Сумісність Кабана з іншими знаками

Кабан – один із самих практичних і доброзичливих знаків східного гороскопу. Що чоловіки, що жінки в рівній мірі цінують комфорт, прагнуть до заробляння грошей і мріють про створення сім’ї. Але яка ж сумісність Кабана з іншими знаками? Хто підходить йому, а від кого Кабана краще триматися подалі?

Зміст:

сумісність кабана з іншими знаками східного гороскопу

Сумісність Кабана з іншими знаками Східного гороскопу

Характеристика чоловіки-Кабана

Згідно зі східним гороскопом, людина, народжена під цим знаком, має велике серце і багато тепла в душі. Він може бути лицарем, готовим захистити свою даму, і люблячим батьком, який подарує усього себе дітям. При цьому, Кабан намагається бути чесним і того ж вимагає від інших. Йому властиві спокуси, але, якщо в сім’ї панує гармонія, він поборе свої інстинкти в користь подружжя.

Риси, властиві Кабану, можуть проявлятися в залежності від тієї чи іншої стихії.

 • Металевий (народжений в 1971 році)– один з самих амбітних представників знаку.
 • Для Дерев’яного (1935, 1995) властива відданість.
 • Водяного (1983) відрізняє благодушність і любов до компаній.
 • Що стосується Вогняного (1947,2007), то цей знак прагне до того, щоб вирішувати все самостійно.
 • Земляний Кабан (1959) уважний партнер і надійний друг.
 • Характеристика жінки-Кабана

  Народжена в році Кабана дама, відрізняється відкритістю та доброзичливістю. Для неї характерна любов до всього привабливому, тому вона цінує красиві залицяння і романтичні визнання. Для неї важлива сім’я та виховання народжених у шлюбі дітей, тому жінка — Кабан буде прагнути до того, щоб обов’язково стати матір’ю.

 • Для Металевої (1971) Кабана характерно прагнення до кар’єри.
 • Дерев’яна (1935, 1995) оцінить відданість свого чоловіка, і сама буде вірною дружиною.
 • Водяна (1983) відрізняється непередбачуваністю і буде щоразу дивувати кохану.
 • Вогненною (1947, 2007) представниці притаманна емоційність і бажання бути незалежною.
 • Що стосується Земляного знака (1959), то це чуйна жінка, здатна дарувати тепло і любов.
 • Що приваблює Свиню

  Щоб сподобатися чоловікові, який народився під цим знаком, потрібно бути не лише правильною і цікавою супутницею, але і знати деякі хитрощі. Так, чоловік-Кабан дуже цінує:

  Якщо ви хочете сподобатися жінці-Кабана, то необхідно пам’ятати, що зацікавити її можна, якщо:

  Сумісність Кабана з іншими знаками

  Гороскоп допоможе зробити правильний вибір

  Існує 12 знаків зодіаку, які, згідно зі східним гороскопом, можуть взаємодіяти з представником цього символу року, але можуть і стати причиною його невдалого шлюбу. Наскільки можлива сумісність Кабана з іншими знаками, і як вони відчувають себе в якості партнера Кабана?

  Кабан і Щур

  Вважається, що ці двоє цілком можуть порозумітися. Їм подобаються гучні компанії, спільний відпочинок і можливість втекти в обійми один одного від повсякденності. Однак, є в цій парі і мінуси, оскільки Щур володіє гострим язичком і може зачепити почуття жінки — Кабана.

  У відносинах, де в році Кабана народився чоловік, складності ймовірні, якщо Щур виявиться сильнішим характером, так як вона буде вважати свого обранця малодушним.

  Кабан і Бик

  Сумісність Кабана з Биком виявиться вдалою, якщо обидва будуть представляти один для одного практичний і життєвий інтерес. Крім того, якщо Бик не покаже свій суворий норов, який не сподобається ранимою Кабана.

  У випадку з чоловіком-Кабаном ситуація може бути іншою: він втомиться від приземленості з дамою — Биком. Якщо життя вдасться урізноманітнити, то пару чекає ідилія, але, якщо Бик не зможе проявляти романтичні почуття, Кабан, швидше за все, відправиться на пошуки трепетної душі.

  Кабан і Кролик

  Згідно з гороскопом, цим знакам судилося отримати гармонію в сімейному житті, адже вони обидва можуть стримувати прояви сексуальності Кабана, і його бажання отримати задоволення на стороні.

  Сумісність Кабана у відносинах, де Кіт-чоловік, а жінка — Кабан, набагато краще, оскільки перший здатний пристосовуватися, в той час, як друга буде приймати рішення за двох.

  Кабан і Тигр

  Кабана східний гороскоп сумісності вказує на те, що в сім’ї може бути не все благополучно. Спочатку обидва закохані і щасливі, але на ділі може вийти так, що у кожного з’являться свої інтереси.

  Якщо чоловік-Кабан опиниться у подібному союзі, він напевно кинеться на пошуки коханки. А ось, якщо мова йде про шлюб, де Кабан-жінка, то тут може бути більш вдалий любовний союз, оскільки вона буде відчувати себе під захистом Тигра-чоловіка.

  Кабан і Дракон

  Ці два знаки здаються різними, але все ж підходять один одному. Чоловік дарує тепло коханої, а вона готова відповісти відданістю. Якщо Кабан зможе утримувати свої спокуси в узді, то пару чекає гармонія на довгі роки.

  У випадку з жінкою — Кабаном вона отримає необхідний захист і ласку від Дракона, а їх сімейне життя обіцяє бути різноманітною і цікавою.

  Кабан і Змія

  Чоловік Кабан виступить в ролі спонсора

  Сумісність Кабана зі Змією може більше нагадувати відносини спонсора та прекрасної дами. Представник цього знаку не поскупиться на те, щоб завоювати практичну Змію, а та, у свою чергу, подарує йому необхідну чуттєвість.

  Якщо ж мова йде про Свиню-жінці, то астрологи вважають такі відносини малоперспективними. Жінка буде чекати гарних вчинків і любові, на які чоловік-Змія може виявитися неспроможною.

  Кабан і Кінь

  Цей союз вважається дещо складним, так як Коня властива наполегливість, яку потерпить Кабан. Крім того, у Кабана духовний розвиток вище, а Кінь відрізняється деякою приземленістю. Як результат, пара може занудьгувати в товаристві один одного.

  Кабан і Коза

  Сумісність Кабана з Козою (Вівцею) може виявитися настільки хорошою, що пару чекає щасливий союз. Кабан отримає від супутниці все, про що мріє, а Козу цілком влаштує щедрість і чуттєвість обранця. Правда, гороскоп попереджає, що, якщо Коза надумає зловживати увагою Кабана, то з люблячого він перетвориться в черствого людини.

  Кабан і Мавпа

  Цей союз може бути двояким. З одного боку, Мавпу приверне особистість Кабана, особливо, якщо мова йде про жінку. Вона з цікавістю слухати свого Кабана і слухати його мудрим речам. Але з іншого боку, Мавпі важко сконцентруватися на одній людині, тому Їм буде не вистачати уваги, яку вона так цінує. До того ж, Мавпа не завжди чесна, і з цієї причини можливі розбіжності в сім’ї.

  Кабан і Півень

  Про сумісність Вепра та Півня можна сказати, що відносини не позбавлені сенсу, але присутність емоцій може псувати всю сімейне життя. З’ясування з серії «Хто тут головний?» виявляться не на користь обох, і обидва можуть видихнути в результаті частих сварок.

  У той же час, якщо Півень зможе придушити свої претензії, шлюб цілком може виявитися успішним.

  Кабан і Собака

  В цих відносинах можлива гармонія, так як Собака вміє цінувати і поважати свого супутника. Особливо вдалим буде поєднання чоловіки-Кабана і жінки, народженої під знаком Собаки, адже перший дуже цінує відданість. Правда, того ж вірна Собака вимагає від супутника життя, що останньому не завжди вдається.

  Кабан і Кабан

  Ці двоє цілком можуть стати щасливою парою, адже вони люблять відпочивати в суспільстві один одного і мають багато спільного, включаючи любов до бурхливого сексу.

  Однак, у стосунках можливі мінуси. Обидва представники знака не бажають визнавати себе винними і прагнуть довести правоту. Тільки вміння обходити сварки стороною і відсутність ревнощів допоможе народженим під цим знаком домогтися щастя в любові.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: