інтерес один до одного по дружбі, у обох буде шанобливе ставлення до партнера. Може між цими людьми бути успішний шлюб?

Шлюб

Так, тут не буде любові і пристрасті з першого погляду. При першому знайомстві, що жінка, що чоловік у цій парі можуть сприйняти один одного досить критично. Але, якщо обставини складатимуться так, що їм доведеться бачитися, то вони придивляться і виявлять поруч цікаву особистість. З цього виросте дружба, на якій може спалахнути любов. При такому розкладі шлюб між ними може бути цілком успішним, якщо обидва ще в дружньому спілкуванні попрощаються з нереалістичними очікуваннями щодо партнера.

Секс

Сумісність у сексі у цих знаків непогана. Але знову-таки, тут не варто чекати первинної великої пристрасті. Але обидва романтичні і люблять сексуальні втіхи. Якщо пара буде цілеспрямовано розвиватися в цьому руслі, то їх сексуальний союз теж може бути дуже міцним.

Складнощі у відносинах

Навчіться поступатися один одному

У шлюбі та любові Кролика і Півня складності можуть бути в тому, що якщо вони не будуть поступатися один одному. Для жінки Кролика може стати складністю, що її чоловікові Півневі потрібен ще джерело натхнення крім неї самої. Їй хочеться, щоб щастя він черпав тільки в ній, тому їй складно давати йому свободу. Якщо з цим не розбиратися за допомогою щирої розмови, то сумісність Кролика і Півня різко знижується.

Чоловік-Кролик

Цей хлопець Кіт, Кролик відрізняється подвійною натурою. Його характеру притаманні полярності. Він прагне до цілковитого комфорту, то, навпаки, хоче жити в аскетизмі. Це дуже чутлива натура, настрій якої може змінюватися буквально з-за будь-якого фактора:

Звичайно, така подвійність проявляється і в ставленні до оточуючих. Кролик по року, то в дусі, то зовсім не в дусі. Витерпіти таке можуть не всі.

Чоловік Кіт, як правило, творча особистість, що вибирає відповідну професію. Він може бути режисером, актором, провідним свят, музикантом, іноді вченим. Такій людині важко бути організатором, простіше він себе почуває творчою одиницею структури.

У любові чоловік Кролик по році непостійний. Йому важко довго знаходиться в одних відносинах. До того ж не кожна жінка може витримати те, що періодично цьому хлопцю потрібно відійти від неї дуже далеко, йому важливо іноді замикатися в собі.

Жінка-Півень

Ця особа принципова і яскрава. Жінка Півень за східним гороскопом дуже запам’ятовується і сама вона прагне, щоб запам’ятатися. У неї певний стиль одягу і свій конкретний погляд на життя. Демонструвати їй подобається і те, і інше. Вона любителька посперечатися, тому її як люблять у суспільстві, так і недолюблюють.

Жінка Півень любить тримати ситуацію під контролем. Вона може знайти себе в бізнесі або в ролі керівника. Від підлеглих вона вимагає беззаперечного поваги.

З такими досить чоловічими якостями цій панянці може бути непросто в коханні та шлюбі. Адже їй складно бути гнучкою, мудрої у відносинах з чоловіком. Там панночка теж любить демонструвати свій авторитет.

Чоловік-Кролик і жінка-Півень

Така пара за східним гороскопом відрізняється слабкою сумісністю. Тут, щоб досягти гармонії кожному доведеться дуже сильно попрацювати над собою. Спочатку ж, якщо кожен представляє з себе того, ким є по природі союз буде складний.

Шлюб

Щодо гармонійний шлюб можливий за умови, що чоловік Кролик повинен навчитися пояснювати дружині непостійність у своєму настрої. Дружина ж в свою чергу має навчитися приймати це.

Секс

За східним гороскопом у Півня і Кролика середня сумісність в сексі. Вся справа в тому, що жінка Півень дуже активна, вона прагне домінувати. Чоловікові іноді це подобається, але час від часу йому теж хочеться відчути себе головним. Але вибороти першість тут у дівчини може бути непросто.

Складності союзу

Якщо ці двоє з якихось причин все-таки опинилися у відносинах, то їм буде непросто. Совместимось Півня і Кролика слабка. Жінка Півень буде тиснути на чуттєвого чоловіка Кролика (Кролика). Це буде виливатися в сварки і його відходи з дому. Вона зовсім не розуміє, як можна вести настільки неорганізовану життя і настільки бути підлеглим своїм емоційним станам. Жінка тут буде намагатися його змінити, а Кролик від цих спроб постарається втекти.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: