Молитва очищення тіла і душі

Молитва очищення тіла і душі

Кожен день людина умивається, чистить зуби і наводить свої речі в порядок, але забуває про душу. Православні люди проводять обряд очищення православними молитвами душі і тіла, а також очищення сімейного древа. Мається на увазі духовне очищення, змита енергетична грязь.

Християнські молитви для очищення душі і тіла

Слово це не просто звук, воно наповнює вібрацією оточення. Можна відчути злі слова, наповнені негативом, в їх надалі поганого самопочуття. Коли слова вимовляються з любов’ю і ніжністю, вони приносять ясність і чистоту в свідомість, душевну гармонію. Єдина і унікальна молитва для очищення, лікування, прощення і покаяння, позбавлення від негативу, порчі і пристріту є «Отче наш», яка:

У Святих творіннях можна знайти поширений і читається на богослужіннях в храмах Великий Покаянний Канон Андрія Критського. Сильнішою в очищенні душі і тіла православна віра вважає сповідь і каяття. Крім «Отче наш» читають молитви: «Богородице, Діво, радуйся», подячну, про прощення родового древа. Будь-яку молитву слід читати кілька разів поки в душі не залишиться гіркоти, образи, розчарування.

«Господь Всемогутній! На Тебе і волю Твою уповаю. Трапилася зі мною, рабом грішним (ім’я) біда. Диявольські прояви не дають душі моєї заспокоїтися. Благослови, Господи, не тримати зла на недругів своїх, і зі смиренням приймати всі труднощі. З честю і Твоєї допомогою знаходити вихід з них. Запали в душі моїй світло, щоб чорнота, її затьмарює, не вплинула. Амінь».

«Господи Іісусе! Допоможи мені, рабу грішному (ім’я) уникнути заздрості людської, негативу в мою сторону і не дай мені вершити свій суд самовільне над грішниками. Гріховні думки відводять мене від віри, і не дають вести життя праведне. Визволи мене від заздрості, помислів нечистих. Віддай, Боже, кривдникам моїм, але визволи їх від страждань, бо діяли вони не по своїй волі, а за намовою диявольському. Амінь».

Молитва від негативного впливу допоможе впоратися зі злістю і ненавистю. Немає гіршого ворога для людини, ніж сама людина. Всі образи накопичуються саме в людській душі і лягають важким тягарем. Тільки в прощення можна знайти порятунок, а не в помсті. Як говорить прислів’я «Хто з мечем прийде, той від меча загине». Молитовний текст змінює простір навколо і долю, захищає від неприємностей, залучає удачу.

У процесі життєвого шляху будь-яка людина переосмислює свої вчинки і поведінка, деякі тиснуть вагою в душі, а голос совісті кличе виправити. Але як це зробити, минув час.

Необхідно просити вибачення у тих, кого образили вільно чи мимоволі. Хорошим днем ​​вважається Прощена неділя. Їли людині важко сказати словами або спілкуватися, можна отруїти СМС. Адже головним для людини є те, як він надходить, простить чи ні ображений це інше питання. Образа це негативна емоція, яка відбивається на душевному та фізичному стані.

Текст молитви на очищення душі і тіла:

«На очищення Вийди, ворог, з рани, вийди, демон, з крові. Ти противник Божий і ангел помсти. Збери свої немочі і залиш храм душі людської, яка до цього часу тебе приймала і гріхами своїми годувала. Більше ти мені не помічник і не підказувач в справах. Душа моя не твоя більш — Вийди геть! Бог мені відтепер помічник, і силою його так спадуть твої мережі з душі моєї і з тіла мого. Яд Хай твоє буде марно, немає на мене управи твоєї, Сатана! Молю я Бога, і він чує мене! Прошу допомоги Всевишнього, і він дає її мені! Розумію волю Божу чистим розумом — дурман твій не приваблює мене. І слухати тебе більше не хочу, і жити з тобою більше не маю волі. По дорозі твоїй та не ступить більше нога моя. Не хочу бачити тебе, не хочу чути тебе. Голки жовчні та не ранять мене, помста твоя не торкнеться мене — душа моя і тіло моє не в твоїй владі, Сатана! Боже, Боже мій, Спаситель і Отець наш в Господі Ісусі Христі! Зніми з мене затьмарення бісівське, бо я взиваю до тебе. Звільни мене від ополчення найглибшого, від сили їх ворожої, від гніву їх злочинницького. Мої очі відкрий до споглядання світла пренебесний, оживи душу, очисти тіло, одухотворити розум, настав на шлях сповнення заповідей твоїх. Визволи від всякого прокляття, страждання і хвороби, про владика всіх. Я ж відтепер обіцяю тобі, рятівник мій, що буду виконувати заповіді твої. Не стану більше служити дияволові злими словами та образами, не стану засуджувати, заздрити, брехати і обманювати. Забуду про помсту і злобу, лукавство і лицемірство і навіть з ворогами буду тихий і мирний на догоду Тобі. Очисти благодаттю твоєю будинок душі моєї. Так постану я чистим і непорочним перед лицем твоїм. Так будеш ти допомогою і захистом моєї, Бог мій, відтепер і навіки. Амінь. Амінь. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: