Ефективні привороти від пияцтва

Людина вважає себе вінцем творіння. Але, і він не ідеальний. У кожного з нас є недоліки і слабкості. Добре, якщо вони нешкідливі. А, якщо це серйозна залежність — пияцтво? Що тоді? Існує багато способів лікування. Один з них досить нестандартний і ефективний – приворот від пияцтва.

Зміст:

Ефективні привороти від пияцтва

Приворот від пияцтва та алкоголізму

Де безсилі вмовляння — там допоможе магія

Алкоголь – таке просте і звичне слово, а скільки зламаних доль, горя і сліз приносить його надмірне вживання. Всім відомо, що алкоголізм — сильна залежність. Скільки проблем і страждань приносить такий хворий не тільки собі, але і близьким людям. З часом він просто опиняється на узбіччі життя.

Спокійно дивитися на це рідні люди не можуть. Першим ділом вони шукають лікування, звертаються до фахівців. Лікарі стверджують, що можу допомогти тільки у випадку, якщо питущий сам усвідомлює і захоче «одужати» від алкоголізму. На превеликий жаль, таке відбувається не часто. П’яниці рідко здатні визнати свою проблему. Тоді єдиний вихід — приворот від пияцтва. Навіть такий метод допоможе швидше, якщо алкоголік виявить готовність пройти ритуал. А якщо ні?



Ви зважилися допомогти магічним способом? Тоді зробіть так, щоб ця людина не дізнався про ваші плани. Налаштуйте себе на результат. Але, зрозумійте, що він буде не з першого разу. Потрібен час для перебудови організму на самостійний відмова від алкоголю. Хочете спробувати провести ритуал самі? Тоді повірте в свої сили і в те, що дорога вам людина вилікується.

У ритуалів є свої особливості

Сила слів – вже доведений факт. Вони можуть принести користь і нашкодити. Все залежить від того, хто і з якою метою вимовляє. Здійснюючи обряд від алкоголізму, врахуйте важливі моменти.

 • Правильно вибрати день. Лікування від пияцтва чоловіків радять проводити в понеділок, вівторок, четвер. А ритуал для жінок потрібно проводити в середу, суботу або п’ятницю. Страшно про це говорити, але в деяких випадках такого роду допомога потрібна і дітям. Для них день також підбирається в залежності від статі дитини.
 • Врахувати фазу місяця. Більш результативно проводити обряд на повну або убуваючий місяць.
 • Вірити в результат. Тільки з упевненістю в тому, що все вийде і людина зцілиться, потрібно приступати до роботи.
 • Не розголошення інформації. Нікому нічого не говорите про способи лікування своїми силами.
 • Переконайтеся в правильності своїх висновків про пияцтво. Якщо чоловік випиває пляшку пива раз на тиждень або кілька чарок з гостями — це не привід вдаватися до магії, ніякого алкоголізму тут немає. Заговір мають велику силу і треба все зважувати і обдумувати, перед їх застосуванням. Якщо все набагато серйозніше, тоді переходимо до справи.

  Найбільш ефективні обряди

  З популярних обрядів розглянемо найбільш діючі і перевірені багатьма. Цікаво? Тоді читайте нижче!

 • На воду. Неодноразове проведення ритуалу і регулярне вживання цієї води які зловживають алкоголем, доведено допомагають. Начитайте: «Свята вода сильна, допоможи рабу божому (ім’я) впоратися із залежністю. Тіло більше спирт не приймає, а відкидає. Нехай піде бажання випити, і він знайде гідний вихід. Желанье до горілки відпаде, як тільки день сьомий мінет. Амінь». Повторити 33 рази над водою. А цю воду потроху підливайте в їжу бажає випити протягом семи днів.
 • По фотографії. Візьміть фото хворого. На заході дня, запаліть три свічки. Окропіте фотографію водою і тричі прочитайте: «Я буду солодше, ніж вино. Спиртне для тебе – не те. Щоб без мене завжди сумував, вино взагалі не згадував. Ключі я викинула в безодню. Тобі зі мною цікаво. Забудь спиртне назавжди. Тепер твій напій – вода. Амінь, амінь, амінь».
 • Сильний заговір на спиртне. Читайте над алкоголем, який в майбутньому вип’є залежний: «Покликав до себе попа ігумен, щоб сотворити молитву. Сказали разом, сине Божий, як нам від пристрасті відвернути? Нехай раб (ім’я) не зможе більше пити, як свиням річок не переплисти. У роті спиртного не тримати, а краще зовсім не бажати. Амінь, амінь, амінь». Таке заговорене спиртне треба дати випити три рази.
 • Заговір на себе. Пробували різне лікування, але нічого не допомогло? Заговорити від пияцтва самого себе — те, що потрібно. Помийтеся і переодягніться. Наберіть вранці з-під крана першу воду. Сусіди можуть вставати рано, тому воду треба брати в три години ранку. Прочитайте тричі такі слова над водою:
 • «В ім’я Святої Трійці. Амінь. Хмільні звички підіть і тягу з собою забрати. До будь-якого спиртного щоб тяга пройшла, в далекі країни, глухі ліси. Де звірі не ходять, ти, тяга піди. Хай щастя і радість там чекають попереду. Нехай більше ніхто від мене не страждає, а я заживу більше горя не знаючи. Подалі навік від мене відпусти. Нечиста сила, геть іди. Амінь!».

  Випити всю воду до дна. Проводити ритуал потрібно на убуваючому місяці.

  А якщо справа не в генах, а саме порчі стала причиною

  Існує ще багато інших заговорів. Вище наведені найпопулярніші з них. Давайте поговоримо про інше — причини виникнення алкоголізму. Нехай вчені вважають головними факторами спадковість і середовище проживання. Є ще одна причина — порча на алкоголь. Буває, що щаслива людина швидко і без причини спивається. Саме так проявляється магічний вплив. Пияцтво – досить сильний вид порчі. Це своєрідна порча на смерть. Просто замовнику такого роду послуги не доводиться брати гріх на душу — вбивство людини.

  Розпізнати просто. Рідко вживає алкоголь починає пити його у великих кількостях. А от як зрозуміти вже п’є? По поведінці: ознакою порчі тут стане раптова агресивність. Способів наведення порчі на алкоголь безліч. Не будемо навіть зупинятися на цьому докладно. Але, якщо ви щось подібне надумали зробити, то засвойте одне правило: найчастіше, порчі повертається до тих, хто її наводить.

  Як бути, якщо таке сталося з кимось із близьких? Ефективним способом вважаються трав’яні відвари. Готувати можна самому, але точно за рецептом мага. Ще одним способом вважається відвідування церкви. Для цього у них є свої ритуали. У боротьбі з пияцтвом використовують руни. Але, отримати результат від древніх символів вийде тільки, якщо навчитися їх використовувати.

  Профілактика — краще лікування

  Чи можлива профілактика порчі? Виявилося, що так. Важливо вміти захиститися. Якщо ваше енергетичне поле ослаблене, то ви легка мішень для магічного впливу. Зміцнити енергетику допоможуть добрі думки і правильний спосіб життя. Освойте нескладну техніку захисту «Кокон». Робити це потрібно вранці і пару разів протягом дня. Уявляйте себе знаходяться в прозорому коконі.

  Віруючі вважають відмінним способом захисту від негативного, читання молитов і сповідь. Не зовсім? Тоді віддайте перевагу амулету або оберегу. Така річ вбереже господаря від усього лихого, але за умови, що завжди буде перебувати разом з вами. Підібрати і виготовити таку захист здатний хороший маг.

  Алкоголь нешкідливий тільки на перший погляд. А, якщо розібратися, то за ним криється багато бід. Питущі люди рідко здатні бути адекватними. І тим більше, не здатні допомогти самі собі. Який би метод ви не вибрали, головне прийміть для себе це рішення — допоможіть одужати і повернутися до життя!


  Автор: Валентина Мальгіна.

  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи:

  Як можна швидко відвадити колишнього чоловіка?

  Біля кожних відносин є кілька стадій розвитку. От тільки, якщо стосунки себе вичерпали, то необхідно дуже швидко їх завершувати. Інакше, спокійного життя не слід очікувати. Ось тільки не завжди розставання…

  Які наслідки принесе замовнику приворот на крові?

  Приворот на крові і наслідки відноситься до темних ритуалів, тому що має насильницький характер. Кров поєднана з магією дуже серйозний об’єкт для магічних маніпуляцій. Працювати з нею треба обережно. Приворот…

  Як зробити приворот на любов чоловіка?

  Любов, як це не сумно, не завжди буває взаємною. Величезна кількість людей з розбитими від нерозділеного кохання серцями бродять по світу, страждаючи і страждаючи. Якщо всі вжиті заходи не дали…