Сумісність чоловіка Терези з іншими знаками

Люди, що народилися під знаком Терези відомі своєю чарівністю і прагненням оточити себе гарними речами. Вони люблять пригоди, прагнуть до новизни, а їх характер являє собою клубок протиріч. Часто із-за цього вони залишаються незрозумілими суспільством, але як і багато інші люди, вони мріють про любов і шукають стабільності у відносинах. Їх хвилює питання: з ким сумісні Терези чоловік цього зодіаку також зацікавлений у відповіді, як і жінка.

Зміст:

сумісність чоловіка терези з іншими знаками

Сумісність чоловіка Терези з іншими знаками

Що з себе представляє чоловік Терези

Терези – символ рівноваги. З одного боку, чоловік цього знака спокійний, прагне до стабільності і намагається уникати стресових ситуацій здатних зруйнувати сформований уклад. З іншого боку, це людина, яка любить новизну, вечірки, спілкування. Чоловіки цього знака, будучи естетами, люблять оточувати себе красивими предметами, а особливо привабливими представницями прекрасної статі. Вони вміють підтримувати діалог, але стає по-справжньому сладкоголосыми коли намагаються спокусити вподобану жінку. Їх улюблені купаються в їх любові, вони багатьом готовий поступитися заради обраниці.

Такого романтичного кавалеру відмовити важко, однак, сумісність Терези чоловіки з жінками інших знаків далеко не завжди ідеальна. Багато людей мріють знайти кохання на все життя, але хочуть зробити це якнайшвидше. Гороскоп – один із засобів, який допоможе виявити таку людину, з яким хотілося б створити міцну сім’ю. Гороскоп на сумісність чоловіка знаку Терези з іншими знаками в цілому сприятливий: з багатьма жінками він зможе знайти щастя.

Секс і шлюб

Сумісність чоловіка знаку Терези з іншими знаками зв’язується в деякому роді з їх розумінням ідеальної жінки і шлюбу. В шлюбі така людина веде себе неакуратно і вимогливо. Він бажає стабільного шлюбу і ідеальної дружини, проте, і сам прагне відповідати ідеалу. Він чудовий батько і прекрасний коханець.

Для такого чоловіка важливо, щоб його жінка була сексуальна і красива. Сам він в ліжку теж не розчарує. Однак його гедонізм призводить до того, що він часто не бачить нічого погано в тому, щоб мати кілька сексуальних партнерів, навіть якщо офіційно одружений. Однак якщо він щиро любить свою даму, зради з його боку можна не побоюватися.

Ідеальна жінка, на його думку, з одного боку, повинна піклуватися про нього і про будинок, бути берегинею вогнища», відповідати за підтримання комфорту. З іншого боку, вона не повинна бути домогосподаркою чиї думки та ідеї пов’язані виключно з будинком.

Терези – трохи мрійливі люди і, перебуваючи в любові вони не бажають спускатися з неба на землю».

Поєднання року і знака

Розраховуючи сумісність чоловіка ваг з іншими знаками можна провести додаткову роботу і додати рік народження.

Сумісність з Вогняними знаками

Характеристика ідеальній жінці досить складна і не кожна дама може їй відповідати. З ким сумісні чоловіка знаку Терези?

Сумісність зі знаками стихії Землі

Сумісність з Повітряними знаками

Сумісність зі знаками Води

Як сказав Димитрій Ростовський: «Що значить любити кого-небудь? Значить, бажати йому добра і робити його, коли можливо». Щоб союз був міцним потрібно працювати над собою і над відносинами. Прихильність між знаками зодіаку робить цю роботу легше.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: