Ефективні привороти від пияцтва

Людина вважає себе вінцем творіння. Але, і він не ідеальний. У кожного з нас є недоліки і слабкості. Добре, якщо вони нешкідливі. А, якщо це серйозна залежність — пияцтво? Що тоді? Існує багато способів лікування. Один з них досить нестандартний і ефективний – приворот від пияцтва.

Зміст:

Ефективні привороти від пияцтва

Приворот від пияцтва та алкоголізму

Де безсилі вмовляння — там допоможе магія

Алкоголь – таке просте і звичне слово, а скільки зламаних доль, горя і сліз приносить його надмірне вживання. Всім відомо, що алкоголізм — сильна залежність. Скільки проблем і страждань приносить такий хворий не тільки собі, але і близьким людям. З часом він просто опиняється на узбіччі життя.

Спокійно дивитися на це рідні люди не можуть. Першим ділом вони шукають лікування, звертаються до фахівців. Лікарі стверджують, що можу допомогти тільки у випадку, якщо питущий сам усвідомлює і захоче «одужати» від алкоголізму. На превеликий жаль, таке відбувається не часто. П’яниці рідко здатні визнати свою проблему. Тоді єдиний вихід — приворот від пияцтва. Навіть такий метод допоможе швидше, якщо алкоголік виявить готовність пройти ритуал. А якщо ні?

Ви зважилися допомогти магічним способом? Тоді зробіть так, щоб ця людина не дізнався про ваші плани. Налаштуйте себе на результат. Але, зрозумійте, що він буде не з першого разу. Потрібен час для перебудови організму на самостійний відмова від алкоголю. Хочете спробувати провести ритуал самі? Тоді повірте в свої сили і в те, що дорога вам людина вилікується.

У ритуалів є свої особливості

Сила слів – вже доведений факт. Вони можуть принести користь і нашкодити. Все залежить від того, хто і з якою метою вимовляє. Здійснюючи обряд від алкоголізму, врахуйте важливі моменти.

 • Правильно вибрати день. Лікування від пияцтва чоловіків радять проводити в понеділок, вівторок, четвер. А ритуал для жінок потрібно проводити в середу, суботу або п’ятницю. Страшно про це говорити, але в деяких випадках такого роду допомога потрібна і дітям. Для них день також підбирається в залежності від статі дитини.
 • Врахувати фазу місяця. Більш результативно проводити обряд на повну або убуваючий місяць.
 • Вірити в результат. Тільки з упевненістю в тому, що все вийде і людина зцілиться, потрібно приступати до роботи.
 • Не розголошення інформації. Нікому нічого не говорите про способи лікування своїми силами.
 • Переконайтеся в правильності своїх висновків про пияцтво. Якщо чоловік випиває пляшку пива раз на тиждень або кілька чарок з гостями — це не привід вдаватися до магії, ніякого алкоголізму тут немає. Заговір мають велику силу і треба все зважувати і обдумувати, перед їх застосуванням. Якщо все набагато серйозніше, тоді переходимо до справи.

  Найбільш ефективні обряди

  З популярних обрядів розглянемо найбільш діючі і перевірені багатьма. Цікаво? Тоді читайте нижче!

 • На воду. Неодноразове проведення ритуалу і регулярне вживання цієї води які зловживають алкоголем, доведено допомагають. Начитайте: «Свята вода сильна, допоможи рабу божому (ім’я) впоратися із залежністю. Тіло більше спирт не приймає, а відкидає. Нехай піде бажання випити, і він знайде гідний вихід. Желанье до горілки відпаде, як тільки день сьомий мінет. Амінь». Повторити 33 рази над водою. А цю воду потроху підливайте в їжу бажає випити протягом семи днів.
 • По фотографії. Візьміть фото хворого. На заході дня, запаліть три свічки. Окропіте фотографію водою і тричі прочитайте: «Я буду солодше, ніж вино. Спиртне для тебе – не те. Щоб без мене завжди сумував, вино взагалі не згадував. Ключі я викинула в безодню. Тобі зі мною цікаво. Забудь спиртне назавжди. Тепер твій напій – вода. Амінь, амінь, амінь».
 • Сильний заговір на спиртне. Читайте над алкоголем, який в майбутньому вип’є залежний: «Покликав до себе попа ігумен, щоб сотворити молитву. Сказали разом, сине Божий, як нам від пристрасті відвернути? Нехай раб (ім’я) не зможе більше пити, як свиням річок не переплисти. У роті спиртного не тримати, а краще зовсім не бажати. Амінь, амінь, амінь». Таке заговорене спиртне треба дати випити три рази.
 • Заговір на себе. Пробували різне лікування, але нічого не допомогло? Заговорити від пияцтва самого себе — те, що потрібно. Помийтеся і переодягніться. Наберіть вранці з-під крана першу воду. Сусіди можуть вставати рано, тому воду треба брати в три години ранку. Прочитайте тричі такі слова над водою:
 • «В ім’я Святої Трійці. Амінь. Хмільні звички підіть і тягу з собою забрати. До будь-якого спиртного щоб тяга пройшла, в далекі країни, глухі ліси. Де звірі не ходять, ти, тяга піди. Хай щастя і радість там чекають попереду. Нехай більше ніхто від мене не страждає, а я заживу більше горя не знаючи. Подалі навік від мене відпусти. Нечиста сила, геть іди. Амінь!».

  Випити всю воду до дна. Проводити ритуал потрібно на убуваючому місяці.

  А якщо справа не в генах, а саме порчі стала причиною

  Існує ще багато інших заговорів. Вище наведені найпопулярніші з них. Давайте поговоримо про інше — причини виникнення алкоголізму. Нехай вчені вважають головними факторами спадковість і середовище проживання. Є ще одна причина — порча на алкоголь. Буває, що щаслива людина швидко і без причини спивається. Саме так проявляється магічний вплив. Пияцтво – досить сильний вид порчі. Це своєрідна порча на смерть. Просто замовнику такого роду послуги не доводиться брати гріх на душу — вбивство людини.

  Розпізнати просто. Рідко вживає алкоголь починає пити його у великих кількостях. А от як зрозуміти вже п’є? По поведінці: ознакою порчі тут стане раптова агресивність. Способів наведення порчі на алкоголь безліч. Не будемо навіть зупинятися на цьому докладно. Але, якщо ви щось подібне надумали зробити, то засвойте одне правило: найчастіше, порчі повертається до тих, хто її наводить.

  Як бути, якщо таке сталося з кимось із близьких? Ефективним способом вважаються трав’яні відвари. Готувати можна самому, але точно за рецептом мага. Ще одним способом вважається відвідування церкви. Для цього у них є свої ритуали. У боротьбі з пияцтвом використовують руни. Але, отримати результат від древніх символів вийде тільки, якщо навчитися їх використовувати.

  Профілактика — краще лікування

  Чи можлива профілактика порчі? Виявилося, що так. Важливо вміти захиститися. Якщо ваше енергетичне поле ослаблене, то ви легка мішень для магічного впливу. Зміцнити енергетику допоможуть добрі думки і правильний спосіб життя. Освойте нескладну техніку захисту «Кокон». Робити це потрібно вранці і пару разів протягом дня. Уявляйте себе знаходяться в прозорому коконі.

  Віруючі вважають відмінним способом захисту від негативного, читання молитов і сповідь. Не зовсім? Тоді віддайте перевагу амулету або оберегу. Така річ вбереже господаря від усього лихого, але за умови, що завжди буде перебувати разом з вами. Підібрати і виготовити таку захист здатний хороший маг.

  Алкоголь нешкідливий тільки на перший погляд. А, якщо розібратися, то за ним криється багато бід. Питущі люди рідко здатні бути адекватними. І тим більше, не здатні допомогти самі собі. Який би метод ви не вибрали, головне прийміть для себе це рішення — допоможіть одужати і повернутися до життя!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: