Сумісність Діви і Діви

Сумісність Діви і Діви в любові досить висока, що дозволяє партнерам не тільки побудувати міцні відносини, але і стати щасливими.

Зміст:

сумісність діви і діви

Сумісність Діви і Діви

Характеристика знака

Діви — спокійні і врівноважені люди, яким не властиво емоційну поведінку і прийняття спонтанних рішень. Кожен свій вчинок вони продумують до дрібниць, а кожне рішення — ретельно зважують. Представники знаку — дуже акуратні і зібрані особистості, що відбивається і на їх зовнішньому вигляді. Весь їхній образ продуманий до дрібниць, а мова наповнена спокоєм і впевненістю.

В житті Діви все впорядковано і завжди на своїх місцях. Це також стосується любові, дружби і роботи. Найбільший недолік подібних людей — їх неприйняття чужої думки, бажання наполягти на своєму і невгамовна критика навколишніх. У любові представники знаку нерішучі і неэмоциональны, що часто заважає їм знайти щастя. Але якщо Діва відчує взаємність з боку обранця і розкриє свої почуття, вона стане вірним і надійним супутником життя для своєї другої половинки.

Поєднання китайської і зодіакального гороскопів вносять в характер Діви свої корективи. Під впливом року Щура представники знаку стають досить педантичними і практичними людьми, що допомагає їм досягти успіхів у роботі. Рік Бика за китайським гороскопом наділяє людей обережністю і терплячістю, а рік Тигра — оптимізмом і вмінням співпереживати. Діви-Коти — товариські і мудрі особистості, а Діви-Дракони розумні в житті, але сором’язливі в любові. Вплив року Змії на представників знаку полягає в їх умінні легко вчитися і пристосовуватися до будь-якої ситуації.

Поєднання з Конем народжує стійких і працьовитих людей, а союз з Козою виробляє на світ вибагливих і амбіційних особистостей. Рік Мавпи додає характер представників знаку трохи легкості, але при цьому робить його більш розважливим. Час правління Півня відбивається на особистості Діви хорошою комунікабельністю і чарівністю. Діви-Собаки — розумні і виважені натури, а Діви-Кабани, або Кабана, люблять людей і намагаються в усьому бути їм корисними. Вони незамінні в дружбі і вміють співпереживати.

Любовна сумісність

Чоловік Діва і жінка Діва мають непогану сумісність в любовних відносинах. Родинні характери партнерів, їх однакове бачення світу і одні цілі в житті сприяють створенню міцного і довговічного союзу.

Проте не варто плекати дуже райдужні надії на те, що Діви стануть ідеальною парою. Доповнюючи один одного в позитивних якостях характеру, партнери підсилюють і свої негативні риси.

У чоловіка Діви, так само, як і у його сестри по знаку Зодіаку, є свій стереотип ідеального партнера, і якщо їх ідеали співпадуть, пара може скластися. Для такого союзу не характерні бурхливі з’ясування стосунків із наступними емоційними примиреннями. Закохані не стануть робити один одному несподівані сюрпризи і здійснювати божевільні вчинки. В парі буде панувати тиша та гладь, а всі сюрпризи будуть заздалегідь розплановані.

Сторонньому погляду відносини між представниками знаку здадуться нудними і прісними. Що ж стосується Жінок, то для них це нормальний стан, при якому вони відчувають себе цілком комфортно. Однак не виключено, що деякі, більш живі люди знака, все ж будуть відчувати у відносинах брак емоцій. У цьому випадку партнер може пуститися у всі тяжкі гонитві за новими відчуттями.

Сексуальна сумісність

Сексуальна сумісність знаків Зодіаку Діва чоловік і Діва жінка досить непогана. У ліжку коханців все буде відбуватися чинно і благородно. Тут, як і в житті, між партнерами не буде пристрасті і вогню. До сексу Діва, Діва ставляться дуже відповідально, вважаючи, що, приносячи задоволення партнеру, вони доводять свою любов.

Сумісність між хлопцем і дівчиною Дівою в сексі підкріплюється тим, що перший уважний і обережний у ліжку. Заради того, щоб доставити задоволення коханки, він піде на будь-які експерименти і задовольнить всі її прохання. Що ж стосується жінки, вона не схильна лягати в ліжко з першим зустрічним. Щоб розташувати її до цього, чоловікові доведеться довести серйозність намірів. В інтимних стосунках жінка не піде на експерименти, якщо вважає їх неприпустимими.

В цілому коханці зможуть знайти спільну мову в сексуальній сфері. Не виключено, що тут їх обох або одного з них чекає розчарування. Як правило партнери рідко йдуть на зраду, зберігаючи вірність. Якщо це все-таки сталося, вони знайшли справді стоїть альтернативу існуючому партнеру.

Сумісність в шлюбі

Хороша сумісність чоловіка Діви з жінкою Дівою в шлюбі дозволить партнерам побудувати щасливий сімейний союз. Чоловік і дружина надзвичайно схожі один на одного за складом характеру, і з роками ця схожість тільки зростає. З часом подружжя перетворюються в єдине ціле, розчиняючись один в одному. Вони будуть мислити і говорити однаково, їм будуть подобатися одні фільми, вони будуть одні і ті ж книги. Загалом, в цьому плані подружжя чекає повна ідилія.

В ідеальному шлюбі чоловік і дружина завжди разом. Вони ніколи не стануть виносити сміття з хати, скаржачись друзям і родичам на другу половинку, що, безумовно, йде їм в плюс. Часто сімейні відносини представників знаку із шлюбу по любові перетворюються в шлюб по дружбі або навіть шлюб за розрахунком. Проте в сімейному житті хороший розрахунок може бути міцніше божевільної любові. Все залежить від характеру подружжя і обставин їх життя.

Недоліком шлюбного союзу, у якому чоловік та дружина — Діва, може стати впертість і критиканство подружжя. Але ця проблема легко вирішується шляхом досягнення взаємних компромісів, на які представники знаку охоче підуть. У більшості випадків раціональні та практичні партнери закривають очі на недоліки один одного. В шлюбі представникам знака важливіше загальні інтереси і рівень інтелектуального розвитку, ніж почуття.

Як зберегти відносини

Навіть якщо партнери сумісні на всі сто відсотків і їх відносини майже ідеальні, не можна покладатися на волю випадку. Завжди є ймовірність того, що щось піде не так і закохані опиняться на межі розриву. Від того, чи вони готові взаємодіяти один з одним, залежить, скільки часу буде існувати союз, тому необхідно пам’ятати, що:

  • Чоловікові й жінці варто більше часу проводити разом. У цьому плані їм підійдуть загальні справи, подорожі або відпочинок.
  • Не потрібно забувати і про особисті інтереси кожного з партнерів, які допоможуть їм не набриднути один одному.
  • Щоб надати відносинам гостроти, закоханим потрібно вийти із зони комфорту і зробити що-то їм невластиве. Це може бути екстремальний похід або спонтанна подорож.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: