Сильний заговір на довіру

Завжди вважалося, що довіра – це те почуття, яке необхідно заслужити. Багато людей намагаються викликати довіру в оточуючих протягом багатьох років. Іноді це виходить, але іноді зусилля виявляються марними. У багатьох випадках необхідно викликати довіру в найкоротший проміжок часу. Саме в такі моменти на допомогу приходить заговір на довіру.

Зміст:

Сильний заговір на довіру

Заговір на довіру людини

Магія настільки сильна, що здатна допомогти людині у всіх життєвих ситуаціях. Цей магічний заговір є самим універсальним, і найдієвішим способом для того, щоб розташувати знайомого до себе. Більш того, даний заговір не в силах принести виконавцю і жертві шкоди. Як не дивно це звучить, але саме цей спосіб найбільш безпечний для людини. З його допомогою легко і швидко досягти бажаного результату, і викликати необхідне почуття у близької людини.

Обряд з допомогою фотографії

Для того, щоб скористатися послугами магії, слід ретельно дотримуватися всіх правил виконання. Заздалегідь потрібно підготувати деякі атрибути.

 • Підготуйте фото того чоловіка, якого вам необхідно викликати почуття довіри. Бажано, щоб чоловік був представлений в повний зріст. Фотографія не повинна мати зайвих об’єктів. Тобто, жертва повинна бути зображена одна.
 • Слід придбати церковну свічку світлого відтінку. Неважливо, якого розміру вона буде. Головне, щоб її колір був якомога світліше.
 • Підготуйте невеликий шматочок тканини світлого кольору. Краще всього, якщо тканина буде мерехтливої або бежевого відтінку.
 • Після того, як почнеться захід сонця, підіть в кімнату, і закрийте двері. Важливо, щоб ніхто не знав про проведення ритуалу, і ніхто не бачив, що ви будете робити. Посеред столу розташуйте фотографію, і біля неї поставте священну свічку. Запаліть свічку. Дивіться на фото людини, і уявляйте, що він непохитно вірить вам, і довіряє.

  Тепер вам потрібно читати наступний заговір:

  «Маленькі діти завжди слідують за своєю матір’ю. Діти тваринного світу завжди йдуть за своїми батьками. Пташенята назавжди залишаються зі своїми предками, і слідують за ними по одному шляху. Так нехай же раб Божий (ім’я) завжди довіряє мені, і непохитно виконує обіцянки, дані мені, рабу Божу (ім’я). Прошу вищі сили допомогти мені, і почути мої слова. Я читаю слова молитви, щоб небеса послали мені благословення, і допомогли мені у важку годину. Амінь».

  Коли завершите весь обряд, покладіть фотографію в тканину, і сховайте в самий темний і віддалене місце. Важливо подбати про те, щоб ніхто і ніколи не зміг відшукати даний атрибут. В іншому випадку, результату ви не зможете домогтися. Зберігайте магічні інгредієнти в підготовленому місці до того моменту, поки не зможете спостерігати позитивний результат. Якщо потрібно позбутися від магічного результату, то просто дістаньте фотографію, і спаліть її. Можете бути впевненими в тому, що ніякої шкоди людині ви не зможете принести, адже даний вид магії дозволяє максимально ефективно і безпечно досягти бажаного результату подій.

  Якщо вірити тим, хто проводив подібний ритуал, то результат дасть про себе знати протягом декількох тижнів. З плином кількох днів ви станете помічати, що жертва стала ставитися до вас краще, і більше вам довіряти. Подібні почуття будуть посилюватися щодня, і незабаром все стане набагато краще.

  Для довіри в сім’ї

  Досить часто трапляються моменти, коли подружжя стоять на порозі розлучення. У більшості випадків, подібні події відбуваються з причини недовіри. Для того, щоб довіра в парі відновилося, на допомогу приходить ця молитва. Читаються слова молитви під час зростаючого місяця. Саме зростання місяця дозволяє відновлювати втрачену любов і відносини. Ось тільки варто заздалегідь подбати про те, що немає приводів, які не дозволяють відбутися позитивного результату. Адже, якщо є зрада, то ніхто і ніщо не в силах змінити заповідь Господа. Вищі сили спрямовані на те, щоб відновлювати тільки вірні відносини. Якщо порушується заповідь, то небесні сили ніколи не прийдуть на допомогу.

  Читати слова молитви реально, як жінці, так і чоловікові. Підготуйте фото своєї другої половинки, і читайте на неї спеціальні слова:

  «Я, раба Божа (ім’я), звертаюся до коханої людини, щоб він вірив мені. Його довіру мені настільки важливо, що я не можу спати. В моїй душі оселилася клятва, яку я не можу порушити. Вона полягає в тому, що я ніколи не зможу зрадити тебе, раб Божий (ім’я). Я вірна тобі, і ніколи тебе не зраджувала. Моя совість чиста. Моя душа бажає того, щоб ми постійно довіряли один одному. Прошу, щоб все повернулося на свої місця, і наші відносини виявилися колишніми. Я не можу постійно думати про те, що зробила щось не так. Ти розкажи мені про мої помилки, щоб я більше ніколи не змогла їх здійснювати. Коханий мій, прошу тебе, довіряй мені, і ніколи не зраджуй. Я ж, у свою чергу, обіцяю робити точно так само, щоб наші почуття не змогли зіпсуватися. Прошу тебе, вір мені, і все погане нам буде дарма. Небеса повинні допомогти мені відновити колишні стосунки, і повернути довіру коханої людини. Наша любов зможе протистояти всім негараздам. Амінь».

  Якщо вірити відгукам про цьому ритуалі, то результат завжди був позитивним. Жінки говорять про те, що їхні стосунки з чоловіками стали набагато краще.

  Довіра у незнайомої людини

  Рідко, але трапляються ситуації, коли потрібно почуття довіри від незнайомої людини. Найчастіше, до даного ритуалу вдаються жінки, які бажають побудувати нові відносини. Ефективність даного методу зашкалює. Для того, щоб провести цей магічний обряд, вам варто підготувати будь-яку річ жертви. Не обов’язково, щоб це було фото. Цілком підійде як предмет одягу, так і інформація про жертву, взята з інтернету.

  Після того, як сонце зайде за обрій, встаньте біля дзеркала, і візьміть з собою підготовлену річ. Заговорювати його варто наступними словами:

  «Сонце змінюється з місяцем протягом усього життя. Вони завжди працюють у тандемі. Я, раба Божа (ім’я), бажаю, щоб бажаний людина, довіряв мені, і завжди допомагав мені у важкій ситуації. Я сподіваюся на те, що сили небесні прийдуть до мене на допомогу, і не залишать у важку хвилину. Нехай ми завжди будемо разом, щоб ніхто і ніколи не зміг нас розлучити. Амінь».

  Підіб’ємо підсумки

  Довіра – це настільки складне відчуття, яке неможливо викликати в той момент, коли це необхідно. Багато люди роками намагаються вплинути на рішення іншої людини, ось тільки це настільки тривалий процес, що не завжди приносить свої плоди. Саме в такі моменти життя на допомогу приходить магія. Адже, якщо вона здатна очищати енергетику, впливати на любовні почуття, то і довіра вона внесе свій внесок.

  Ось тільки для того, щоб обряд прийшов в дію, ви повинні дотримуватися всіх правил, зазначених в описі магічного ритуалу. Найменше відхилення від «маршруту», або зміна слів заговори, можуть спричинити за собою цілий ряд наслідків. Звичайно ж, нічого поганого ні вам, ні жертві вони не принесуть. От тільки результат може виявитися не тим, який потрібен був. І вам потім доведеться користуватися не магією, а психологією.

  Фахівці рекомендують використовувати магію тільки в екстрених випадках. Якщо ви намагалися вирішити проблему природним шляхом, але зазнали невдачі, то тільки в цей момент можна звертатися до магії. Кожне часте звернення до потойбічних сил негативно позначається на вашій кармі.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: