Сумісність Кози і Мавпи

Кожен рік має своє особливе значення для людини. Перед Новим Роком люди купують іграшку для ялинки або ж статуетку, яка символізує тварини. Але ось далеко не всі знають, що від того, в який рік за східним гороскопом народилася людина, залежить і його характер, і хто може стати його майбутнім партнером. У кожного знака є відмінна сумісність з іншими. Якою ж буде сумісність Кози і Мавпи?

Зміст:

сумісність кози і мавпи

Сумісність Кози і Мавпи

Коротка характеристика знаків

Коза – знак, що дає людям велику інтуїцію і впевненість у собі, вони всі раді життя, але іноді можуть бути самовпевненими — це тонкі натури. Вони завжди знають толк у мистецтві, крім цього, мають багато прихованих талантів.

Мавпи – це дуже бурхливі люди, їм завжди необхідно рухатися і розвиватися. Вони завжди зможуть добитися того, чого вони хочуть, при цьому все одно, що для цього необхідно зробити.

Сумісність чоловіка Кози і жінки Мавпи

Жінка Мавпа і чоловік Коза – це дуже цікавий і унікальний союз. Багато професіонали називають такі пари Інь і Янь, так як вони повністю протилежні за духом і типу. Навіть незважаючи на те, що вони такі різні, їх любов дуже міцна і їх завжди тягне один до одного. Саме за їх відносин можна побачити, наскільки можуть бути разючі люди, але при цьому їх любов стає в три рази сильніше і міцніше.

У такій парі Коза – це дуже ніжний і чуттєвий чоловік, який володіє хорошою інтуїцією і тому легко зможе «вгадувати» настрої свого партнера. Він буде дуже розуміє і ніколи не влаштує скандал на порожньому місці, але це не означає, що їм можна буде зневажати. У потрібній ситуації він буде справжнім чоловіком, який доб’ється свого.

Мавпа-жінка – це майстер створювати різного роду ситуації, і таким чином змушувати свого партнера постійно з’ясовувати відносини і доводити свою любов і вірність. Це великий спец по інтригам, завжди доб’ється свого і найголовніше завжди хоче тримати контроль тільки в своїх руках. Жінки Мавпи і чоловіки Кози – це чудова пара, яка завжди зможе знайти вихід з будь-якої ситуації.

Жінка Мавпа і чоловік Коза – це, з одного боку, дуже міцна пара, а от з іншої досить тендітна, а все тому, що хлопець Коза наївно думає, що всі люди навколо нього точно такі ж, як і він: вірні, добрі, грайливі та веселі, але от коли дізнається, справжнє «обличчя» Мавпи, то розчаровується у своєму сексуальному партнері і може піти від нього.

Дружні стосунки

Коза і Мавпа — сумісність в дружбі дуже хитка. Все із-за того, що у обох знаків дуже різні розуміння дружби. Коза любить дружбу і більш, ніж впевнений, що в таких відносинах не може бути вигоди. Дружба створена для того, щоб завжди бути поруч і підтримувати один одного, ділитися своїми проблемами й весело проводити час.

Мавпа ж зі свого боку заводить дружбу тільки з тими людьми, які зможуть бути корисними для неї. Допомогу в різних ситуаціях і найголовніше – вона повинна бути їх центром, так сказати найкраща, єдина подруга. Всі її кроки і цілі повністю просякнуті егоїзмом і любов’ю до себе. Жінки Мавпи і чоловіки Кози будуть дружити і цілком можливо дружба буде досить міцною, але от як тільки хлопець зрозуміє, що його використовують, розірве дружбу або ж, як тільки жінці ця дружба стане невигідною, знайде іншого.

Любовна сумісність

Чоловіки Кози завжди хочуть бачити щасливі обличчя жінки Мавпи. Вони зруйнують світ і заново його відбудують для того, щоб жінка була рада, а вона буде задоволена таким проявом любові. Такий шлюб буде дуже міцним і надійним, незалежно від тотально різних характерів, вони завжди будуть віддані один одному, навіть при серйозних сварках вони обидва будуть шукати швидкі шляхи до примирення.

Коза і Мавпа будуть постійно стимулювати один одного на вчинення різних подвигів і ніколи не боятися наслідків. Коли хлопець буде сильно засмучений, дівчина завжди знайде спосіб і слова, як його втішити і пояснити силу своєї любові.

Дівчина завжди підтримає партнера

Також не слід забувати про той факт, що хлопець у такій парі – це дуже чуттєва натура, і йому не завжди легко адаптуватися до реальності і ситуацій, які відбуваються навколо нього. Саме в такому стані він хоче сховатися і втекти якомога далі, туди, де б його ніхто не знайшов. У таких ситуаціях він може відштовхнути свою партнерку. Її головне завдання не відійти в сторону, а навпаки стати більш жорсткою і поборотися за своє щастя.

Сексуальна сумісність

З цим у Кози і Мавпи немає ніяких проблем. Їх сексуальна життя досить бурхлива і цікава. Вони завжди намагаються придумати щось своє для того, щоб урізноманітнити своє життя.

Також вони обидва сексуально активні, і їх бажання насититися один одним завжди «актуально». Іноді ця активність може відбуватися по кілька разів на день. Вони вірні один одному і ніколи не за яких обставин не будуть змінювати один одного.

Відносини в бізнесі

У бізнес такого союзу краще не йти. З-за того, що вони обидва має абсолютно різне бачення на світ, вони ніколи не зможуть прийти до одного рішення, навіть незважаючи на те, що хтось один з них – домінант.

Як результат, їх бізнес буде приносити більше збитків, ніж прибутків. Жінка Мавпа і чоловік Коза по процентному співвідношенню мають лише 20 % того, що їх пара у бізнесі зможе принести удачу.

Сумісність чоловік Мавпи і жінки Кози

Така пара кардинально відрізняється від будь-якої іншої. У подібній парі саме чоловіча половинка бере на себе всі обов’язки і по-іншому бути не може. У такій парі чоловіки Мавпи і жінки Кози повністю міняються ролями. Хлопець вирішує всі проблеми сім’ї, які тільки можуть з’явитися і постійно миритися з різкими перепадами настрою своєї коханої. З-за того, що по-своєму знаку Мавпа – чоловік відносно жорсткий, і йому важко правильно проявляти свої почуття, то іноді замість того, щоб потішити свою кохану, він її ще більше засмучує.

Дівчина ж Коза – це найбільш вразлива натура. Насправді, вона не любить працювати, їй потрібно мистецтво і час для нього. Вона може бути музикантом, художником або скульптором. Вона любить помріяти про те, чого ніколи не зможе отримати. Вона рідко замислюється про дітей, але іноді може прийти такий період, коли сім’я для неї стане творчістю, чимось унікальним і крихким, прекрасним. І саме в цей момент діти і чоловік – це сенс її існування. Але, на жаль, як кажуть фахівці, такий «інтерес» в сім’ї не довгий. Потім відбувається щось нове, і все повертається на круги своя.

Дружні стосунки

Як правило, дружба між такими знаками дуже міцна. Вони обидва балансують один одного і стають підтримкою одне для одного. Вони ніколи не додадуть свою дружбу і у найважчих ситуаціях прийдуть на допомогу в будь-якій ситуації, крім цього, чоловік у такій парі завжди буде саме тим, що зможе вирішити будь-які проблеми.

А дівчина у важкій ситуації свого друга завжди зможе знайти відповідні слова, підбадьорити його і допомогти знайти правильне рішення проблеми. Вона відкриє для нього друге дихання і стане стимулом рухатись далі. А ось чоловік завжди буде підтримувати дівчину в її починаннях.

Любовна сумісність

В парі панує любов

Чоловік Мавпа і жінка Коза – це сама гармонійна і міцна пара, яка тільки може бути. Вони завжди будуть поруч, підтримувати один одного і ніколи не додадуть. Їх любов міцна і вони завжди хочуть узаконити свої стосунки.

Навіть незважаючи на запальність чоловіка, він ніколи не образить свою половинку, а, навпаки, у будь-якій ситуації стане на її захист, якщо навіть вона буде винна. Але от іноді у чоловіка можуть з’являтися відчуття, що його дружина складає йому занадто багато проблем і тоді він починає замислюватися про важливість такого шлюбу.

Чим добрішими і веселіше буде Мавпа, тим легше буде шлюб. Тоді вони завжди зможуть перенести свою любов на вищий рівень і завжди її зберігати. Як і у будь-якої пари, у них будуть розбіжності, але дуже швидко вони будуть сходити на немає.

Сексуальна сумісність

Іноді на цьому фронті можуть виникнути розбіжності, так як дівчина втомлюється за цілий день роботи над своїм мистецтвом і як результат не хоче нічого вночі. Здоровий і жорсткий чоловік не задоволений такою ситуацій, і часто все це призводить до сварок.

Але такі ситуації бувають вкрай рідко, найчастіше, у них в сексуальному плані все добре.

Сумісність у бізнесі

Така пара буде мати колосальний успіх. Вони завжди будуть підтримувати один одного, крім цього, чоловік буде вирішувати всі фінансові проблеми, а ось жінка стане тією, яка буде вести переговори, і вони завжди будуть успішними. Тому вони разом дуже швидко зможуть розкрутити і підняти свій бізнес.

Сумісність по знаках зодіаку

Кози і Мавпа – це хороша сумісність, але ось наскільки хороша сумісність у них зі знаками зодіаку? Гороскоп підказує, що важливо враховувати і ці нюанси. Для таких знаків відмінними партнерами стануть такі знаки:

Це будуть дуже міцні шлюби, відносини і хороший бізнес.

А ось з іншими знаками найкраще не мати відношення, так як це навряд чи принесе щось хороше для вас. Все із-за того, що у подібних знаків абсолютно різний світогляд, і це буде постійно приводити до великих конфліктів.

 • Козеріг.
 • Скорпіон.
 • Стрілець.
 • Близнюки.
 • А ось Діва, Лев стануть відмінними друзями. Навіть незважаючи на те, що є і інші знаки, які відмінно підійдуть Вівцю і Мавпі, все одно ця пара сама міцна і краща. Саме головне, набратися терпіння і розуміння. Вони повинні підтримувати один одного і прощати різні дрібні сварки.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: