Ріп’яна маска для краси і сили волосся

Ріп'яна маска для краси і сили волосся

Маски для волосся на основі олії будяків — одне з найбільш затребуваних засобів в домашній косметології. Використання в процедурах догляду за шевелюрою масляного екстракту будяків здатне повернути кожному волоску на голові здоров’я і силу, зробити волосяний покрив більш густим і блискучим.

Ефірне реп’яхову олію застосовують в самих різних масочний складах: і для росту волосся і проти надмірного випадання волосся, як засіб загального догляду.

Чому ж цей натуральний продукт так корисний для волосяного покриву голови людини, як його добувають, і які маски з реп’яхової ефіру вважаються найбільш ефективними — будемо розбиратися детально і поетапно.

Зміст:

  • Що являє собою масло реп’яха
  • Кілька слів про склад олії будяків
  • Готуємо масло реп’яха в домашніх умовах
  • Використання масляного концентрату будяків в домашній косметології
  • Що являє собою масло реп’яха

    Продукт отримують з коренів однієї з різновиду лопуха — лопуха великого або в простолюдді будяків, звідси виникає і назва масляного концентрату. Для виготовлення ефіру беруться коріння рослини, в яких сконцентровано максимальну кількість природного соку.

    Коріння піддають холодному віджиманню, і такий спосіб отримав назву масляної екстракції. Унікальність реп’яхової продукту в тому, що його видобувають саме з коренів, тоді як у інших рослин для тих же цілей відбирають стебла, плоди і квіти.

    Збирають коріння лопуха великого для отримання олії ранньою весною або ж пізно восени — в ці періоди року концентрація корисних речовин в рослині досягає свого максимуму.

    Віджатий сік рослини додатково наполягають на інших видах рослинних масел, з підвищеною жирністю — оливковій, арахісове, мигдальному і тому кінцевий продукт виходить густим, з красивим золотистим відтінком і характерним ароматом.

    Реп’яхову олію — одна з найбільш доступних за ціною різновидів ефірних масляних складів, але це не применшує його достоїнств і користі в області косметичного догляду.

    Кілька слів про склад олії будяків

    В ефірному масляному продукті з коренів великого лопуха можна знайти вітаміни А, В, С, Е, які за необхідне всім природним покривом людського тіла:

    Завдяки наявності всіх цих вітамінів високий ефект має реп’яхова відновлює маска від випадіння волосся.

    Також в ефірі будяків є протеїни, дубильні речовини, жирні кислоти, антиоксиданти, корисні рослинні кислоти, солі мінералів і бета-каротин. Всі інгредієнти в сукупності надають потужний ефект на оздоровлення шевелюри і повертають волоссю здоровий вигляд, блиск і силу.

    Ще одним плюсом концентрату з коренів великого лопуха є той факт, що його легко виготовити в домашніх умовах. Як це зробити — розповімо в наступному розділі статті.

    Готуємо масло реп’яха в домашніх умовах

    Для приготування корисного концентрату в умовах будинку вам будуть потрібні: приблизно 200 грам свіжого кореня рослини і повний стакан будь-якого іншого рослинної олії з високим відсотком жирності. Ідеально підійдуть олії оливи, кунжуту, арахісу, мигдалю або кокоса.

    Подрібніть коріння лопуха і залийте їх підготовленим масляним складом. Акуратно перемішайте, не збовтуючи і не збиваючи, і помістіть в закриту ємність. Наполягати концентрат потрібно в темному місці близько 30 діб. Після закінчення терміну дістаньте ємність, процідіть через дрібне сито і перелийте в більш зручну тару. Втім, купити ефір будяків можна недорого і в будь-якій аптеці.

    Увага: купуйте чистий продукт, а не наведені доглядають склади, в які часто виробники додають непотрібні і шкідливі компоненти. З чистого базового продукту ви легко приготуєте маску будь-якого уходовой призначення, і в ній гарантоване не буде шкідливих хімікатів.

    Використання масляного концентрату будяків в домашній косметології

    До слова, з концентрату лопуха зовсім не обов’язково виготовляти масочний склади, при нормальному стані шевелюри досить регулярно втирати продукт в шкіру голови і обробляти їм кінчики волосків. Курс масок рекомендується при наявності серйозних проблем з волосяним покровом — при ламкості волосків, їх надмірної сухості, при рясному випаданні.

    Ріп’яна маска також може надати корисну дію на ріст волосся — після курсу процедур запускаються процеси відновлення в волосяних цибулинах і як наслідок — волоски починають відростати швидше.

    Справитися з втратою волосяного покриву допоможе наступний склад на основі продукту з коренів реп’яха: візьміть повну столову ложку концентрату і розмішайте з однією чайною ложечкою свіжого меду. На волосся маску не завдають: обробляється сумішшю виключно шкіра голови, адже суть процедури запустити процес оздоровлення в фолікулах.

    Рекомендований час для впливу — 30-40 хвилин, при цьому голову слід обернути целофаном, а зверху утеплити рушником. Змивають склад проточною водою без використання шампунів і ополіскувачів.

    Для росту волосся допоможе наступна реп’яхова маска на базі олії будяків:

    При використанні реп’яхової ефіру в масочний складах для його більшої ефективності в процесах оздоровлення волосся, слід дотримуватися деяких правил, з якими буде непогано ознайомитися перед початком курсу процедур.

    Не використовуйте для масок і втирання в шкіру холодний концентрат. Обов’язково злегка прогрівайте масляний продукт на водяній бані — при нагріванні корисні властивості ефіру посилюються. Надмірного нагрівання масло під сумнів не потрібно — досить розігріти його до температури тіла.

    Якщо ви використовуєте масло в якості притирання — шевелюру обов’язково попередньо вимийте, злегка підсушіть і розчешіть. Втирайте ефір в злегка вологі коріння і намагайтеся розподіляти його рівномірно.

    Важливо нагрівати масло реп’яха не тільки перед нанесенням на голову, але і створювати термічний ефект на весь час дії маски. Для цього на оброблену шевелюру надягайте купальну шапочку або спеціальну шапочку для косметичних процедур і зверху вкутуйте махровим рушником.

    Ефірний продукт лопуха іноді буває важко змити з волосся, так як він володіє значною жирністю. В цьому випадку допоможе маленька хитрість: наведіть солоний розчин з малою концентрацією і цим розчином промийте волосся.

    Найбільшого ефекту від процедур з масляним концентратом лопуха можна домогтися, якщо не просто наносити його на корені і шкіру, а при цьому ще й масажувати проблемні зони. Масаж можна робити як руками, так і спеціальними інструментами. Здоров’я і сили вашим локонам!

    Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: