Молитва оберіг за сина до Ісуса Христа та янгола охоронця

Кожна жінка і кожна сім’я мріють про народження дитини. Якщо жінки не особливо категорично ставляться до статі майбутнього малюка, то чоловіки хочуть більше хлопчиків. Частково це пов’язано з тим, що хлопчик є спадкоємцем і тим самим чоловік підтверджує свій статус самця в суспільстві. Але крім бажання народити сина, батьки хочуть виростити його хорошою людиною, а також захистити від усіх негативних факторів.

Короткий зміст:

Молитва оберіг для сина

Незважаючи на вік дитини, для батьків вона завжди буде маленькою. І для того, щоб захистити сина від усіх життєвих негараздів, можна поставити захист над ним. Молитва оберіг для сина і захисту над ним — це те, чому присвячує себе кожна мати, та й вважається, що саме батьківська молитва за чадо своє несе в собі дуже велику силу.

Найчастіше батьки звертаються з проханням про:

Як читати?

Часто материнські руки порівнюють з крилами ангела, які можуть захистити від будь-якої проблеми, материнські слова здатні підбадьорити у найскладнішій ситуації, очима кожна мати стежить за всіма успіхами й поразками свого чада, а її серце до останнього стуку захищатиме його від будь-якого негативу.

Бажано вимовляти молитовні слова в спокійному стані. Дихання повинне бути рівним. Ваші помисли повинні бути смиренними і чистими. Найголовнішим змістом в ваших словах повинні бути усвідомлені слова, які не містять ні злості, ні презирства, ні відчаю. Ніякі негативні думки не повинні вам заважати, адже мова йде про вашого сина.

Бажано вимовляти слова молитви в храмах і церквах, але можна робити це і вдома. Необхідно пам’ятати про те, що рекомендують вимовляти слова на колінах і виконувати земні поклони. Читати молитви бажано як вранці, так і ввечері.

Найважливіше — це віра в Господа і його прихильність до нас. Якщо ви будете всього дотримуватися, то ваші слова обов’язково будуть почуті.

Молитва за сина

Чому молитва матері діє? Матір до кінця своїх днів пов’язана невидимими мотузочками з дитиною. Її важливість важко переоцінити. Екстрасенси стверджують, що на кожного з нас мати має вплив на рівні тонких матерій. Енергетично дитина – це продовження матері. Саме тому вона може змінювати її долю. І від того, в яке русло вона захоче цю саму долю направити, залежить подальше життя дитини.

Суть полягає в тому, що мати створює навколо дитини своєрідний захисний кокон, який не дозволяє потрапляти в неприємності і направляє всі дії в правильне русло. Навіть на найбільших відстанях молитва оберіг за сина діє. Вважається, що людина, яку благословила мати молитвою, стає невразливою до дії темних сил.

Протягом семи днів читайте молитву благословення вранці і ввечері. Перші результати і зміни, навіть маленькі, підуть вже через тиждень.

«Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері вислухай мене, грішну і недостойну рабу Твою (ваше ім’я). Господи, в ласці Своїй чадо моє (ім’я сина) помилуй і спаси його імені Твого ради. Господи, прости йому всі провини, вільні і невільні, скоєні ним перед Тобою. Господи, направ його на істинний шлях заповідей Твоїх і просвіти світлом Твоїм Христовим, на спасіння душі і зцілення тіла. Господи, благослови його в будинку, біля будинку, в полі, роботі і в дорозі і на кожному місці Твого володіння.

Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим від кулі, що летить, стріли, ножа, меча, отрути, вогню, потопу, від смертоносної виразки і від смерті. Господи, захисти його від видимих і невидимих ворогів, від усяких бід, зол і нещасть.

Господи, подаруй йому зцілення від будь-яких хвороб, очисти від усякої скверни (вина, тютюну, наркотиків) і зніми його душевні страждання і скорботи. Господи, даруй йому благодать Святого Духа на довгі літа життя і здоров’я, здорового розуму.

Господи, дай йому Своє благословення на благочестиве сімейне життя і благочестиве дітонародження.

Господи, даруй і мені, негідній і грішній рабі Твоїй, батьківське благословення на чадо моє у наступні ранки, дні, вечори й ночі, імені Твого ради, бо Царство Твоє, всесильне і всемогутнє. Амінь.»

Кожна мати переживає не тільки за своїх маленьких синів, а й за дорослих. Діти виростають, закінчують навчальні заклади і йдуть працювати. Але ситуації на роботі бувають різні. Що робити, якщо відносини в колективі не складаються? В даному випадку на виручку може прийти певна молитва. Цю молитву має читати ваш син самостійно.

Особиста молитва

У кожної людини є три небесних Ангели, які вказують нам шлях при народженні і після смерті. Один із них — це ангел охоронець, а інші двоє періодично направляють життя у потрібне русло час від часу. Важливо молитися щиро всім трьом Ангелам, аби молитвою відвести від себе неприємності і біди, які можуть трапитися нам на життєвому шляху.

Візьміть три церковні свічки, запаліть їх перед іконою і подумки поговоріть з Богом, але без образ, без злості на людей чи обставини, без найменшого негативу, розкажіть йому про свої проблеми, так би мовити, налаштуйтеся на молитву. Не картайте себе і не звинувачуйте інших, бо навіть Господь говорив про необхідність нікого і ніколи не осуджувати, це великий гріх, не нам бути суддями, а лише Отцю Небесному на великому суді.

З відкритою душею, щиро і спокійно читайте молитву до «Трьох Ангелів» і з часом ви помітите, як ваші проблеми потроху почнуть вирішуватися. Спершу це будуть дрібні негаразди, а згодом і великі проблеми підуть геть з вашого життя. Дуже важливо також читати цю молитву, коли ви чимось налякані, у розпачі, коли маєте погані або тривожні передчуття, коли ви відчуваєте, що вам потрібна Божа допомога:

«Врятуй, Господи, збережи, Господи. Ти призначив мені допомогу від трьох Ангелів, небесних моїх захисників. І дав Ти їм наказ мене оберігати, нікому в образу не давати, від будь-якої напасті берегти, щастя моє стерегти. Так почуйте мене, раба Божого (ваше ім’я), Ангели мої, про допомогу вашу молю, з бідою розібратися хочу. Поставте захисний паркан від землі до небес, за який ніхто не зможе зайти. Перестати боятися хочу всякого люта, розмов поганих, очей злих, слів поганих, хвороб лютих, людей злих і усього нечистого, що на нашій землі є. Всім серцем вірю я, що за вашою спиною, як за надійною стіною. Врятуйте і збережіть мене, раба Божого (ваше ім’я), Ангели. Оберігайте мене від рання і до рання. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

Також пропонуємо вам молитву оберіг для сина персонально до Ангела охоронця, який завжди опікується лише ним і знаходиться поряд на протязі всього життя.

«Волею Господа посланий ти мені, ангел-охоронець, захисник і піклувальник мій. А тому я кличу тебе в важку мить у своїй молитві, щоб оберіг ти мене від великої біди.

Гноблять мене наділені земною владою і немає у мене іншого захисту, крім як влада небесна, яка над усіма нами стоїть і світом нашим управляє. Святий Ангеле, захисти від утисків і образ від тих, хто піднявся на мене. Захисти від їх несправедливості, бо страждаю з цієї причини безвинно.

Прощаю, як Бог вчив, людям цим гріхи їх переді мною, бо то Господь підніс тих, які піднялись над мною і випробовує тим мене. На все те воля Божа, від усього ж, що понад волі Божої, спаси мене, ангел-охоронець мій. Про що прошу тебе в своїй молитві. Амінь.»

Валентина

У мене син дорослий, але я все одно кожен день читаю молитву за його успіх та його здоров’я, яка захищає мого хлопчика від негараздів та злих людей. У сусідки син знаходиться в АТО, вона кожного ранку і кожного вечора читає за нього молитву оберіг матері за сина, адже там, на передовій, Божа допомога потрібна кожному і завжди.

Марія

Можете вважати мене забобонною, але я кожен ранок молю Бога про те, щоб він захистив моїх синів від напастей та від поганих людей. Моя молитва оберіг дещо відрізняється від тих, що є на цьому сайті, адже молитва — це звернення до Бога своїми словами, тому і молюся я не зовсім стандартно. Просто потрібно розмовляти з Богом, він все чує. І будьте щирими та не робіть поганих вчинків, бо не можна грішити кожен день і при цьому просити про допомогу. Раджу усім матерям обов’язково молитися за своїх дітей, бо крім нас вони так сильно нікому не потрібні. Добре, якщо невістка попадеться хороша.

Олеся

Давно взяла за правило кожного ранку читати молитву за те, щоб у мого сина та моєї доньки все було у порядку. Це не займає багато часу, але дуже сильно економить його у майбутньому, оберігає нервову систему, адже я знаю, що мої діти мають захист від Вищих сил. Усім батькам раджу раз на день читати захисну молитву, щоб діти мали добру вдачу. І бажано хоч по великим святам відвідувати церкву, замовляти службу за здоров’я для своїх дітей та рідних.

Анастасія

Читаю молитву до Ісуса Христа кожен ранок. У мене дві дитини, прошу захисту для обох. Було б добре, якби вони самі почали читати молитви, однак сучасна молодь відноситься до цього скептично, доводиться все робити самотужки і сподіватися на те, що цього вистачить.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: