Ефективні заговори від алкоголізму

Бич сьогодення, проблема, яка отруює життя – алкоголь. Люди, піддалися спокусі, з кожним днем все більше і глибше йдуть з головою у вир залежності. Алкоголізм отруює життя не тільки людині, яка страждає від цього захворювання, але й оточуючих. Як правило, змусити лікуватися алкоголіка дуже складно, на допомогу приходить заговір від алкоголізму.

Зміст:

Ефективні заговори від алкоголізму

Заговір від алкоголізму

Способи лікування беспросыпного загулу

Наркологічні диспансери, лікарі, обіцяють навіки закодувати від бражничества, книги по самонавіюванню — пропонують свої послуги з надання допомоги в боротьбі з алкоголізмом, твердять, що це допомогло багатьом. Однак, на всі ці заходи необхідно безпосередню згоду хворого. Хто хоча б раз стикався з такого роду проблемою, знає, що добровільно здаються лише одиниці, з іншими доводиться боротися іншими методами. Ось тут-то залишається, ні що інше, як молитви і заговір від алкоголізму.

Явні симптоми залежності від алкоголю:

Процес лікування алкоголізму довгий і болісний, в хід йде традиційна і народна медицина, нерідко хворі зриваються і все повторюється знову і знову. Ще здавна, шамани і медіуми проводили спеціальні магічні ритуали, спрямовані на звільнення від зеленого змія. Не дивно, що заговору реально дієві і навіть сучасні практики погоджуються з ефективністю проведення таких, так як це допомогло багатьом.

Звичаї і наговори від згубної звички

Пияцтво в сім’ї – трагедія, з якою впоратися самостійно зможе не кожен хворий. Статистика свідчить, що на кожні п’ять чоловіків один – алкоголік. Алкоголь руйнує зсередини, порушує духовну цілісність, вибиває з соціуму. У вирішенні даної проблеми всі методи хороші, і щоб допомогло і щоб віднадити питущого від алкоголю, варто перейнятися магією, не боячись провести спеціальні заговір. Вони допоможуть назавжди попрощатися із згубною звичкою.

Найчастіше слабким підлогою для алкоголю є чоловіки, тому заговір від алкоголізму чоловіка найбільш затребувані і самі отыскиваемые. Щоб провести такі, що не потребує особистої присутності людини, він навіть не буде здогадуватися про те, що на нього впливає якась сила. Провівши ритуал, ви здивуєтеся, як швидко і просто отримаєте оновленого чоловіка. Магія заговорів працює з підсвідомістю, їй під силу переконати хворого, що алкоголь – це зло, довести, що не такий вже він «хороший», як здається. «Диво!» — скажіть ви. Навіть затяті скептики схиляють голову перед молитвами і погоджуються: «це допомогло!», а тому заговір на святу воду від алкоголізму – діє!

З зростанням популярності на магічні ритуали та всіляку допомогу надземних сил розвинулося безліч псевдо магів. Щоб не наткнутися на черговий обман і не втратити безліч грошей і нервів, варто вести наговори в домашніх умовах. Бо це не так вже й складно і як кажуть:

«Будь-яка справа робиться найкраще, коли воно зроблено з любов’ю!».

Багато наклепів, ритуалів від згубної звички

Велика кількість книг, постів в інтернеті присвячені проблемам боротьби з пияцтвом, деякі сміливці на свій страх і ризик придумують зілля, не вивчаючи побічних дій, жінки, які називають себе знахарками, вичитують молитвами, гіпноз, кодування, анонімні зборів алкоголіків – всі обіцяють допомогти. Але найголовніше, щоб будь-який з опробуемих способів не заподіював шкоди, навіть у разі порожнього результату, тому самі безпечні методи відмови від пияцтва — заговір від алкоголізму в домашніх умовах.

Щоб розібратися в тому, які заклинання сприяють благополуччю і одночасно не мають негативних наслідків, важливо прочитати наступне. З найдієвіших і практикуються заговорів варто зупинити свою увагу на таких:

Щоб не помилитися у відповідному особисто для вашого випадку заговорі, необхідно врахувати деякі нюанси:

Людина, котра усвідомлює прихильність до алкоголю, може самостійно читати наговори, проводити обряди, у випадку з відмовою і неприйняттям алкоголізму як хвороби, можливо обійтися і без його особистої присутності, використавши лише фото. Дуже часто дружини і матері, друзі без відома алкоголіка проводять ритуали. Тільки при цьому ваші наміри тримайте в таємниці, інакше можна не добитися необхідного результату, а лише погіршити існуючу ситуацію.

Наговори з водою

Найсильніший звичай позбавлення від спиртний залежності – обряд на воду. Для цієї дії звичайна водопровідна водиця не підійде, щоб все пішло як потрібно, постарайтеся знайти чисту джерельну також колодязну воду. Зрозуміло, що зростаючий урбанізм заважає мешканцям багатоповерхівок у пошуках живих джерел, тому єдиним рішенням залишається застосовувати рідину з-під крана. Таку водицю до початку обряду необхідно відстояти тиждень в непроглядній темряві.

Над необхідної водою продовжують читати заговір від алкоголізму:

«Як і Господь спирту не відав і не куштував, так і Діва Марія з апостолами не випивали і іншим не веліли, так і рабу Божому (ім’я випиваючого) пити не можна! Хай буде вода чиста прохолодна джерельна йому взамін! Спирт навіки забудеться! Амінь!».

Після проведеного наговору отриману воду дають випити хворому, також можливо додавати в їжу.

Закляття Ванги теж пов’язано з водицею. Воно підходить тим, хто хоче позбавити від спиртний залежності своїх родичів чоловічої статі: чоловіка, батька, сина, брата, друзів. Цей наклеп досить сильний, що його треба читати у води, після протягом тижня кожен день потроху додавати в їжу залежному, але тільки не в спиртне. На сьомий день у вас не повинно залишитися ні краплі заговоренной води і натомість ви отримаєте оновленого людини.

Заговір:

«Водицю чисту водицю безгрішне, водицю життя всьому дає прошу подарувати нове життя рабові Божому (вимовити ім’я п’є). Заборони йому пити отруту, дозволь крім води нічого більше не їсти. Зніми з нього гріх і від змія болісного захисти. Амінь!»

Наговір на спиртне

Заговір від пияцтва на алкоголь допомагають врятувати заблудлу душу і позбавити від звички згубно з використанням безпосередньо спиртних напоїв. Найкращим у даній ситуації буде застосування того виду алкоголю, який отруює життя питущого, але практикуючі знахарі стверджують, що все ж ефективніше буде діяти звичайна горілка. Після проведення ритуалу заговорений алкоголь трьома частинами випивається хворим.

Слова наговору:

«Викликаний ігуменом поп прибув на збори, витворити діяння. Ісус Христос, Господь наш, син Бога, прошу милувати раба Божого (вимовити ім’я п’є), щоб погана звичка і хмільна біда відступила. Дурман нехай згине зараз і не повернеться до кінця його днів. Як кабан не здолає поодинці океан, так і раб Божий (вимовити ім’я питущого) не буде пити алкоголь від сьогодні, не буде і в роті мати і навіки хотіти. Амінь! (тричі)».

Ще один сильний наклеп, який дозволить позбутися від спиртного з застосуванням улюбленого напою стражденного. Знадобиться взяти пляшку з звичним зіллям і відправитися на кладовище. Якщо ви не боїтеся однієї бродити серед мертвих, тоді вам варто читати далі. Прийшовши на кладовище, відшукайте свіжу яму, дочекайтеся поховання.

Після того, як небіжчика закопають, а родичі вирушать поминати покійного, залиште біля його могили принесену пляшку і вимовіть слова:

«Новосілля у вас, новопреставлений раб Божий (назвіть покійного)! Отримай дар від раба Божого (ім’я випиваючого). Прошу пом’янути його запій, як упокій. Нехай не п’є більше, отрезвеет і не повернеться на стежку алкоголізму ніколи. Подібно вам рабу Божому (ім’я померлого) руку до спирту не протягує, щоб п’яниця не куштував більше і мав ясний розум до кінця днів своїх. Ключ, замок, мову. Амінь!».

Після цього вашого друга або чоловіка, сина чи брата більше не зустріти з алкоголем в руці.

Відучити від пияцтва можна ще одним способом за допомогою алкоголю. Необхідно буде тричі читати заклинанье над спиртним, воно стосується як близьких, так і себе самого. Після цього спустошити посудину. Слова:

«Подібно рыбехе, що не вміє ходити, пташці, що не вміє пити спирт, позабудь раб Божий (ім’я) про горілку болісної! Не їж ні при сході сонця, ні при його заході, ні світлим днем! Амінь!».

Наговір на дитину

Вилікувати власної дитини від тяги до спиртного бажає кожна справжня мати. Їй набагато важче дається переносити всі тяготи цієї пристрасті, пропускаючи біль через себе, ніж дружині, що має чоловіка-алкоголіка. Як кажуть, материнська любов творить чудеса, тому лікування сина – мамина обов’язок. Будь-які дії і слова, адресовані дитині, мають у сто разів могутніше силу, ніж послані кому-небудь іншому.

Якщо невістка і свекруха об’єднають свої зусилля в боротьбі з алкогольною залежністю коханого чоловіка, то даний наговір допоможе навіки зняти звичку і наслідки виявляться найбільш нищівні для алкоголізму. Такий ритуал проводиться один раз на рік-на Великдень. Щоб ваш син більше не пив, мама повинна в чистий четвер у будинку сина вимити всі віконця. Нічого надприродного в процесі миття немає, єдине що потрібно – зібрати останню воду, використовувану в прибиранні, і перелити в скляну баночку.

Після матір поливає спину алкоголіка цією водою і вимовляє молитовні слова:

«Я народила тебе, сину мій, грудним молоком вигодувала, виняньчила, виплекала, на ноги поставила і тепер прошу тебе раба Божого (вимовляється ім’я питущого) горілку не пробувати, брагу не куштувати, до вину не торкатися. Віконця омиті, так і тепер ти чистий. Заклинаю!».

Заговір з фотографією

Лікування алкоголізму по фотографії – популярний і сильний метод, адже все можна провести без відома хворого, так би мовити, на відстані. Крім фото вам буде потрібно взяти святу водицю і три свічечки. Як тільки останній промінь Сонця сховається за горизонтом, необхідно запалити свічечки, покласти на стіл фотографію алкоголіка і окропити її свяченою водичкою.

В умовах цілковитої темряви і тиші у фотокартки вимовляється таке заклинанье:

«Прошу тебе, Боже допомогти рабі твоїй (ім’я) відв’язати від пияцтва раба Божого (ім’я випиваючого)! Щоб не пив більше і спирт не любив. Нехай заречеться горілку в горло пускати. Слова мої сильний сенс несуть і законом віддрукуються! Амінь!».

По знімку лікування вимагає триразового повторення. Якщо за наступний місяць картина не зміниться, слід прочитати заклинанье ще разок.

Згідно порад сибірської знахарки, кожен зможе провести ритуал по фотографії. Наталія Степанова стверджує, що наслідки будуть просто приголомшливими. Спеціальними молитвами реально домогтися приголомшливого успіху. Для цього необхідно схилити голову над знімком п’є і читати заклинанье. Думки ваші повинні представляти вже здорової та щасливої людини.

Наговори від спиртного з милом і замком

Заговір на себе мають позитивні відгуки, бо вони містять подвійну силу: питущий розуміє, що йому життєво необхідно кинути, і допомагає собі сам. Будь-який з наведених методів можна застосовувати над собою, аби все проходило в самоті, на самоті і йде на Місяць. Плюс до всього, чоловік, який визнав себе хворим, погодиться провести лікування в спеціальних установах.

Народні заговір, які рятують від згубної пристрасті, частенько застосовують підручні інструменти: замки, рушники, користуються всілякими мильними засобами. Вибраний день повинен бути п’ятницею. Сходіть на ринок і виберете міцний замок. Через свердловину потрібно пролити залишився алкоголь, замкнути його, примовляючи:

«Тобі п’яницю і распутнику нехай на весь вік закриються двері в крамницях і пробка в пляшці, немов я закриваю цей замок».

Ключик і замочок викиньте у віддалених місцях, щоб вони більше ніколи не зустрілися.

Народні обряди з мильними засобами своєму запасі тримають практично всі знахарі. Береться шматочок мила і, повторюючи дев’ять разів, читаються заклики:

«Не напиватися вам більше, раб Божий (ім’я)! Позабудь про похмілля. Благаю! Не згадуй про горілку, позабудь! Амінь!».

Це мило надається у користування п’є. Через два тижні, якщо результат не проявиться, заклинання потрібно повторити на той самий брусок.

Інші молитви

Найсильніші обряди проти спиртного прийнято проводити над сплячим людиною. Бажано без визнання того, що відбувається. Біля сплячого стає твереза людина і вимовляє молитву. Щоб ефект був досягнутий, краще повторити його три рази і через тиждень ви помітите очікувані наслідки.

Ритуал на Вербну проти спирту! У цю святу тиждень збирається віничок з вербички і обметается будинок по всіх кутках нашіптуючи заговір. З заходом Сонця виривається ямка і закопується в неї віник: як усі гілочки згниють, так і хворий видужає.

Мусульманські обряди практично не відрізняються від православних, у них також використовується вода, свічки і напівтемрява. Щоб хворий не пив, вони заговорюють водицю і поступово підливають її в їжу п’є.

Магія завжди намагалася допомогти людству. Вірте, що все у ваших силах і лише любов і наполеглива боротьба зможуть врятувати від спокус ваших близьких.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: