Маска для росту волосся з вітамінами

Маска для росту волосся з вітамінами

Знайти «ідеальне» засіб, що забезпечує прискорений ріст волосся, не так просто. З цим напевно погодиться кожна красуня, що марить про довгу струмує шевелюрі. Особливо активація росту ускладнюється, якщо волосся сильно зіпсовані.

Зміст:

 • А може все залишити як є?
 • Готуємо маски самостійно
 • «Активатор росту» на основі нікотинової кислоти
 • Вітамінізована гірчична маска для швидкого росту волосся
 • А може все залишити як є?

  Посічені кінці мають властивість обламуватися, тому відрощувати суху копицю локонів можна цілу вічність. Ось чому, прагнучи виростити «косу до пояса» виключно важливо доглядати за волоссям по всій довжині!

  Якщо ви станете втирати стимулюючі речовини в шкіру голови, а кінчики волосся при цьому так і залишаться пошкодженими і зневоднених, ви тільки втратите час, матеріальні засоби і надію. На жаль, новомодні кондиціонери не мають здатності відновлювати кортекс по всій довжині.

  Тому кращий засіб, яке можна використовувати в боротьбі за довгі блискуче волосся — це маска.

  Готуємо маски самостійно

  Перш за все, вам слід запам’ятати: якщо ви прагнете відростити довгі локони, наносите маски домашнього приготування, починаючи з шкіри голови. Втирайте активатор в корені волосся масажними рухами. Природні стимулятори, традиційно входять до складу таких засобів, буквально «розбудять» ваші цибулини, наситять їх киснем, активують мікроциркуляцію крові навколо фолікул. Потім планомірно переміщайтеся по всій довжині волосся до його кінчика.

  А після змивання на кінчики можна нанести спеціальний масляний флюїд з ефектом термозахисту. Це особливо актуально для тих, хто звик укладати волосся феном на щоденній основі. Для нормальної роботи маски голові необхідно створити парниковий ефект. Для цього жінки використовують звичайну харчову плівку, поліетиленові пакети і теплі рушники. Ще одна умова швидкого і ефективного дії суміші — очищена шкіра голови.

  Ідеально, якщо ви будете масажувати її абразивним скрабом перед кожним застосуванням маски. Як ексфоліанта може виступити мелену каву, англійська або морська сіль, цукор. У масках, що активують ріст волосся, практично завжди містяться вітаміни.

  Якщо ви давно мрієте про довгу шевелюрі, вам напевно відомі рецепти коштів на основі ніацину, або нікотинової кислоти. Дійсно, вітамін РР (або В3) сприяє прискоренню зростання.

  Справа в тому, що нікотинова кислота відповідає за ріст здорових тканин в загальному, крім цього, бере безпосередню участь у всіх найважливіших метаболічних процесах. Вітамін РР контролює роботу сальних залоз, регулює місцевий кровообіг, підсилює транспортування поживних речовин в клітинах волосяних фолікул.

  Їм успішно лікують навіть диффузную і осередкову алопецію! Крім В3, в лікуванні волосся широко застосовуються вітаміни А і Е. Їх дія спрямована на зміцнення, підвищення еластичності, посилення природного блиску.

  Масляні розчини можна без зусиль знайти в будь-якій найближчій аптеці. Ну а доповнити готові розчини можна «живими» вітамінами — соком цитрусових або алое. Ви також можете присмачити готовий склад ефірною олією, що несе в собі всебічну користь для здоров’я шкіри голови і «жвавості» волосся.

  «Активатор росту» на основі нікотинової кислоти

  Вам знадобиться:

  Інструкція:

  Вітамінізована гірчична маска для швидкого росту волосся

  Вам знадобиться:

  Інструкція:

  Пам’ятайте, що без схематичного застосування результатів може не бути. Будь-яке лікування розраховане на певний термін, і волосся тут — не виняток.

  Застосовуйте наведені нами маски, і ми сподіваємося, що незабаром ви дістанете гладку, слухняну, сяючу, і звичайно, довгу шевелюру.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: