Сумісність чоловіка Овна з іншими знаками

З владними, але веселими Овнами легко дружити, але не завжди просто будувати відносини. У кого ж виходить знайти до них підхід? Про сумісність чоловіка Овна з іншими знаками ми і поговоримо.

Зміст:

сумісність чоловіка овна з іншими знаками

Сумісність чоловіка Овна з іншими знаками

Характеристика Овна

Овни народжуються в період з 21 березня по 20 квітня, їх стихією є Вогонь, а планетою-покровителем — Марс, що, безсумнівно, накладає відбиток на формування енергійної, войовничої і стійкої особистості.

У суперечці такі люди будуть довго відстоювати свою позицію, щиро дивуючись, чому люди їх не розуміють або не підтримують. Вони не виносять несправедливості, часом вона приводить їх у лють. Власні інтереси і потреби для них завжди стоять на першому місці. Про те, що оточуючим вони можуть створювати проблеми, «рогатик» і не подумають. Правда, комусь така наївність і прямота здається по-дитячому милою. Вони взагалі часто нагадують дітей: у поведінці, у бажаннях, в довірливості. Навіть їх безстрашність бере початок від дитячої необізнаності, тому тілесні травми для Овна — звичайна справа.

Овни одночасно сильні і вразливі. Вони не показують сліз, але здатні поскаржитися. Терпіння, почуття відповідальності і такту — це не про них.

Успішні в кар’єрі, вони, однак, не є стратегами, до своєї мети йдуть напролом і не приймають провалу. «Хочеш зробити добре — зроби сам», — думають Овни. Це не означає, що вони жорстокі, навпаки, рогатики надзвичайно щедрі і душевні, оптимістичні, ніколи не довго тримають образу.

Чоловік Овен

Овен-чоловік — це лід і полум’я в одній людині. Він любить придумувати і реалізовувати проекти, без жалю залишає людей, до яких згасає її інтерес, хоробрий, самовпевнений і нетерплячий.

Моральне та фізичне старіння у Баранів ніколи не йдуть в ногу, зрілі думки можуть оселитися в їх голові далеко не з першими сивиною. Вони егоїстичні, обожнюють загальну увагу, особливо з боку жіночої статі, хоча і без цього впевнені в своїй привабливості.

У любові подібний чоловік ніжний і вимогливий, на кожні стосунки сподівається на виняткова подія в його житті, чарівне і вічне. Це пристрасні коханці, романтичні і сентиментальні, але вони не завжди виявляють ці якості.

Чоловіки знака — вірні дружини, якщо їх половинка відповідає тим же, оточує його ласкою і турботою, а також створює атмосферу таємничості навколо себе. Наприклад, прокидається і лягає доглянутою, так, щоб чоловік не здогадався, що це не природні дані, а результат регулярної роботи над собою. З ним завжди потрібно бути веселою, розкутою, цікавою і дивитися тільки на нього. Якщо пристрасть згасає, це видно одразу, в любові Овни — не кращі облудники, але навіть після розриву він готовий відновити старі відносини.

На думку самих же Овнів вони не можуть помилятися, керувати ними дуже важко, навіть неможливо. Ні, трапляється, що вони вибачаються першими, але тільки коли самі приймуть таке рішення. З ними цікаво перебувати в компанії, вони ніколи не мовчать, володіють чудовим почуттям гумору. Діти їх обожнюють.

Овен і Китайський гороскоп

Східний, або Китайський, гороскоп грає не останню роль в характеристиці людини. Завжди потрібно зіставляти знак Зодіаку і рік народження, тоді картина стає точніше.

Рік Пацюка — рік енергійних, веселих і енергійних людей. Такі рогатики незалежні, відкриті, обожнюють тварин. Вони хороші начальники і виконавці. Якщо Овен народжується в рік Бика або Півня, це вдале поєднання. Даний людина комунікабельний, успішний, добрий і кілька хитр.

Дракон робить Овнів надійними друзями і співробітниками, безтурботними і сентиментальними, але рішучими людьми. Овен-Кролик — людина з розвинутою інтуїцією, вольовий, позитивно налаштований на життя. Рішуча Змія робить Овнів незламними на шляху до цілям. Це оптимісти, які прагнуть жити в комфорті, у яких рідко спостерігаються проблеми в коханні і сексі.

У рік Собаки народжуються дуже активні і вольові люди, що борються за справедливість і порядність, а в рік Кабана — довірливі, самовіддані і тонкі люди. Овни-трудоголіки з’являються у рік Коня. Подібні люди відповідальні, комунікабельні, вони не шукають власних вигод у допомозі іншим. Практично так само можна охарактеризувати тих, хто народився в рік Кози, плюс вони пристрасні мандрівники, справжні шукачі пригод. Мавпа робить з Овнів чуттєвих і подвійних натур, але при цьому сильних і оптимістичних.

Кращим вважають об’єднання знака Овен і року Тигра. Така людина багато досягає в житті, розраховує тільки на себе, іноді кидається від однієї крайності в крайність, вміє приймати поразку.

Сумісність Овна з іншими знаками Зодіаку

Стихія Вогню

Прийнято вважати, що сумісність знаків простежується за збігом їх стихій: Води, Вогню, Землі і Повітря. У випадку з Овнами все не так однозначно: киплячі натури Вогню поглинають один одного, хоча й мають багато спільних рис. Отже, до стихії Вогню відносяться:

Зі своїм знаком Овни палкі і пристрасні, але постійно намагаються перемогти. Можливо, саме протиборство і притягує їх один до одного. Але якщо хто-небудь відкрито демонструє свою перевагу, союз розпадається. Секрет довгих відносин — періодичні канікули порізно.

Овен чоловік і жінка Лев проживуть в любові і гармонії довгий час за умови, що перший зуміє стати м’яким і поступливим. В іншому у них все в порядку: пристрасть, спільні інтереси, любов до своїм діткам і т. д.

Найбільш ідеальна сумісність з усіх вогняних знаків зі Стрільцем. Незважаючи на прагнення жінки Стрільця контролювати всі сфери життя близьких людей, вона легко прощає Овну його недоліки, особливо запальність, так як сама від неї страждає. Якщо у подружжя в житті будуть пригоди, вони зможуть залишатися разом.

Стихія Повітря

З усіх інших стихій з Вогнем краще вживаються знаки Повітря: Терези, Водолій і Близнюки.

З Близнюками дійсно виходить гарна пара, де цінують і розуміють один одного. Перешкодити може невихованість і різкість Баранів, яку Близнюки не сприймають. Пристрасть і небезпека — сусіди у таких відносинах. Якщо Овни візьмуть активний спосіб життя своєї дружини, розділять її любов до подорожей, це тільки зміцнює сім’ю.

З Терезам порядок в ліжку, але натягнутість в інтелектуальному плані — кому-то постійно потрібно поступатися (що характерно для сімей, де є Овен). Жінка Терези знаходить в чоловікові Овні безліч якостей, яких не вистачає їй самій: активність, відкритість, енергія, це і утримує їх разом. Саме Терези згладжують всі кути і шпильки.

Спокійний союз з Водолієм зрідка похитується з-за небажання будувати плани на майбутнє і його авторитарності. У цій парі подружжя такі однакові риси: чесність, емоційність.

Знаки, з якими Овни менш сумісні

При бажанні знаки Землі знайдуть підхід до будь-якій людині, але тільки якщо їм дійсно цього захочеться Це Телець, Діва, Козеріг.

Говорити про погану сумісність із жінкою Тельцем не можна. У любові представники знаків дійсно щасливі, відчувають взаємний потяг, але це швидше заслуга Тельця: він поступається, тримає язик за зубами, коли це необхідно і т. д. Овен лінивий в побуті, вимогливий і істеричний, уживатися з таким треба вміти, хоча ситуація гірша в парі чоловік і жінка Телець, Овен.

Діва буде відчувати тиск Овна, він же, у свою чергу, буде припиняти її спроби подшучіванія, вважаючи їх образливими. Пара тримається до тих пір, поки це потрібно Діві: вона зуміє отримати від Овна більше вигоди, коли навчиться приймати його таким, який він є.

Ощадливий і холодний Козеріг не розуміє легковажності і запалу Овна. Їх об’єднує хіба що інтимна сторона, в якій вони знаходять якусь компенсацію інших розбіжностей.

Слабка сумісність

Як у природі вода з вогнем не можуть бути разом, так і стихії Вода і Вогонь мало підходять один одному. До представників першої відносяться:

Гарячий і нетактичный Овен — сумнівна пара для чутливого і боязкого Раку. Жінка Рак ревнує без причини, намагається утримати коханого біля себе, викликаючи у нього лише грубість і холодність. Відкритість Овна і скритність Раку — ще один камінь спотикання між ними.

Недовгі відносини можливі зі Скорпіоном, але їх зруйнує його ж відчуженість і холодність, незважаючи на природну фізичну палкість. Бути знайомими такої пари нелегко, вони постійно з’ясовують стосунки, не соромлячись нікого навколо.

Овни різні і порівняно з Рибами, однак пара має всі шанси, якщо навчиться піклуватися один про одного, слухати і розуміти. Риби зазвичай першими починають це робити, полегшуючи життя Овну, останні ж користуються простотою улюблених.

Запропоновану вище інформацію про сумісність знаків приймати занадто близько до серця не потрібно. Краще подивитися на гороскоп як на підказку, щоб мати можливість підкоригувати свої відносини з Овном, знаючи його слабкі і сильні сторони.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: