Метод позбавлення від порчі за допомогою викачування яйцем

Позбутися сильної порчі допоможуть спеціальні атрибути – сіль, свята вода і курячі яйця. Викочування порчі яйцем відбувається тільки в тих випадках, коли жертва на собі відчула чуже негативний вплив.

Зміст:

Метод позбавлення від порчі за допомогою викачування яйцем

Викочування порчі яйцем

Викачування яйцем прокляття в домашніх умовах – доступна альтернатива, як швидко позбутися від симптомів порчі і повернути колишню життя. Такий спосіб лікування іноді може врятувати життя порченному людині.

Визначення порчі

Викочування порчі – популярний у сільській місцевості ритуал, про який хоч раз чув кожен чоловік. Простий і доступний обряд використовують кілька століть, щоб швидко позбутися від прокляття. Викочування порчі не шкодить жертві і не приносить їй фізичного болю. Про те, куди подіти використаний шкаралупу, жовток і воду розповість цілительки чи відьми, які практикують такий метод енергетичного очищення.

З дня народження і до смерті чоловік або жінка може постраждати від сил, про які навіть не підозрюють. Викочування порчі або її визначення за допомогою яйця відбувається пізно вночі, без зайвих свідків і роззяв. Техніка пошуку проблем в аурі проводиться схожим чином, але з допомогою додаткових атрибутів.

Яйце – це зародок життя. Чиста енергія, яка не стала живою істотою. Для ритуалу – швидке викочування порчі, використовують будь-яєчко. Яйце курки або будь-якої іншої домашньої птиці допоможе визначити пристріт і швидко його нейтралізувати. В домашніх умовах проводиться магічна діагностика і розшифровка результатів. Якщо витягнути самостійно порчі не вдається, то тлумачення результатів краще залишити професіоналу. Викочувати порчі самому собі небезпечно.

Одними лише молитвами людей від негативної програми не врятується. Якщо у дитини після переляку з’явилися ознаки заїкання або дорослий чоловік або жінка різко змінює поведінку, тоді викочування яйцем найоптимальніший спосіб прибрати можливу порчі. Що означає затемнений білок або жовток? Без порушень правил проведення обряду, будь-які зміни в атрибуті – знак негативу, який необхідно прибирати у найкоротші терміни.

Як боротися з пристрітом?

Викачування яйцем не можна проводити при свідках. Зайві очі і вуха можуть погіршити результат обряду. Порча можуть бути родовими (спадковими), недавніми і сильними з постійною підживленням. Молитвами і яйцем виводиться найважча негативна програма, після якої можна ставити будь-який захист. Вибирається спосіб боротьби з порчі в залежності від симптомів, які встигли проявитися. Відео інструкція допоможе провести ритуал будинку без допомоги досвідченого мага.

Після хвороби білок і жовток покажуть причину недуги. Якщо на людину наведено порчу, тоді і вилікувати захворювання без відворотного обряду не вийде. Важливо дізнатися причину і наслідок, а інакше всі вжиті заходи будуть марною тратою часу і сил. Самому выкатать вроки можна, якщо наведена негативна програма:

Кожен вид прокляття потребує зворотному ритуалі, після якого необхідно ретельно очистити будинок і робочий простір від слідів чорної магії. Білок і жовток – це своєрідні маркери, що вказують на вплив. Для позбавлення від порчі знадобиться провести ще пару ритуалів, особливо для того негативу, який працює тривалий період часу.

Викочування порчі з фото новачком не проводиться, інакше після ритуалу нічого не зміниться. По закінченні обряду перевіряється вода з яйцем. Чисті яйця – добрий знак, а ось будь-які відхилення від норми служать приводом для роздумів. Після обряду людині слід відвідати церкву, сповідатися у всіх гріхах і причаститися. Духовне очищення так само важлива, як і фізична.

Обряд з яйцем

Підготовка до обряду займе трохи часу, але забезпечить людині безпеку і вбереже його від негативних наслідків обряду. Від якості жовтка і білка залежить результат магічної діагностики. Вибираються свіжі яйця з власної курника. Важливо, щоб яйце було ціле, а якщо воно впало, тоді передбачити результат обряду не вийде. Якщо напередодні заготовлене яйце розбилося, це поганий знак, що справи з енергетикою людини йдуть ще гірше.

Проблеми в будь-якій сфері життя можна вилікувати з допомогою обряду викатки, але проводити діагностику і очищення в один день не рекомендується. Убезпечити себе допоможуть спеціально заготовлені амулети або обереги з трав. З допомогою яйця прибираються пухлини, знімається хрест смерті з себе або свого будинку. Використовуючи найпростіший метод, людина отримує стійкий результат. Білим ритуалів потрібно час, перш ніж магія почне працювати, тому чекати полегшення відразу не варто.

Кількість обрядів не обмежується одним ритуалом. Варений або сирий продукт використовують стільки разів, скільки знадобиться для швидкого знищення порчі. Потрібний обряд готується заздалегідь. Здійснювати выкатку краще всього на місяць, що зменшується. У такі дні люди позбавляються від шкідливих звичок і чужого впливу негативу. Обряд з яйцем вважається найнадійнішим для домашнього проведення.

Кожен випадок наведеної порчі унікальний. Гріх, який бере ворог, проявляється симптомами і знищує все хороше, що є в житті людини. Хто допоможе жертві? Щоденні молитви до Бога:

«Батько наш, захисту нас від усього грішного й ганебного, від витівок ворогів, від злості і ненависті»

І віра у власні сили дозволить знищити будь-який негатив. Жертві важливо взяти себе в руки і звільниться від чужої волі.

Викочування яйцем

Після підготовки до ритуалу, жертва приступає безпосередньо до обряду, який позбавить її від тягаря порчі. Для викочування знадобиться:

Людині, який намагається зрозуміти, що відбувається з її тілом і розумом, необхідно знайти помічника або призвичаїтися проводити ритуал без допомоги сторонніх людей. Першим ділом, жертві необхідно прочитати «Отче наш» і заспокоїти внутрішні тривоги. Над темечком (голова в природному положенні) встановлюється склянку з водою або миска. Ножем акуратно розбивається шкаралупа. Рука з мискою повинна бути нерухома, інакше людина може нашкодити собі. Перед обрядом краще накрити рушником плечі і груди.

Розбиваючи яйце, людина промовляє слова заклинання, які допоможуть розкрити правду. Слова заговори:

«Іменем Господа нашого Ісуса Христа наказую тобі, сатано! Піди геть зі своїми демонами і духами від раби Божої (ім’я, яким хрестили)! Амінь!».

Заговір допоможе знайти сліди магії, якщо жовток, плаваючий у воді, потемнів, або у жовтка з’явилися червоні прожилки. Поведінка жовтка показове для мага, а ось білок рідко вказує на стан аури або енергетики людини. Якщо яйце виглядає нормально, а цілісність жовтка не порушена, тоді побоюватися про наведеної порчі не варто. У тих випадках, коли у воді з’явилися пухирці, жертві слід перевіритися на наявність смертельних хвороб.

Дізнатися стан людини через яйце

З допомогою курячих яєць не тільки знімаються прокляття, але і визначається стан енергетики або аури людини. Знайти проблеми в енергетичному тлі фотографії або особисто зуміє досвідчений маг. Будинки значення жовтка і білка щодо аури зрозуміти складніше. Простий ритуал здатний виявити проблему, яка стане причиною серйозного захворювання в найближчому майбутньому. Проводиться безпечна магічна перевірка стільки разів, скільки буде потрібно.

На відстані проводиться відразу кілька ритуалів. Зняття порчі з допомогою яєць відбувається родичем або другом, який знаходиться далеко. Такий обряд підходить для людей, які не можуть переконати родича в тому, що ознаки порчі вже проявляються на його самопочутті. Якщо жертва не хоче подбати про власне здоров’я, значить, провести таємне магічну дію необхідно іншій людині з її близького оточення.

Для обряду знадобляться атрибути:

З бажанням жертви або без нього порчу зняти вийти. Вогонь свічки повинен висвітлювати ікону і зображення хворого (жертви сильною негативною програми). Однією рукою притримуючи фотографію, в іншу слід взяти свіже яйце. Повторюючи прості кругові рух, шкаралупою обкатують знімок жертви. Така викочування проводиться під молитву «Отче наш».

Повторюється молитва рівно сім разів. Все це час яйце збирає в себе негатив жертви. Поспішати з выкаткой не варто. Заряджене порчі яйце слід розбити над унітазом або викинути на перехресті. Після ритуалу знімок жертви потрібно окропити святою водою, завчасно принесеної з храму. Свічка повинна догоріти самостійно. Вогонь згасне сама по собі.

Ритуали з яйцями використовуються не перше десятиліття. Прості і комплексні, такі магічні дії допоможуть знайти проблему і позбавити від неї дорослого або дитини. Боятися виставляти порчу з малюка не варто. Абсолютно нешкідлива і безпечна процедура зніме симптоми негативної програми і дасть шанс людині почати життя без впливу ворогів.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: