Молитва від депресії

Молитва від депресії

Депресія — це не просто поганий настрій, такий стан відбивається на здоров’ї людини. Складні депресії призводять до важких захворювань нервової системи. Багато святі угодники за життя страждали таким станом і використовували молитву від депресії і панічних атак.

Яким святих угодників слід молитися

Перш за все, необхідно визначити джерело депресії. Людина може бути в пригніченому стані з різних причин:

Просити підтримки у важкі хвилини відчаю можна у наступних угодників:

При читанні молебню людина може сам визначити внутрішнім почуттям, кому молитися від смутку чи зневіри. Молитву Божої Матері краще читати у ікони «Несподівана радість».

Матрона Московська була сліпою від народження, але це не озлобили її, вона намагалася всім допомогти. Господь подарував їй особливу милість за ваду, вона володіла даром зцілення. До мощей Блаженної Матрони приїжджає багато паломників, і просять підтримки у даний час.

Вважається потужною молитва від депресії і відчаю святого Тихона, відмінна її особливість приватність.

Іоанн Кронштадтський жив в бідності і знав, що таке злидні і відчай. За природою він став замкнутим людиною, але мав глибоке співчуття до бідних людей. Віра в Господа не давав йому впасти духом, він став навчатися грамоті, вступив до духовної академії і став священним служителем. Протягом усього життя завжди і в усьому допомагав людям.

Миколи Чудотворця знають з малих років, він приносить подарунки на день святого Миколая і кладе під подушку. Микола з дитинства вивчав священні книги і цілодобово, перебуваючи в церкві, спілкувався з Господом. Він став наймолодшим священиком, і слава про його мудрості поширилася по всій країні. Він багато читав духовних і наукових книг і відрізнявся від інших високою просвещенностью.

Про допомогу святого люди складали легенди. Батько двох дочок не міг забезпечити їх приданим і вирішив дати добро торгувати їм своїм тілом. Коли Святий Миколай дізнався про це, він потайки підкинув гроші в мішечках в будинок батька і врятував дівчат від ганьби. Тому люди вдаються до молитви від депресії і страху Миколі Чудотворцю у важкі часи.

Святий Трифон з дитинства відрізнявся особливим співчуттям і надзвичайною добротою. Особливо праведник допомагає, якщо неприємності і зневіру заподіяні роботою.

Праведник Єфрем вважав, що неробство і лінь таїть небезпеку, а смуток порок, який прирікає на песимізм і заперечує зміни на краще. Головними чеснотами святий називав смирення, терпіння і любов.

Як правильно молитися

Звичайно, істотну допомогу надасть відвідування місць поховання і дотик до мощів святих. Проте не кожна людина це може дозволити. Кращим варіантом буде відвідування храму і моління у образу святого, щоб отримати моральні сили подолати негаразди і хвороба. Можна молитися про позбавлення від депресії і відчаю за іншу людину. Це буде найвищим проявом любові і співчуття.

Читати молитовні тексти можна вдома. Для цього придбати церковні свічки і ікону святого, якого будуть читатися молитви. Не слід засмучуватися, якщо відразу зміни не настануть, для будь-якої хвороби потрібен час.

Життя це безцінний дар і необхідно дякувати Господу за кожну хвилину, проведену на землі. Завжди треба жити з відчуттям, що це день прекрасний і може бути останнім. Як то кажуть, найкращий день був сьогодні.

Ось текст сильної молитви Димитрія Ростовського, яку читає при депресії:

Боже, Отче Господа нашого Ісуса Христа, Отець щедрот і Бог усякої втіхи, що втішає нас у всякому горю нашому! Утеши каждаго скорбящаго, опечаленнаго, отчаявающагося, обуреваемаго духом зневіри. Адже кожна людина створена руками Твоїми, навчений премудрістю, звеличений правицею Твоєю, прославлений благістю Твоєю… Але ось відвідані ми нині Отецькими Твоїм покаранням, короткочасними скорботами! — Ти співчутливо наказавши тих, кого любиш, і милуєш щедро і погляне на їхні сльози! Отже я покараю, помилуй і утоли печаль нашу; преложи скорботу на радість і радістю розчини печаль нашу; здивуй на нас милість Твою, чудовий в радах Владико, Незбагненний в долях Господи і благословенний в діла Твої навіки, Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: