Сумісність Дракона і Півня

Сумісність Дракона і Півня непроста. Їх відносини складаються зі злетів і падінь, нещадної війни і примирень. Незважаючи на різницю в характери і темпераменти, партнери можуть дати один одному багато. У більшому виграші буде Дракон, але і Півень свого не упустить. Головне, щоб вони не розлучилися після першої ж сутички, навчилися цінувати і любити те, що дає їм цей незвичайний союз.

Зміст:

сумісність дракона і півня

Сумісність Дракона і Півня

Характери знаків

Відносини і любов між людьми багато в чому залежать від особливостей їх характерів. Сумісність знаків Дракона і Півня не є винятком. Якими ж рисами нагородив їх китайський гороскоп?

Характер Дракона

Людей, народжених у рік Дракона, видно здалеку. Це яскраві особистості, з чудовим почуттям гумору і енциклопедичними знаннями. Вони вміють повести за собою кого завгодно, завжди стають душею будь-якої компанії. До кінця життя не втрачають інтересу до пізнання нового, йдуть вперед, незважаючи на перешкоди. Драконам всюди супроводжує удача, але вони не завжди можуть витягти з неї вигоду. Цей знак ніколи не буде плести інтриг, використовувати інших у своїх інтересах. Ось основні риси характеру, якими нагородив Дракона китайський гороскоп:

Є в характері Дракона чимало негативних рис. Він надто прямолінійний і нестриманий. У пориві злості здатний висловити партнеру все, що про нього думає. Відкритість не дозволяє розпізнати інтриги і таємні дії ворогів, бо Дракони часто стають жертвами обману. Вони легко захоплюються новим справою, а старе забувають довести до кінця. Розпоряджатися грошима цей знак абсолютно не вміє, з легкістю їх витрачає і ніколи не шкодує про втрати.

Характер Півня

Помітити Півня неважко, він завжди помітно одягається і безперервно розмовляє. Цей знак впевнений у собі, любить хвалитися і навіть прибрехати іноді. Але обманювати по-справжньому він не вміє, Півень чесний і щирий, чекає такого ж ставлення від інших. Володіє вродженим почуттям справедливості, завжди стає на захист слабких, навіть у нерівній боротьбі. Має непогані організаторські здібності, вміє показати свої таланти у вигідному світлі, тому домагається чималих успіхів у житті. Ось основні риси характеру Півня, згідно зі східним гороскопом:

Негативних рис у характері Півня багато. Він постійно дає поради, навіть коли його не просять. Любить відпустити колючі зауваження і покритикувати. Півневі не вистачає чутливості, тому він щиро не розуміє, чому люди ображаються на його злі зауваження. Часто за хвастощами цього знака не варто реальних справ і звершень. Своїм вихвалянням і артистизмом він справляє непогане перше враження, але дуже скоро люди розчаровуються в ньому. Півень зовсім не вміє витрачати гроші, тому часто виявляється на мілині.

Загальна сумісність знаків

Півень і Дракон – це дві яскраві особистості, які не звикли йти на поступки. Вони можуть залучити один одного, адже кожному хочеться бачити поруч із собою видатного партнера. Але відносини між ними будуть дуже складними. Дракон любить все нове, Півень теж не проти гострих відчуттів. Але у Півня життя більш організована, він любить діяти за планом. Дракон не визнає ніяких рамок і обмежень. Він швидко захоплюється, так само швидко розчаровується і береться за нову справу. Півневі важко витримати такий темп, він намагається пригальмувати партнера. Добре, якщо зможе це зробити максимально делікатно. На жаль, таке трапляється рідко.

Союз знаків Півня і Дракона може бути цілком вдалим, якщо вони зможуть скористатися його позитивними сторонами. Дракон поруч зі своїм партнером відпочине, намітить цілі. Півень пригальмує його пориви, допоможе скласти чіткий план дій, організовує побут. У цій парі більше виграє Дракон, але і його партнер може взяти своє. Поряд з такою яскравою особистістю, і він відчуває себе більш впевненим і успішним. Нерідко, у відсутності другої половинки, Півень із задоволенням хвалиться її успіхами. Ідилію затьмарюють постійні сварки і суперечки, боротьба за лідерство. Переможцем, у більшості випадків, виявляється Дракон, він сильніший. Але хоробрий і безстрашний Півень знову кидається у бій, йому нічого не варто протиставити себе більш сильному противнику.

На відносини можуть вплинути і інші аспекти. Багато залежить від того, якою стихією управляється кожен з знаків. Непогано сходяться вогняний Дракон і металевий Півень. Вони можуть розкрити таланти один одного. А ось дерев’яному Півневі слід стерегтися вогняного Дракона, він просто згорить поруч з ним. Має значення і знак Зодіаку, його сумісність. Краще всього, якщо партнери належать до однієї сонячної стихії, наприклад, водяній або повітряній. Непогано складаються стосунки земляного та водного, повітряного і вогняного знаків. Якими б не були астрологічні співвідношення, взаєморозуміння буде залежати від любові і бажання створити міцну зв’язок. Особисті зусилля можуть протистояти несприятливим гороскопом. Зате без них навіть найкращі астральні поєднання не врятують відносин.

Сумісність чоловіка Дракона і жінки Півня

Дівчина Півень – це за гороскопом оригінальна, дещо епатажна особистість. Вона легко завоює хлопця Дракона, адже йому подобається все незвичайне. Жінка також зверне увагу на сильного і харизматичного чоловіка. Півням подобаються партнери, які підвищують їх власний статус. Жінка Півень і чоловік Дракон відчувають один до одного сильний сексуальний потяг. У ліжку між ними відбувається повне злиття, інтимні стосунки ніколи не розчаровують. Подальша доля цього союзу залежить від того, наскільки партнери готові до поступок і компромісів. Дівчина і хлопець може швидко вступити в шлюб і створити чудову сім’ю, або розлучитися після чергової сварки ворогами.

Півень може для Дракона стати тією тихою гаванню, надійним тилом, який так необхідний енергійному знаку. Жінка вміє організувати побут, підтримувати в будинку порядок. При цьому вона ніколи не перетворюється на нудну домогосподарку, завжди готова скласти компанію чоловікові. Між подружжям існує інтелектуальна та духовна близькість, у чому їх погляди на життя збігаються. Дружина нерідко дає чоловікові слушні поради, що стосуються його роботи та кар’єри. Вона зауважує ті дрібниці, на які Дракон не звертає уваги. Подружжя люблять проводити час у подорожах, веселих компаніях. Правда дружина втомлюється швидше, вона потребує час від часу планують усамітнитися у своїй затишній квартирі. Чоловік із задоволенням складає їй компанію, якщо шлюб міцний, ґрунтується на любові і дружбі.

Проблеми в парі виникають, коли партнери починають боротися за лідерство. Дракон перемагає в рік Півня народженого партнера, тому жінці доводиться поступатися. Крім того, характер чоловіка дуже непростий, він гарячий і запальний, схильний до зрад. Дракон зовсім не сприймає критики, колючі зауваження дружини приводять його в лють. Згладити неприємні моменти у відносинах подружжя можуть. Чоловікові треба більше цінувати таланти дружини, задовольняти її потреби, підкреслювати достоїнства. Жінці варто зменшити свою критику, тоді чоловік рідше буде злитися. Взаємна повага і любов здатні нівелювати багато суперечності в характері подружжя, поліпшити їх сумісність в шлюбі.

Сумісність жінки Дракона і чоловіки Півня

Яскрава і смілива дівчина Дракон приверне увагу хлопця Півня. Йому подобаються неординарні особистості, з активною життєвою позицією. Для дівчини теж буде важко не помітити чоловіка, який виявляється в центрі уваги, як тільки потрапляє в суспільство. Вона зачарована його красномовством, ідеями, бажанням досягти успіху. Любов між партнерами виникне швидко. Жінка Дракон і чоловік Півень прекрасно сумісні в ліжку. Тому їхні любовні стосунки спочатку ніщо не зможе затьмарити. Навколишні захоплюються цією прекрасною парою, що виробляє незабутнє враження в будь-якій компанії. Труднощі почнуться, коли хлопець і дівчина вступлять в шлюб або перейдуть від квіткового періоду до більш рівним відносинам.

Півень і Дракон – природжені лідери за гороскопом, ніхто з цих знаків не готовий поступатися першість іншому. Жінка ніколи не дасть себе підпорядкувати чоловікові, тим більше, що вона сильніше психологічно будь-якого Півня. Якщо спочатку нестандартний тип мислення і сміливі ідеї Дракона розчулювали Півня, з часом він втомиться від енергійності дружини. Чоловікові до вподоби комфортна і впорядкована життя. Він любить розважатися, але з чітко складеним планом. Жінці Дракону нічого не варто зірватися з місця і через добу опинитися на іншому кінці планети. Ще одна проблема в шлюбі – постійна критика і причіпки, які властиві Півневі. Дракон терплячий знак, але до пори до часу. В один момент йому рве дах, і він не залишає нічого на своєму шляху.

Півень і Дракон свій гороскоп сумісності можуть чудово зберегти. Союз цих знаків досить перспективний. Чоловікові потрібно поблажливо ставитися до своєї дружини, спокійно сприймати її ідеї, розуміти прагнення. Не можна ні в якому разі ревнувати, Дракон яскрава жінка, у неї завжди буде море шанувальником. Але вона ніколи не стане змінювати, якщо буде відчувати любов і розуміння будинку. Дракон обожнює пригоди, хоча час від часу потребує відпочинку. Півень, як ніхто інший, може його забезпечити. Дружині не варто показувати своєї переваги перед чоловіком, це ранить зарозумілого і самовпевненого Півня. Відносини в парі потрібно будувати на засадах рівноправності, чітко розділити сімейні обов’язки. Головне завжди пам’ятати, що навіть після бурхливої сварки настає перемир’я. Дракон і Півень не люблять довго тримати зла і вміють прощати один одного. Тому у них і непогана сумісність.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: