Сквірт: жіноча еякуляція при найсильнішому оргазмі

Сквірт: жіноча еякуляція при найсильнішому оргазмі

Найбільш яскравий, інтенсивний і «відчутний» жіночий оргазм, пов’язаний з еякуляцією, називається Сквірт. Зрозуміло, при цьому не виділяється насіннєва рідина, як в «чоловічому» випадку. Однак отримання задоволення супроводжується відділенням струменя прозорою специфічної рідини без запаху, що викидається безпосередньо з піхви.

Зміст:

 • Під сім’ю питаннями
 • Парауретральной заліза: жіноча «простата»?
 • Ключові правила досягнення сквірта
 • Під сім’ю питаннями

  Сквірт — поняття спірне і загадкове, оскільки деяким жінкам пощастило його досягти, а чоловіки і зовсім знайомі з цим явищем тільки з перегляду порнографічних фільмів. Притому більшість вважає, що це банальна імітація, і виділяється з піхви, в кращому випадку, струмінь води, заздалегідь підготовленої для зйомки.

  Наслухавшись подібних припущень, жінка може почати соромитися самого факту сквірта, розцінюючи його як акт самовільного сечовипускання. Але в реальному стані речей все прямо протилежно.

  Сексологи, спираючись на цілком об’єктивні факти з біології та фізіології людини, стверджують, що стінки жіночого піхви практично не мають чутливості. А значить, вони не є ерогенною зоною, тертя якої може привести до оргазму. Чи означає це, що класичний вагінальний оргазм неможливий в принципі? Ні. Кожна жінка може випробувати його чисто психологічно, крім того, сексуальне задоволення прекрасної половини залежить від безлічі інших чинників.

  Сьогодні практично кожній дорослій людині відомо, що таке «точка G». Це ділянка, розташована на глибині 5-7 см від входу в піхву, що включає в себе безліч нервових закінчень.

  Стимуляція цієї точки призводить до оргазму, зокрема, Сквірт.

  Однак небагато чоловіків достатньо обізнані про фізіологічні особливості будови жіночих статевих органів, тому «знайти» її вдається не всім. Та й одного «знайти», природно, недостатньо. Важливо знати, як і з якою інтенсивністю слід стимулювати ділянку, щоб улюблена досягла піку насолоди.

  Парауретральной заліза: жіноча «простата»?

  Чи здогадувалися ви про те, що сечовипускальний канал жінки може відділяти не тільки сечу? Виявляється, оргазму зі Сквірт є цілком собі реальне і «приземлене» наукове пояснення. Справа в тому, що на кінці жіночого сечівника розташовуються особливі, специфічні залози, які практично не задіюються організмом (не плутайте їх з бартолінової залози, що виділяють слизовий секрет, або «мастило» при статевому акті).

  Залози Скина, які також носять назву парауретральних залоз, виводяться в сечовипускальний канал. При активній і правильній стимуляції «точки G» вони виділяють рідину з лугом, яка за хімічними властивостями практично повністю повторює чоловічу сперму.

  Спеціально для скептиків вчені провели експеримент, в ході якого «піддослідної» вводили контрастну речовину в сечовий міхур. Далі слідувала стимуляція «точки G», в результаті якого відбувався сквірт.

  При цьому відокремлюваний секрет був абсолютно прозорим. Далі добровільно випробовувану просили помочитися, і її сеча мала інтенсивний яскравий відтінок, що означало виведення контрастної речовини. А значить, секрет, який виділяється при сквіртінг, не має нічого спільного з сечею, як вважають недовірливі персони.

  Раз вже ми розібралися в можливості сквірта з «технічної» точки зору, саме час перейти до практики! Як можна дівчині досягти сквірта, та ще й самої? Дуже просто! Але для цього важливо не відступати з наміченого шляху, і наполегливо осягати таємниці власного тіла. На жаль, далеко не кожна обізнана про них хоча б наполовину. І це заважає більшості дівчат вести повноцінну і багатогранну інтимне життя.

  Ключові правила досягнення сквірта

  Осягнути сквіртінг, з одного боку, не так вже й складно. Однак існує важлива умова — ви повинні прекрасно знати свою фізіологію і направляти партнера в «потрібне русло». Багато пані вважають, що жіночий оргазм — це щось на кшталт «дару» або «особливого уміння», яке дано далеко не всім. Але це не так! Над своїми відчуттями доведеться наполегливо працювати, і повірте, ці старання будуть винагороджені сповна.

  Як самій досягти жаданого сквірта?

  І пам’ятайте: дівчині легко прийти «до фінішу» самостійно.

  Якщо ж ви принципово налаштовані випробувати свій перший сквірт разом з партнером, дійте за наступною схемою:

  Як досягати сквірта, і чи варто робити це постійно? Зрозуміло, ці відчуття занадто гострі і інтенсивні, щоб практикувати їх щодня по кілька разів. І навіть якщо вам поки не вдається прийти до сквіртінг, нехай він не стає для вас самоціллю.

  Пам’ятайте, що будь-яка інтимна близькість, яка відбувається з конкретними цілями, позбавляє вас і вашого партнера задоволення від самого факту здійснення інтиму. Будьте сексуальні!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: