Сильні заговори від тарганів

Таргани завжди є самими непроханими гостями в будинку. Мало того, що вони приносять дискомфорт, так ще й банально порушують гігієни в житлі. Іноді для їх усунення недостатньо застосування дорогих засобів. Саме тоді в бій іде магія. Підібравши потужний заговір від тарганів, ви назавжди позбавитеся від неприємних комах будинку.

Зміст:

Сильні заговори від тарганів

Заговір від тарганів

Почнемо з малого

Однак, перш, ніж приступати до виконання того чи іншого обряду, ви повинні бути впевненими в тому, що жоден з традиційних методів не може врятувати ситуацію. Для цього необхідно попередньо спробувати позбутися від шкідників традиційними способами: спеціальними засобами або порошками. Коли методи випробувані, можна почати використовувати той чи інший заговір проти тарганів.

Важливим моментом є проведення обов’язкової прибирання та підготовки квартири до виконання ритуалу. Ви повинні залишитися наодинці з собою, після чого ретельно вимити весь будинок, налаштовуючи себе на позитивний результат. Після прибирання приділіть час собі, провівши близько півгодини у ванній. Ви повинні бути чисті і відкриті душею та тілом, щоб магія зуміла допомогти вам.

Залучення тарганами грошей

Багато століть тому існувало повір’я, що позбавлення від тарганів не принесе у ваше житло нічого, крім бідності і нещастя. Тому комах не тільки не виводили, але і заговорювали, вважаючи їх явною ознакою багатою і шикарного життя. Незважаючи на те, що минуло багато часу, а традиції докорінно змінилися, навіть зараз можна спробувати використовувати тарганів для залучення грошей. Для того, щоб зробити це, необхідно зловити комаху в ліву руку і промовити такі слова:

«Нехай добро в моєму будинку водиться, а таргани навстіж не ломляться. Зібрати багатство в домі бажаю, допомогти тобі наказую. Амінь».

Інший варіант, який, за словами мудреців, приносив гроші і достаток, порушувалося під час святочної тижня. Для ритуалу потрібно вимкнути в квартирі світло і дати главі сімейства слово:

«Як тарганів греблю гати, так нехай у нас в будинку стільки грошей стане».

Після включення світла, необхідно перерахувати з’явилися комах. При їх великій кількості рік можна вважати вдалим і прибутковим.

Використовувати чи ні подібний заговір проти тарганів, вирішувати вам, адже зараз їх присутність в будинку не викликає колишньої радості. Тому далі вам будуть представлені варіанти того, як позбутися від тарганів раз і назавжди.

Відомі заговору з предметами

Існує кілька варіантів заговорів проти домашніх шкідників. Для кожного з них вам буде потрібен додатковий атрибут, який можна знайти в будь-якій квартирі або будинку хорошої господині.

 • Заговір з віником. Для проведення обряду знадобиться покупка нового віника. Щоб заговір спрацював, ви повинні дочекатися світанку, повернутися обличчям до сонця, взяти необхідний атрибут у праву руку, і сказати: «Сонечко сходить, до мене сила слова приходить. Віник могутній, віник колючий, як рок долі гримучої. Вимітаю їм за поріг нечистоти, яким не судилося повернутися відтепер. Мітла, метлушка, доля-судьбинушка, допоможи проти шкідників домашніх успішну боротьбу провести». Не поспішайте викидати віник, а користуйтеся ним до тих пір, поки це буде можливо. Коли він вичерпає себе, спаліть його, примовляючи: «Спасибі за службу почесну, розчиняю тебе у вогні могутньому».
 • Ритуал з використанням огірка. Заговір проти тарганів на їжу вважається успішним і ефективним. Все, що вам потрібно: один огірок і ніж, яким необхідно розрізати овоч на 3 рівні частини. Виконавши необхідні дії, можна приступати до заговори, стоячи над огірком: «Сусідів шестиногих, сусідів вусатих з дому я виганяю, сусідства такого я більше не бажаю. Мій дім вам більше не радий, забирайтеся геть, біжіть навмання. Зла на мене не тримайте, огірочка смачного їсти. Може тобі показати дорогу до будинку ситому, заможного, шикарному». Зібравши залишки огірка в купу, промовте: «Огірочок в землю гнити відправляється, від тарганів мій будинок позбавляється. Як сказала, так тому й бути!».
 • Позбутися від тарганів будь-яким з цих методів просто. Вірте в свої сили, і все вийде в якнайшвидшому часі.

  Що кажуть про тарганів відомі чарівники?

  Заговір від тарганів були розроблені не тільки народною мудрістю, але й відомими цілительками сучасності. Заговір Степанової, відомої, як народна цілителька зі стажем, користуються в господарстві і побуті особливим попитом. Щоб позбутися від комах вам знадобиться чорна сіль, куплена в четвер, і трішки свяченої води. Дочекавшись ночі, необхідно розсипати по 3 щіпки солі в кожен кут квартири.

  Текст, який потрібно буде читати:

  «Як чистий четвер, так і дім мій від нечистоти очищений. Сіллю білою та сірою землею тарганів виганяю. Йдіть геть з дому і не поминайте зворотну дорогу. Амінь (тричі)».

  Прочитавши заговір, обійдіть всі кути заново, бризкаючи в кожен святу воду. Сіль повинна залишатися в кутах протягом 9 днів. Якщо вірити Степанової, то такий спосіб допоможе швидко і назавжди усунути прусаків.

  Поради про те, як позбутися від тарганів, дає і цілителька Горпина. Вона говорить, що достатньо зловити шкідника, піднести до найближчого болота, випустити і сказати:

  «Від болотних вод, від змій подколодных, від жаб мерзенних зло до вас приходять, з дому мого вас відводить. Трясовина бездонна, болото чародейное вас у свої мережі затягує. Бути вам сусідами жаб і жаб. Амінь».

  Наступний сильний ритуал вважають найефективнішим. Для його виконання потрібна чаша святої води. Після встаньте в центр будинку, поклоніться і перехрестіться. Слова повинні бути такими:

  «Всемилостивого Господа прошу, свою волю над твариною живою надати і тарганів з дому зігнати. Тварі дрібні все життя рабі твоїй (ім’я) зіпсували, спокою від них ні дня не було. Молю воїнством своїм неосяжним відігнати нечистот подалі. Амінь (тричі)».

  Прочитайте молитву «Богородице» 3 рази і збризкайте всі підлоги будинку водою.

  Заговір від відомих цілительок також легкі у виконанні і не вимагають особливих магічних навичок. Будьте відверті і розкуті, щоб відчути їх силу.

  Як захистити свій дім?

  Якщо ваш будинок досі не стикався з подібною проблемою або ж заговори, нарешті, допомогли, то необхідно очистити енергетику будинку, зміцнивши його внутрішню чистоту і збереження. Тому важливо закликати до допомоги духів-охоронців будинку, які і відповідають за необхідну енергетику, оберігаючи гніздечко від нечистот. Щоб «задобрити» парфумів необхідно періодично проводити ритуал, спрямований на очищення вашого будинку. Він повинен включати в себе такі етапи:

  Роблячи вологе прибирання, використовуйте трохи четвергової солі, яка має потужну енергетику і сильні очищаючі властивості. Використовувати заговір від тарганів може кожна людина, втомлений вести безглузду боротьбу. Для прочитання заговорів краще дочекатися святих свят – Хрещення, Успіння або Великодня. У ці дні сила магії надзвичайно висока. Якщо такої можливості немає, то вибирайте будь-який відповідний вам день, уникаючи період посту.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: