Прості заговори на виконання бажання

Прості заговори на виконання бажання

Заговори на виконання бажань — одні з найпопулярніших ритуалів на сьогодні. У чому ж секрет такої популярності? Справа в тому, що, коли не виходить домогтися успіху власними силами, люди звертаються за допомогою до магії, яка допомагає подолати перешкоди.

Зміст:

Як зробити так, щоб заклинання подіяло?

Перш за все, необхідно визначити правильну дату проведення ритуалу. У деяких заговірх існує чітко встановлена ​​дата, яку ні в якому разі не слід змінювати. Однак в інших випадках дана інформація не вказується, а значить, потрібно користуватися загальними правилами. Отже, спочатку потрібно визначити, яку мету ви переслідуєте. Якщо хочете від чогось позбутися, робіть ритуал на убуваючий місяць, якщо придбати — на зростаючу. Повний місяць — момент піку магічної енергії, все заговори знаходять особливу силу. Дні тижня також грають свою роль, тому потрібно дивитися, який із них найбільш відповідає вашим планам.

Коли ви читаєте заклинання не треба хвилюватися або, навпаки, ставитися до цього безтурботно. Будьте спокійні і сконцентровані на результаті. Підготуйте все необхідне, щоб воно було під рукою. Довіряйте своїм відчуттям!Якщо ви не хочете робити це сьогодні, або, наприклад, вам здається, що потрібно щось змінити в ритуалі, довіртеся себе. Хоча, звичайно, якщо ви новачок в цій справі, краще дотримуватися приписів.

Не очікуйте негайних результатів! Найкраще, якщо ви про нього на час забудете. Інакше ви не дасте вашим бажанням збутися, будете продовжувати накачувати його силою. Заспокойтеся, все неодмінно збудеться, хоча, можливо, на це буде потрібно більше часу, ніж ви б хотіли. Не рекомендується обговорювати ритуал з ким-небудь до того, як бажання здійсниться.

Заговір на виконання бажання на день народження

Як відомо, день народження — прекрасний час для проведення деяких особливих обрядів. Прекрасно в цей день працюють також заговори на виконання бажання. Щоб провести цей ритуал, ви повинні точно знати, коли ви народилися. Якщо ви не знаєте точного години народження, робіть ритуал на сході чи на заході. Отже, для початку вам потрібно купити 3 білих свічки. Бажано, щоб вони були воскові, а не парафінові. Слід пам’ятати і про заговори на гроші в день народження.

У призначену годину ви повинні пройти в кімнату, де ви спите, загадати бажання і переплести свічки, тримаючи їх біля грудей. Після цього необхідно поставити свічки на блюдце на білій скатертині, і, повернувшись на схід, голосно і чітко сформулювати своє бажання. Не виходьте з кімнати і нікого не впускайте, поки свічки не згаснуть самостійно. Для здійснення бажання збережіть блюдце і скатертина до наступного дня народження.

«Лавровий лист»

Час проведення: молодий місяць.

Предмети: кілька лаврових листочків, ручка з червоною пастою, папір.

Спочатку потрібно написати своє бажання і вимовити його тричі, потім згорнути аркуш паперу три рази і покласти туди лавровий лист. Вимовте бажання ще три рази і покладіть папір у криївках, то його ніхто б не бачив. Кожним вранці промовляти своє бажання до того моменту, поки воно не здійсниться. Коли це станеться, спаліть листок паперу з лавром. Залежно від характеру бажання, лавровий лист можна замінити на:

«40 свічок»

Фаза місяця: зростаюча.

Час: з 00.00 до 03.00.

Предмети: 40 нових церковних свічок, ціле дзеркало, натуральна тканина червоного кольору.

Поставте всі свічки на підставку, покладіть її на підлогу. Навпаки має стояти дзеркало. На ньому не повинно бути ніяких тріщин, інакше сила буде витікати. Запалюєте свічки і просите про виконання вашого бажання. Не можна використовувати свічки, що вживалися раніше. Говоріть, як ваше бажання важливо для вас, як воно буде виконуватися. Ви повинні щиро хотіти цього! Візуалізують, як це станеться, у всіх деталях. Вам потрібно продовжувати робити це, поки свічки не згорять. Після того, як вони згаснуть, підійміть дзеркало і обмотайте його тканиною, бажано червоного кольору. Тепер воно буде генерувати енергію. Коли ви будете сповнені сил, візьміть його в руки, уявляйте, як ваша сила перетікає в дзеркало. Воно буде збирати силу для здійснення бажання. Результат слід очікувати не раніше, ніж через місяць.Не давайте нікому в руки дзеркало! Не згадуйте про ритуал, поки бажання не збудеться.

«Сім закрутити»

Фаза місяця: зростаюча або повний місяць.

Час: без різниці.

Предмети: аркуш паперу, одна свічка.

Отже, загадайте бажання. Тепер необхідно зробити 7 «закрутити» на свічці, так що купите м’яку свічку. Важливий також і колір свічки, наприклад, білий — це універсальний колір, він підходить до будь-якого випадку, червоний — любов, пристрасть, енергія, сила, зелений — перш за все гроші, здоров’я і т. д. Після цього потрібно написати бажане на папері і покласти її під свічку. Буде непогано, якщо ви видряпав на свічці що-небудь, що символізує ваше бажання. Напишіть назву того, чого ви хочете, або ж намалюйте малюнок, який, на вашу думку, відображає бажане. Запаліть свічку і, дивлячись в її полум’я, постарайтеся в найдрібніших деталях уявити те, що вам потрібно. Відчуйте емоції, як ніби ваше бажання вжевиповнилося. Уважно стежте за тим, як згорають закрутити, не дайте прогоріти сьомого. У цей момент візьміть папір з-під свічки і спаліть в її полум’я. Не рекомендується гасити свічку, краще дати їй догоріти самої.

Пам’ятайте, що все в світі відбувається не випадково. Так що, якщо ви потрапили на цю сторінку і прочитали ці заговори, значить так мало статися. Можливо, це буде початком вашого Шляху. Успіхів!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: