Найнеобхідніші заговори на захист

Найнеобхідніші заговори на захист

Заговори на захист є абсолютно необхідною річчю, якщо ви збираєтеся займатися магією. Сумно, що деяким людям доводиться упевнитися в правильності цього твердження на власному досвіді. У цій статті ви знайдете найрізноманітніші способи захисту: від найпростіших до досить складних.

Зміст:

Вогняний і водний заговори на шпильку

Вогняний Перш за все потрібно взяти свічку. Важливо, щоб вона була воскова, а не парафінова. Після цього візьміть шпильку. Капніть воском в вушко шпильки, яке знаходиться на протилежній стороні від вістря. Скажіть:

«БуЛавочка гостра, проткни зле голкою, відійшли від мене геть. Вогнем слово заклинаю, залізом слово закріп».

Тепер прикріпіть її вістрям вниз на вивороті вашого одягу. Водний Спочатку потрібно набрати в скляну чашку невелику кількість води з колодязя або струмка. Покладіть шпильку в посудину на добу. Вийнявши, прочитайте заговір:

«Захисти мене шпилька від злого ока, бісівських отродий та іншої зарази. Зло все прибери, недобрих людей відверни, порчі-приворот відверни, мене обереги».

Пам’ятайте, що час від часу шпильки потрібно міняти, так як вони вже виконали своє призначення і увібрали в себе негативну енергію.

Дзеркальна захист

Потрібно зауважити, що дзеркальний щит — один з найсильніших заговорів на захист, але він також може бути і вельми небезпечний, якщо не впоратися з проведенням ритуалу. Так що, будьте обережні, вибираючи цей обряд.

Його можна проводити в усі дні тижня, за винятком вівторка. Фаза місяця також не має значення. Для початку потрібно придбати два дзеркала в різних місцях. У першому місці здачу можна брати, у другому — обов’язково візьміть. В цей же день, як тільки проб’є північ, поставте навпроти два дзеркала і запаліть по свічці перед кожним дзеркалом. Потім потрібно прочитати сім разів заговір:

В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Заговорюю я тіло біло. Закріплюю його міцніше сталі і булату. Міцніше всякого розжареного укладу. В’яжу я ту невидиму пасмо, Щоб ніхто раба Божого (ім’я) не міг взяти: Ні справою моторним, ні словом замовних, Ні через піч, ні через свічку, Ні через святу воду. Зі мною святі апостоли оберіг читають, Дитя моє від ворогів затуляють: Микита-столпник, Гавриїл-архангел, Михайло-архангел, Георгій Хоробрий, Іоанн Предтеча і Спас Милостивий. А хто до моїй дитині підступиться, підійде. Той від мого замовного слова не піде. Небо моїх слів, Земля моїм справах. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Потім покладіть на ліве від вас дзеркало білу натуральну тканину. Поріжте праву долоню і капніть на праве від вас дзеркальце. Кров треба втирати за годинниковою стрілкою, одночасно шепочучи заговір:

«Душу приховати, тіло зберігати, кров’ю велено, семи мужами, їхніми дієсловами. Що за тридев’ять верст кинуто, то до мене (ім’я) ходом НЕ забите. Се щит надійний. Амінь».

Зніміть матерію з дзеркала, що стоїть ліворуч від вас, і покладіть її на праве. Скажіть наступне:

«Перекладаю, відмикає нашенською молитвою себе від слів, очей, справ сугубних, погибельний відстоюю. Сім слів яко єдино. Хрест косою, дзеркальний, грізного Лікані я, (ім’я), міцно зберігаючи маю. Ганчірка білого, серденько подтелесая, що не моєму тілу, а тряпіновому зро, не мені, а тряпінке. Таке сказання. Амінь».

На тканину необхідно покласти дві ваших фотографії, з’єднані лицьовою стороною разом. Слідом за тим опустіть ліве дзеркальце на матерію, щоб фото лежали посередині між дзеркал. Після цього слід скріпити таким чином, щоб вони не могли зрушити. Замотайте дзеркальця в якесь полотно, і сховайте там, де їх ніхто не зможе побачити.

Захист від заздрісників

Проводження: ніч, до світанку.

Фаза місяця: спадна.

Предмети: листок паперу, свічка фіолетового кольору.

Перш за все запаліть фіолетову свічку. Можна використовувати також свічки білого і синього кольору. Коли вона згорить до половини, напишіть на папері:

«Очі завидющі, руки загребущі, не мене, рабу Божу (ім’я), бачите, не на моє добро зазіхаєте, а в гниле болото потягніться. Дванадцять апостолів, мене захистите, всяку заздрість з мене зніміть. Ворота мої залізні, паркан мій кам’яний. Ключ. Замок. Відповідь полум’яний. Амінь».

Краї цього листка необхідно обвуглити, але не спалювати повністю. Свічку не задував, а загасити за допомогою пальців. Її залишок сховайте там, де його ніхто не знайде. Коли наступного разу ви дізнаєтеся, що вам заздрили, дістаньте листок і спаліть його на полум’я тієї ж свічки, читаючи той же заговір. Попіл розвійте на вулиці. Свічці дайте прогоріти до кінця. Повторити потрібно приблизно через місяць, в той же час.

«Сорок свічок»

Час проведення: за пару годин до світанку.

Предмети: шматочок вугілля або крейди, ніж, срібний хрест, сорок воскових свічок.

Вам потрібно встати рано вранці, поки ще не встало сонце, помитися і розчесати волосся. Вкрай не рекомендується їсти або пити до початку ритуалу. У вас має бути підготовлене місце для проведення обряду, вільний від сторонніх предметів. Після всіх приготувань сядьте в підготовленому місці. Проведіть вугіллям або крейдою коло, намагаючись не відривати руку від статі. Тепер потрібно розставити свічки по колу і запалити їх. Проговорите захисний заговір:

«Як Сонце Червоне зійде, таки мені, рабу (ім’я), в справі моєму пощастить. Ставлю захист білу, божу, від усякого лиха ворожок. Ключ. Замок. Мова. Амінь».

Накресліть ще одне коло срібним хрестом, одночасно читаючи:

«Захист біла, підмога божа, мені на допомогу, ворогові в обрат. Амінь. Амінь. Амінь».

Слідом за тим, візьміть ніж за лезо і перехрестилася ним 12 разів, кажучи:

«Як Сонце Червоне зійде, так і хвацько мене обійде. Амінь».

Не виходьте з кола, поки не наступить світанок. Свічки не тушкуйте, вони повинні згаснути самостійно.

«Вогняний щит»

Це заклинання дасть вам захист від порчі і привороту, а також проклять.

Проводження: ввечері, до 00.00.

Фаза місяця: повний місяць.

Предмети: 3 свічки різних відтінків: біла, жовта, блакитна; світла тканина.

Для початку потрібно розставити свічки у вигляді рівностороннього трикутника, один з кутів якого спрямований в бік заходу. В середині фігури постеліть матерію і вступите на неї босими ногами обличчям до заходу. Не одягайтеся в темне. Тепер закрийте очі і 5 раз прочитайте заговір:

«Вогонь червоний, вогонь ясний, захисти мене від злих нападів, від диявольських наведень. Постав свій щит попереду, постав щит позаду, постав щит з боків, постав щит по низам і по верхам. Зло від щита оттолкнется до мене більше не повернеться. Нехай буде так!»

Деякий час стійте на місці, визуализируя себе всередині великого вогненної кулі. Свічки загасите за допомогою пальців, не задував. Тепер вам слід покласти тканину під подушку і піти спати. Ці ж свічки можна взяти ще раз для цього ритуалу через півроку.

Якщо ви хочете провести будь-який ритуал, Вам необхідний захист, щоб, в разі чого, відкат був набагато слабкіше або його не було зовсім. Не нехтуйте цією запобіжним засобом! Краще витратити деякий час і сили на його проведення, ніж потім страждати від наслідків.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: