Сильні заговори від герпесу

Якщо ви часто більше, то знаєте, що таке герпес. Він проявляється в ті моменти, коли людина має слабкий імунітет. Особливо він проявлятися тоді, коли людина страждає підвищеною температурою. Частими місцями його прояву є особа. Це може бути, як ротова порожнина, так і шкіра обличчя. Вигляд їх досить звичайний. З’являється невелика рана, яка наповнена рідиною.

Зміст:

Сильні заговори від герпесу

Заговір від герпесу на губах

Рани супроводжуються болем і свербінням. Неприємно те, що навіть після повного одужання від застуди, герпес все одно залишається. Якщо вам знайоме це все, і ви часто стикаєтеся з даним захворюванням, то використовуйте заговір від герпесу.

Коли немає сил терпіти

Сенс таких заговорів від герпесу на губах полягає в тому, що вони просто допомагають у швидкому темпі позбуватися прояви цього захворювання. Якщо всі дії будуть проведені правильно, то від герпесу навіть слідів не залишиться. Ви зможете швидко позбавитися від цієї неприємної хвороби, яка так ускладнює життя, адже з ранами на обличчі страшно вийти з кімнати, не кажучи вже про прогулянки на вулиці. А, якщо людині потрібно терміново йти на роботу, то тут постає питання про те, як швидко позбутися від цього прояву.

Медицина вже давно знайшла рішення даної проблеми, і випустила велику кількість медикаментів. Ось тільки не завжди вони допомагають у вирішенні такої неприємності. А, якщо прогрес і є, то повного одужання потрібно чекати кілька тижнів. Проблему можна вирішити, як медичним способом, народним способом, так і магічним.

Атрибути заговори

Заговір проти герпесу може проводитися по-різному кожним людиною. Його легко проводити самостійно в домашніх умовах. Потрібно лише заздалегідь вибрати підходящий варіант, і підготувати необхідні атрибути. Нижче розглянемо більш детально основні з них.

 • Чиста вода. Ви можете користуватися, як джерельної, так і колодязною водою. Головне, не беріть воду з-під крана. Вважається, що вода забирає на себе весь негатив. А, якщо ще використовується молитва, то це тільки посилює результат.
 • Предмети одягу. Саме краю власного одягу, які нагріваються над вогнем, рятують від герпесу.
 • Сухі рослини. З них зазвичай вариться зілля, яке потрібно пити. Важливо вибирати трави, які добре між собою поєднуються. Можна навіть не проводити молитви. Результат і так незабаром проявиться.
 • Продукти харчування. Енергетика їжі настільки сильна, що вона просто поглинає енергетику хвороби. Саме тому герпес так швидко зникає після таких ритуалів.
 • Живі рослини. З них теж добре готувати відвари, які п’ють замість чаю.
 • Предмети гігієни.
 • Список можна продовжувати нескінченно. Кожен народ використовує свої атрибути, причому в різній кількості.

  Самий простий обряд

  Для швидкого позбавлення від герпесу існує такий ритуал. Проводити його краще всього в ванній кімнаті, після прийняття душу. Потрібно, щоб дзеркало було запітнілим. Водіть пальцем по дзеркалу, а залишками крапель на пальці потрібно помазати герпес. Краще всього виконувати обряд правою рукою.

  Заговір герпесу на губах читати треба так:

  «Вожу рукою по спітнілого склу. Воно прозоре. Відображення моє буде нескінченним. Болячку хочу видудлити, всю вологу з неї витягти. Волога притягає вологу. Ні краплі води в рані не повинно залишитися. В землю нехай піде хвороба, і більше ніколи до мене не приходить. Мені дуже шкода. Мої слова звучать остаточно. Ніколи їх ніхто не зможе змінити. Тільки моє бажання має вагу. Амінь».

  Заговір від герпесу, як можливість вирішити проблему

  Ця заговір проти герпесу ви можете читати самостійно в домашніх умовах. Для цього не потрібно звертатися за допомогою до магів або цілителів. Цей спосіб простий, але водночас дієвий. Низом спідниці або сукні доторкніться до герпесу, і читайте заговір.

  «На моїх губах з’явилася болячка. Я ходжу по будинку постійно, напрям моїх рухів постійне. То правий кут, то лівий кут. Герпес нехай не зможе на моїх губах знайти собі місця. Хай зникне назавжди, і більше ніколи мене не турбує. Цілий вік не повинна хвороба мене турбувати. Нехай мої слова звучать далеко. Їм судилося збутися. Амінь».

  Обряд на чисту воду

  Візьміть посуд зі срібла або глини, і наберіть туди чистої води. Тепер потрібно читати заговір:

  «Хмари проявляються в небі завжди. Туман огортає землю вранці. Нехай разожжется небесний вогонь, і забере з мене, раби Божої (ім’я), усі хвороби. Нехай вогонь спалить її дотла, щоб вона не приносила мене незручності. Хмари завжди мають білий колір, туманний дим прозорий. Бажаю, щоб мої уста стали чистими, без ран. Нехай мій герпес зсохне, щоб більше ніколи не турбував рабу Божу (ім’я). Собі хочу зробити краще, і позбутися від прояву хвороби. Ніколи йому не повернутися на мої вуста, на мою шкіру. Амінь».

  Тепер швидко осушіть посуд. Причому глотки повинні бути маленькими. Результат не змусить себе чекати. Незабаром ви забудете про це неприємне захворювання.

  Ритуал на яйця

  Читати заговір потрібно два рази на добу. Перший раз, як тільки прокинулися, а другий раз перед тим, як лягти спати. Розбийте сире яйце, і дістаньте з нього невелику кількість плівки. Прикладіть плівку до зараженому місцем, і читайте заговір.

  «На столі постелила я чисту скатертину. Вона захищає мій стіл від забруднень. Цією плівкою я покрила хворе місце, щоб вона ввібрала в себе всю заразу. Ніякі заїди більше не повинні виявлятися на моєму тілі. Курча знищує все погане, хай же він знищить і мою хворобу. Нехай жодного сліду не залишається від герпесу. Щоб ніщо мені не нагадувало про те, що я страждала цим захворюванням. Вимовляю слова від чистого серця, із чистими помислами. Амінь».

  Заговір від хвороб на губах

  Вам знадобиться гребінець і ножиці. Покладіть їх поруч один з одним. Гребінець беріть ту, якою щодня прочісують волосся. Тепер починайте читати заговір. Молитва повинна звучати від чистого серця:

  «Хвороба нехай перекинеться на тварину. Тільки нехай від мене піде. Немає більше сил боротися з нею. Якщо не може, то нехай піде в дрімучий ліс, або порожнє поле. Там і місця більше, і волі більше. Відійди від мене, не покинь мене. І більше не повертайся. Тебе тут ніхто не чекає. Амінь».

  Тепер герпес обдайте хрестом, і знову обговорить молитву:

  «Хрестом тебе я заговорюю, від себе навіки проганяю. Йдіть від мене назавжди, і ніколи не повертайтеся. Не бажаю мати з вами справу, мені ще дорого моє тіло. Псувати його не дозволю, краще я вас звільню. Амінь».

  Проводиться ритуал, незалежно від місячної фази, або часу доби. Ви можете проводити його в домашніх умовах самостійно тоді, коли вам буде зручно.

  Дієва молитва

  На столі, з ранку, має лежати вершкове масло. Мастіть масло на хворе місце, і при цьому потрібно читати наступну молитву:

  «Матір Божа вранці добувала молоко у корови. Верхівки з молока прибирала, і в олія їх перебивала. Порадила мені намазати хворе місце цим маслом, щоб болю більше ніколи не було у раби Божої (ім’я). Потрібно мазати до тих пір, поки вони повністю не висохнуть. Як тільки їх засушити, так відразу і пропадуть. Один раз проведу обряд, і більше ніколи не проявитися їм на моєму тілі. Амінь».

  Ритуал на талу воду

  Перш, ніж приступити до виконання обряду, приготуйте талу воду. Візьміть будь-яку тканину, тільки обов’язково чисту. Просочіть її водицею, і тримаєте над вогнем до повного висихання. Те місце, яке найбільше нагрілося, прикладіть до герпесу. Тепер треба читати молитву.

  «Я знищую свої болячки вогнем. Поки тепло не пропаде, болячка на мені живе. Як тільки я остужу, так відразу їй дорогу від мене вкажу. Нехай моє тіло і особа не страждає від негарних ран. Нехай все перенесеться на кут ганчірки, а я кину її за кут будинку. Нехай тварини її розтягнуть. Таке моє найзаповітніше бажання. Амінь».

  Після повного охолодження тканини, швидко позбавтеся від неї. Вона не повинна перебувати на території вашого будинку або двору. Не рекомендується виконавцю їсти або пити до настання ночі. Всі ці заговору добре допомагають у разі генітального герпесу.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: