Молитва сорокоуст за здоров’я, текст молитви

Молитва сорокоуст за здоров'я, текст молитви

Значення поняття «сорокоуст» нерозривно пов’язане з кількістю сорок. Сорок днів поневірявся по пустелі з народом Ізраїлю Мойсей і стільки ж молився, сорок днів знадобилося піднесенню Ісуса Христа на небеса. Тому ця традиція увійшла в життя людей, і читають вдома текст молитви сорокоуст за здоров’я сорок днів.

Що таке молитва сорокоуст

Сорокоуст це особлива молитва на будь-яку потребу. Практикується здійснення обряду, як до живих, так і померлих людей. Душа новопреставленого знаходиться на землі і в цей період замолюють гріхи померлого, але здійснити обряд можна і після смерті в будь-який час.

Також замовляють сорокоуст про здоров’я священним служителям перед літургією або під час її, при читанні псалтирі і при молитвах. Особливий молебень за здоров’я включає в себе успіхи, матеріальний добробут, набуття душевного спокою. Обмежень у цього обряду немає, крім виключення для нехрещених людей. Замовити сорокоуст можна на сорок днів, півроку і рік.

Як правильно замовити сорокоуст за здоров’я в 3 церквах

Щоб очиститися від негативу слід замовити сорокоуст за здравіє в трьох храмах. Число три асоціюється зі Святою Трійцею. Для обряду необхідно вибрати три церкви розташовані недалеко один від одного. Якщо для звичайних випадків, то досить одного храму. У важкої і тривалої хвороби краще застосувати потрійний обряд.

До церкви приходять до літургії, одягаються скромно і не помітно. По закінченню служби пишуть записку і подають в церковну лавку. У записці вказується ім’я при хрещенні. На початку вказують «за упокій» або «за здравіє». Відзначається: немовля, воїн, новопреставлений, хворий, дітям до семи років «отрок». У храмі можна робити пожертвування.

При читанні сорокоуста слід дотримуватися посту, відмовитися від м’ясних і молочних продуктів, а також відвідувати храм і бути присутнім на службах. Сорокоуст замовляють тільки для хрещених людей.

Під час читання особливої ​​молитви відбувається енергетична очищення людини на духовному рівні, а, як відомо, фізичні хвороби пов’язані з духом людини. При читанні сорокоуста за здоров’я в 3 церквах його сила потроюється.

Для особливої ​​молитви існують обмеження, і треби церквою не приймаються:

В яких випадках замовляють особливий молебень:

Дуже важливо замовити особливий молебень для недоброзичливців і ворогів. Допомагає змінити ставлення озлобленості людей на доброзичливість. Щире побажання фізичного і духовного здоров’я в молитві чинить знаки. Через час той, хто замовив сорокоуст, відчує зміни і внутрішню душевну гармонію.

Ви можете ще читати щодня молитву за задравіе Богоматері:

Про Пресвята Пані Владичице Богородице! Споруди нас, рабів Божих (імена) з глибини гріховної і визволи нас від внезапния смерті і від всякого зла. Подай, Пані, нам мир і здоров’я і просвіти нам розум і очі сердечні, еже до спасіння, і сподоби нас, грішних рабів Твоїх, Царства Сина Твого, Христа Бога нашого: яко держава Його благословенна з Отцем і Пресвятим Його духом.

При хворобах Господь починає брати участь, з’являться ліки, яке важко знайти, долею хворого займеться досвідчений лікар.

Ось ще одна сильна молитва, текст якої необхідно читати дома 40 днів:

«Про Премілосердий Боже, Отче, Сину і Святий Душе, в нероздільній Трійці поклоняємося і славимий, зглянься милостиво на раба Твого (ім’я), болезнию одержімаго; відпусти йому всі провини його; подай йому зцілення від хвороби; конче вернеш йому ту здоров’я та сили тілесні;

Подай йому долгоденственное і благого житіє, мирні Твоя і премирними блага, щоб він разом з нами приносив вдячні благання Тобі, Всещедрому Богу і Творцеві своєму.

Пресвята Богородиця, всесильним заступництвом Твоїм допоможи мені ублагати Сина Твого, Бога мого, про зцілення раба Божого (ім’я). Всі святі і ангели Господні, моліть Бога про хворого рабі Його (ім’я). Амінь.»

Велику допомогу отримують самотні люди для створення сім’ї, сімейні пари знаходять спокій і злагода, йдуть сварки і розбрат.

Як замовити молебень від ворогів

Перш ніж замовити сорокоуст за здоров’я в 3 церквах від зняття порчі, необхідно сповідатися і причаститися, замовити молебень на освячення води дванадцять разів. Цією водою очищають житло, додають в ємність при прибиранні приміщення, а також під час купання. Злі духовності не раді такому обряду і будуть проявляти протидія, яке виразиться:

Сорокоуст за здоров’я — що це таке, відповідь священика

Багато екстрасенси і маги підхопили ідею особливої ​​молитви і пропонують свої послуги в читанні сорокоуста в семи церквах. Аферисти використовують 7 сорокоуст як засіб від усіх проблем і хвороб, але істинний їх інтерес обдурити людини і заробити на довірі людей.

На думку священних служителів, використання магічних ритуалів вважається гріхом і не допускається. В молитву вкладається звернення до Господа про духовної підтримки. Головним є моління, усвідомлення гріхів і отримання прощення. Ситуація зміниться тільки завдяки щирим прагненням прохача людини.

Багато розцінюють сорокоуст як інструмент здійснення бажання. Але таке ставлення нічого не дасть. Головне це відвідування храму, присутність на службах і молитви.

Існує думка, що особливою молитвою можна нашкодити ворогам, але це не відноситься до православної віри. Господь любить всіх в однаковій мірі, а карає себе лише сама людина. Віра це стан душі спрямована до Бога.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: